Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

2000-3000 ZŁ.

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw PINIO I'GA

Zestaw  PINIO  I'GA to uniwersalny komplet mebli dziecięcych o nieco skandynawskim designie.


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika 70x140cm z szufladą, komody z przewijakiem, półki ściennej oraz barierki zabezpieczającej do tapczanika. 

Opcja dodatkowa: komplet modnych tekstylii na meble.


Łóżeczko-tapczanik ma trzy poziomy położenia materaca i  możliwość wyjęcia trzech szczebelków. Łóżeczko można również przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka. Bez materaca (pasujący materac 70x140cm).  Do łóżeczka dopasowana jest szuflada.


Komoda z trzema szufladami, z systemem cichego zamykania oraz  pasująca do niej nakładka - przewijak. 


Półka z 5 wieszakami idealnie wygląda powieszona nad komodą i bardzo przydatna.  


Barierka zapobiegajaca przed wypadnięciem do  zamontowania w tapczaniku dla starszego dziecka. 


Zestaw można dodatkowo doposażyć w bardzo modne tekstylne nakładki na meble, z sympatycznej, szarej tkaniny w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje dodatkowych tekstylii.

2 614,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw I PINIO MARSYLIA

Zestaw PINIO MARSYLIA to meble dla niemowlaka. Proste i eleganckie, wykonane z naturalnego, litego drewna sosnowego, pomalowane ekologiczną farbą wodną na biały lub perłowy kolor - do wyboru.


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm, komody oraz fotela bujanego. 

Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko oraz nakładka-przewijak na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120x60cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Bez  materaca. 

Do łóżeczka można dodatkowo dokupić szufladę na kółkach. 


Komoda posiada jedną szufladę z hamulcem i funkcją samodomykania oraz dwoje drzwi. W środku znajduje się jedna półka.  

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania (sama ramka drewniana bez wkładu z materiału). 


Fotel bujany - wyjątkowy mebel w pokoju niemowlęcym. Duży i wygodny, z litego drewna,  przyda się każdemu rodzicowi przy karmieniu maluszka, utulaniu w płaczu czy czytaniu bajek na dobranoc. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady pod łóżeczko i przewijaka.

2 280,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw PINIO MARSYLIA MDF

Zestaw białych mebli niemowlęcych PINIO MRASYLIA MDF to  kompletny zestaw do urządzenia pokoju maluszka. 


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm, komody i dwudrzwiowej szafy. 

Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko i przewijak-nakładka na komodę. 


Łóżeczko pod materac 60x120cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Bez materaca. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). 

Do łóżeczka można dodatkowo zamówić szufladę.


Komoda z prostym blatem, z jedną szufladą oraz dwoma drzwiczkami, z cichym zamykaniem. W środku jest jedna półka przez całą szerokość komody. 

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania niemowląt.  


Szafa dwudrzwiowa z dołączonym dekorem "La Plage" (fr. plaża). Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania.  Drzwi szafy wyposażone w system cichego zamykania. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady pod łóżeczko i przewijaka na komodę.

2 930,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych PINIO TOTO

Zestaw PINIO TO TO to meble kochane przez dzieci. Białe meble zkolorowymi wstawkami, do wyboru w barwie łagodnego różu lub turkusu. Kolorowe gałki, jak magiczne, kolorowe guziki, tworzą w pokoju dziecka fantazyjny nastrój.


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szuflady pod łóżeczko, szafy oraz komody.  Opcja dodatkowa: przewijak pasujący na komodę. 


Zestaw w kolorze białym, do wyboru turkusowe lub różowe wstawki i gałki. 


Łóżeczko pod materac 140 x 70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko.  Bez materaca. Biała szuflada pod łóżeczko, wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche wysuwanie. Do przebudowanego tapczanika można dokupić małą barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem. 


Szafa dwudrzwiowa, wewnątrz znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i systemem samodomykającym. 


Komoda z dwoma drzwiczkami i jedną szufladą z systemem cichego zamykania. Dodatkowo można dokupić przewijak pasujący do komody.  


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka i barierki.


2 792,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NAEL

Zestaw mebli SAUTHON NAEL to urocze, francuskie mebelki dla małych dzieci w kolorze popielatego jesionu, łączonego z pastelową bielą, na której umieszczono delikatne, dziecięce rysunki beżowych chmurek. Meble mają nietypowe, beżowo popielate gałki, również w kształcie chmurek.


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

Opcja dodatkowa to przewijak na komodę. 


Łóżeczko-tapczanik 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty pełne, jeden w kolorze jesionu, a drugi biały z motywem beżowych chmurek oraz dwa, białe boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 143x87x76cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach - zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Szuflada pod łóżeczko o wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Komoda ma u góry półkę i dwie szuflady: górną z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock i dolną z uchwytem w kształcie chmurki. Komoda ma korpus pokryty popielatym dekorem jesionu, a fronty szuflad w kolorze białym, z motywem beżowych chmurek. Wymiary: 86x91x47cm.

Do komody można dodatkowo dokupić przewijak o wymiarach: 53x66cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.         

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj