Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

2000-3000 ZŁ.

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw PINIO I'GA

Zestaw  PINIO  I'GA to uniwersalny komplet mebli dziecięcych o nieco skandynawskim designie, który posłuży dziecku przez wiele lat. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika 70x140cm z szufladą, komody z przewijakiem, półki ściennej oraz barierki zabezpieczającej do tapczanika. 

Opcja dodatkowa: komplet modnych tekstylii na meble.


Łóżeczko-tapczanik ma trzy poziomy położenia materaca oraz ma możliwość wyjęcia trzech szczebelków. Łóżeczko można również przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm. Wymiary: 144,5x78x98cm. 


Szuflada o wymiarach: 105,5x73,5x15cm, pod łóżeczko. 


Komoda z trzema szufladami. Szuflady posiadają system cichego zamykania. Wymiary: 96x55x95cm.


Przewijak pasujący do komody o wymiarach: 96,5x73x19,5cm.


Półka z 5 wieszakami o wymiarach: 85x17x25cm. Pólka idealnie wygląda powieszona nad komodą i jest wtedy bardzo przydatna do odwieszania różnych, podręcznych, niemowlęcych drobiazgów.


Barierka ochronna do  zamontowania w tapczaniku dla starszego dziecka. Zabezpiecza ona dziecko przed wypadnięciem w czasie snu. Wymiary barierki: 70x1,5x20cm.


Zestaw można również dodatkowo doposażyć w bardzo modne tekstylne nakładki na meble, które nadadzą im przytulny i bardzo oryginalny wygląd. Tekstylia są z sympatycznej, szarej tkaniny w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje dodatkowych tekstylii.

2 614,00 PLN  

Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw I PINIO MARSYLIA

Zestaw PINIO MARSYLIA to meble dla niemowlaka. Proste i eleganckie, wykonane z naturalnego, litego drewna sosnowego, pomalowane ekologiczną farbą wodną na biały lub perłowy kolor - do wyboru.


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm, komody oraz fotela bujanego. 

Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko oraz nakładka-przewijak na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120x60cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Bez  materaca. Wymiary: 124x68x87-95cm. 

Do łóżeczka można dodatkowo dokupić szufladę na kółkach o wymiarach: 119x63x14cm. 


Komoda o wymiarach: 100x52x94cm, posiada jedną szufladę z hamulcem i funkcją samodomykania oraz dwoje drzwi. W środku znajduje się jedna półka.  

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania o wymiarach: 54x 76x10cm (sama ramka drewniana bez wkładu z materiału). 


Fotel bujany - wyjątkowy mebel w pokoju niemowlęcym. Duży i wygodny, z litego drewna,  przyda się każdemu rodzicowi przy karmieniu maluszka, utulaniu w płaczu czy czytaniu bajek na dobranoc. Wymiary:  62x98x115cm.


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady pod łóżeczko i przewijaka - nakładki na komodę.

2 256,00 PLN  

Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw PINIO MARSYLIA MDF

Zestaw białych mebli niemowlęcych PINIO MRASYLIA MDF to  kompletny zestaw do urządzenia pokoju maluszka. 


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm, komody i dwudrzwiowej szafy. 

Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko i przewijak-nakładka na komodę. 


Łóżeczko pod materac 60x120cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Bez materaca. Wymiary: 124x68x87-95 cm. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). 

Do łóżeczka można dodatkowo zamówić szufladę o wymiarach: 119x63,5x14cm. 


Komoda z prostym blatem, z jedną szufladą oraz dwoma drzwiczkami, z cichym zamykaniem. W środku jest jedna półka przez całą szerokość komody. Wymiary: 100x51x92cm. 

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania niemowląt o wymiarach 85x73,5cm. 


Szafa dwudrzwiowa z dołączonym dekorem "La Plage" (fr. plaża). Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania.  Drzwi szafy wyposażone w system cichego zamykania. Wymiary: 107,5x54,5x184cm. 


Wraz ze zwiększającymi się potrzebami dziecka zestaw można uzupełniać innymi ciekawymi meblami z tej kolekcji.


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady pod łóżeczko i przewijaka na komodę.

2 931,00 PLN  

Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON SUGAR

Zestaw mebli SUGAR to lakierowane na biało mebelki, z delikatnymi aplikacjami w trzech kolorach: lazurowym, pistacjowym i błekitnym, przeznaczone do pokoju niemowlęcego.


Zestaw  składa się z łóżeczka 60x120cm, komody oraz dwudrzwiowej szafy. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.

 

Łóżeczko ma pełne szczyty, zaokrąglone kształty i dwa ażurowe boki stałe. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Wymiary łóżeczka: 123x92x75cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm. Cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady.          

                     

Komoda o fantazyjnym kształcie, z jedną półką i dwoma drzwiczkami. Wymiary komody: 98,0x91,0x50,0cm. 

Do komody można dokupić przewijak o wymiarach: 53,0x65,5cm. Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.


Szafa ma ciekawy, lekko zaokrąglony wygląd. U góry  szafy jest półka na całej długości, a  poniżej przestrzeń podzielona jest przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i półka na dole, a w prawej części są trzy półki.. Wymiary szafy: 117,0x195,0x57,0cm.


Zestaw pozwali kompleksowo i wygodnie urządzić pokój dla niemowlaka i nadać mu atrakcyjny, fantazyjny design.


2 686,00 PLN  

Zestaw mebli dziecięcych PINIO TO TO

Zestaw PINIO TO TO to meble kochane przez dzieci. Białe meble ze wstawkami w łagodnym różu lub turkusie oraz gałki, jak magiczne, kolorowe guziki tworzą w pokoju dziecka fantazyjny nastrój.


Proponowany zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szuflady pod łóżeczko, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: przewijak pasujący na komodę. 


Łóżeczko pod materac 140 x 70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko.  Do wyboru turkusowe lub różowe wstawki. Bez materaca. Wymiary: 144,5x77x91cm. 


Biała szuflada pod łóżeczko, wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie. Wymiary: 139x78x18cm. 


Szafa w kolorze białym. Wewnątrz znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i systemem samodomykającym.  Do wyboru turkusowe lub różowe wstawki. Wymiary: 99x53,3x184cm. 


Komoda w kolorze białym, z trzema szufladami z systemem cichego zamykania. Do wyboru turkusowe lub różowe wstawki. Wymiary: 99x 53 x 91cm. 


Dodatkowo można dokupić przewijak pasujący do komody o wymiarach wewn.: 70x50 cm. 


Cena zestawu nie zawiera przewijaka.


2 822,00 PLN  

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON FOREST

Zestaw mebli FOREST to francuskie mebelki dla niemowląt i małych dzieci, wykończone elegancką, szaro popielatą okleiną dębową i urzekające subtelnymi i niezwykle oryginalnymi rysunkami polnych dmuchawców. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

W opcji dodatkowej można dokupić przewijak na komodę.


Łóżeczko-tapczanik o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka o takich samych wymiarach. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty w okleinie dębowej i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). 


Szuflada pod łóżeczko, z prowadnicami i frontem w kolorze popielatego dębu. Wymiary wew.: 134x13x54cm. 


Komoda podzielona jest pionową przegrodą, ma drzwiczki po lewej stronie i trzy odkryte półki po stronie prawej. Drzwiczki posiadają fantazyjny uchwyt w kolorze popielato-beżowym. Wymiary: 85x91x47cm. 

Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x65,5cm.


 Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.

2 092,00 PLN  

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NAEL

Zestaw mebli SAUTHON NAEL to urocze, francuskie mebelki dla małych dzieci w kolorze popielatego jesionu, łączonego z pastelową bielą, na której umieszczono delikatne, dziecięce rysunki beżowych chmurek. Meble mają nietypowe, beżowo popielate gałki, również w kształcie chmurek.


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

Opcja dodatkowa to przewijak na komodę. 


Łóżeczko-tapczanik 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty pełne, jeden w kolorze jesionu, a drugi biały z motywem beżowych chmurek oraz dwa, białe boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 143x87x76cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach - zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Szuflada pod łóżeczko o wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Komoda ma u góry półkę i dwie szuflady: górną z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock i dolną z uchwytem w kształcie chmurki. Komoda ma korpus pokryty popielatym dekorem jesionu, a fronty szuflad w kolorze białym, z motywem beżowych chmurek. Wymiary: 86x91x47cm.

Do komody można dodatkowo dokupić przewijak o wymiarach: 53x66cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.         

2 413,00 PLN  

Zestaw mebli niemowlecych SAUTHON WILD

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON WILD to  białe, zgrabne meble z sympatycznymi gałkami w kształcie chmurek. 


Zestaw składa się z łóżeczka oraz  komody z przewijakiem. 

Opcja dodatkowa: szuflada pod łóżeczko. 


Białe łóżeczko o wymiarach 60x120cm, ma dwa, pełne szczyty i dwa boki stałe ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 123x89x68cm. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 

Dodatkowo do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm. 


Komoda z trzema szufladami, w kolorze białym, z przewijakiem dla niemowląt o wymiarach: 53x66cm. Szuflady komody mają uchwyty w kształcie chmurek w kolorach: białym, szarym i ciemnofioletowym. Wymiary: 97x101x68cm. 


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady pod łóżeczko.          

2 489,00 PLN  

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON LOLA

Zestaw mebli niemowlęcych LOLA francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON to współczesny design, nietypowe fronty mebli z delikatnymi okrągłymi aplikacjami, stonowane biało-popielate barwy i duże szare uchwyty. 


Zestaw składa się z: łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, komody oraz szafy dwudrzwiowej. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko o wymiarach 60x120cm. Ma dwa szczyty pełne i dwa, stałe boki ze szczebelkami oraz regulowaną wysokość stelaża-dwa położenia. Wymiary łóżeczka: 123x94x68cm. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 

Do łóżeczka można dodatkowo dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady).  


Komoda z jednymi drzwiczkami, z okrągłym uchwytem i odkrytymi półkami.Wymiary komody: 95x91x50cm. 

Przewijak na komodę o wymiarach: 53x80cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka) .  


Szafa z białymi drzwiami, z szarym łącznikiem w kolorze jesionu, z jednym okrągłym, szarym uchwytem.Wewnątrz szafy, u góry jest jedna, szeroka półka,a  poniżej szafa podzielona jest na pół. W jednej części są trzy półki, a w drugiej drążek i dolna półka. Wymiary szafy: 101x187x57cm.      


Zestaw LOLA to mebelki dziecięce, które dodadzą wdzięku i rozweselą każdy niemowlęcy pokój.


2 912,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

158,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

74,70 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj