Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

3000-4000 ZŁ.

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw SAUTHON EMMY

Zestaw mebli dziecięcych EMMY francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON to nowoczesne meble, urzekające swą prostotą i solidnym wyglądem. Dzięki okleinom z dekoru dębu Cotton meble emanują ciepłą barwą natury. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika i komody.    

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę.


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. Wymiary łóżeczka: 145x87x76cm  Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka-wymiar: 70x140cm. Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach i szczytach różnej wysokości. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).    


Komoda ma trzy szuflady z prostokątnymi uchwytami, wyposażone w kryte prowadnice z systemem amortyzacji. Wymiary komody: 130x95x52cm. 

Do komody można dokupić pasujący przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).


Pokój niemowlęcy urządzony  zestawem Emmy po przebudowie łóżeczka w tapczanik zmieni się w sympatyczny pokój małego dziecka, który możemy uzupełniać innymi meblami z tej kolekcji.

3 488,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlecego - zestaw SAUTHON DANDY

Zestaw mebli niemowlęcych DANDY francuskiego producenta SAUTHON to nowoczesne, ergonomiczne i bezpieczne, białe mebelki przeznaczone  dla najmłodszych, które urzekają swoją delikatnością. 


Zestaw  składa się z łóżeczka 60x120cm, komody oraz dwudrzwiowej szafy.   

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko oraz przewijak na komodę.

        

Łóżeczko ma pełne szczyty, dwa boki stałe ze szczebelkam i regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Wymiary łóżeczka: 123x87x67cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. Do łóżeczka można dokupić praktyczną szufladę (szuflada nie jest ujęta w cenie podstawowego zestawu).   

                            

Komoda z trzema szufladami, z nowoczesnymi, prostokątnymi uchwytami. Wymiary komody: 96x94x51cm. Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt o wymiarach: 53x70cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).          

                     

Szafa dwudrzwiowa, z podłużnymi uchwytami. U góry  szafy jest półka na całej długości, a  poniżej przestrzeń podzielona jest przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i półka na dole, a w prawej części są trzy półki. Wymiary szafy: 102x190x57cm.


Tym zestawem urządzimy nowoczesny i funkcjonalny pokoik niemowlaka.

3 786,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw II PINIO MARSYLIA

Zestaw II PINIO MARSYLIA to kompleksowe umeblowanie pokoju niemowlaka. Proste i eleganckie meble wykonane z naturalnego, litego drewna sosnowego i pomalowane ekologiczną farbą wodną. 


Do wyboru są dwa kolory mebli: satynowo biały i delikatnie perłowy.  


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm, komody oraz dwudrzwiowej szafy. Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko oraz nakładka-przewijak na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120 x 60 cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Bez  materaca. 

Do łóżeczka można dodatkowo dokupić szufladę na kółkach.


Komoda dwudrzwiowa posiada jedną szufladę z hamulcem i funkcją samodomykania W środku znajduje się jedna półka. 

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania (sama ramka drewniana bez wkładu z materiału).  


Szafa dwudrzwiowa o wymiarach: 107,5x53x184cm. Szafa ma wewnątrz  dwie półki oraz drążek na ubrania. Do szafy dołączony jest dekor "La Plage" (fr. plaża). 


Cena podstawowa zestawu nie zawiera szuflady pod łóżeczko i przewijaka.


3 195,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON DREAM

Zestaw DREAM francuskiego producenta SAUTHON to sympatyczne białe mebelki dla najmłodszych, o fantazyjnym, lekko baryłkowatym kształcie i szarych, małych chmurkach w roli uchwytów. To mebelki, które niosą najmłodszym przesłanie miłych snów. 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, komody i dwudrzwiowej szafy.

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 60x120cm ma dwa szczyty pełne z uroczymi chmurkami i napisem "rever"  i dwa, stałe boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary łóżeczka: 123x96x78cm. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady). 


Komoda z kolekcji DREAM francuskiego producenta  SAUTHON, Komoda z dwoma drzwiczkami. Wymiary komody: 111x91x51cm. 

Do komody można dokupić pasujacy do niej przewijak o wymiarach:53x80cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka). 


Szafa dwudrzwiowa z jedną szeroką półką u góry. Poniżej szafa podzielona jest  na pół, w jednej części jest drążek i dolna półka, a w drugiej  trzy półki. Wymiary szafy: 120x198x57cm.      

3 165,00 PLN
 
Zestaw dziecięcych mebli rozwojowych SAUTHON NOVA

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NOVA to zestaw wyjątkowo rozwojowy, który posłuży naszemu dziecku przez wiele lat.


Zestaw składa się z komody z funkcją przebudowy w biurko i regalik oraz łóżeczka niemowlęcego- rozwojowego, które można przebudować w łóżko młodzieżowe. 

Opcja dodatkowa to szuflada pod łóżeczko. 


Komoda  z przewijakiem, z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką, drążkiem na ubranka oraz szufladką. Drzwi szafeczki mają fantazyjną gałkę w kształcie pół-gwiazdy, w kolorze jasnoszarym. 

Dla starszego dziecka komodę można przekształcić w biurko i regalik na książki z trzema półkami, który można postawić lub powiesić na ścianie. 

Wymiary komody: 109x94x66cm. Wymiary biurka: 128x76x66cm. 


Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe o wymiarach 70x140cm  z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 144x96x76cm.  Z łóżeczka można zrobić sofę o tych samych rozmiarach.


Dla starszego dziecka można go przebudować w łóżko młodzieżowe (o szerokości 90 lub 140cm). Przebudowane łóżko junior ma wówczas 190cm długości, a za niewielką dopłatą dostępna jest również wersja z przebudowanym łóżkiem o długości 200cm. Fronty łóżka junior są w dekorze drewnianym, a w przypadku łóżka o szerokości 140cm jeden font łóżka łączy część w dekorze drewnianym z częścią lakierowaną na szaro. 

Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez stelaża, który trzeba dokupić w momencie przebudowy - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon). 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarze  wew. 132x13x59cm.  


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady oraz stelaża do przebudowanego łóżka junior.

3 927,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych PINIO LARA

Zestaw PINIO LARA to białe meble o doskonałym wzornictwie, prostych i eleganckich formach, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu.


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szuflady pod łóżeczko, szafy dwudrzwiowej i komody.  Opcja dodatkowa: przewijak na komodę i barierka do tapczanika.


Łóżeczko pod materac 140x70cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Trzy poziomy wysokości materaca. Nie ma wyciąganych szczebelków. Można zdjąć na stałe jeden bok, a później przekształcić w tapczanik. Bez materaca. Pod łóżeczko jest dopasowana szuflada na kółkach. Do przebudowanego tapczanika można dokupić barierkę zapobiegającą wypadnięciu dziecka.


Szafa dwudrzwiowa z systemem cichego zamykania z różnymi możliwościami aranżacji wnętrza. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych półek. 


Komoda 3-szufladowa z systemem cichego zamykania. Do komody można dokupić demontowalny przewijak.


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę i barierki.

3 677,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON OSLO

Zestaw mebli SAUTHON OSLO to nowoczesne meble francuskiego producenta, z lekko skandynawskim akcentem. Ustawne, zgrabne, białe meble, na skośnych drewnianych nóżkach, z fantazyjnymi uchwytami uatrakcyjnią każdy dziecięcy pokoik. Sami wybieramy kształt gałek: gwiazdki w kolorze granatowym indygo lub kropelki wody w kolorze szarego tytanu. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, komody oraz regaliku. 

W opcji dodatkowej można dodatkowo dokupić przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty lakierowane na biało i dwa boki wykonane z drewna bukowego ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Na szczycie, w prawym dolnym rogu jest aplikacja gwiazdki lub kropelki wody (obie załączone). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 


Komoda ma korpus i fronty w kolorze białym i stoi na wysokich nóżkach, wykonanych z drewna bukowego. Komoda ma dwie szuflady z amortyzatorami i jedną otwartą półkę, dzieloną na pół. Wnętrze odkrytej półki jest w kolorze eleganckiego dębu. Uchwyty do wyboru: gwiazdki lub kropelki wody. Wymiary: 86x94x47cm. 

Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Regalik stoi na lakierowanych nóżkach bukowych, ma korpus i drzwiczki lakierowane na biało. U góry ma dwie odkryte półki pokryte dekorem eleganckiego dębu. Uchwyty do wyboru: gwiazdki lub kropelki wody. Wymiary: 86x120x35cm.    


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę.

3 971,00 PLN
 
Zestaw mebli niemowlęcych PINIO BARCELONA

Zestaw mebli niemowlęcych PINIO BARCELONA to wyjątkowy zestaw sosnowych mebli, o ciekawym stylu, który poprzez nietypowe dekory z napisami w języku hiszpańskim, nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Zestaw może być klasycznie biały albo też w bardzo oryginalnym kolorze perłowym. 


Zestaw składa się z: łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, szafy oraz komody. Opcja dodatkowa: demontowalny przewijak- nakładka na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120x60cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "El Ray" (hiszp. "Król") oraz "La Reina" (hiszp. "Królowa") - do wyboru w zależności od płci dziecka. Bez materaca.  


Szafa z czterema drzwiczkami, z poziomą przegrodą pośrodku. W górnej części znajduje się drążek na ubrania, w dolnej dwie półki przez całą szerokość szafy. (Istnieje możliwość dokupienia kolejnych półek). Do szafy dołączone są dekory "La Prenda" (hiszp. odzież) i "El Abrigo" (hiszp. ubrania). 


Komoda z prostym blatem, posiada trzy szuflady oraz jedną półkę z drzwiczkami. Do komody dołączony jest dekor "La Camiseta" (hiszp. koszulki).  Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę. 

3 392,00 PLN
 
Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON GRAPHITE

Zestaw SAUTHON GRAPHITE to biało-grafitowe, francuskie meble dla niemowląt, o nowoczesnych kształtach i nietypowych nóżkach, świetnie wpisujące się w obecne, postindustrialne trendy. 


Zestaw podstawowy składa się z: łóżeczka 60x120cm oraz komody.

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko ma dwa szczyty  pełne i dwa boki stałe ze szczebelkami, oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 124x90x68cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm.


Komoda z dwoma szufladami i odkrytymi półkami. Szuflady mają duże, grafitowe uchwyty. Wymiary: 116x96x51cm. 


Do komody można dokupić pasujący przewijak o wymiarach: 86x76cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

3 274,00 PLN
 
Zestaw mebli rozwojowych SAUTHON NORWAY

Zestaw dziecięcy SAUTHON NORWAY to wyjatkowo praktyczny, rozwojowy zestaw mebli, który posłuży przez wiele lat. 


Zestaw składa się z łóżeczka niemowlęcego tzw. rozwojowego, które można przekształcić w łóżko młodzieżowe oraz funkcjonalnej komody, którą przebudujemy w biurko i regalik. 


Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe 70x140cm, z regulowaną wysokością położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 144x96x76cm. Z łóżeczka można zrobić sofę o tych samych rozmiarach, a potem przebudować go w łóżko junior o szerokości 90cm lub 140cm oraz o długości 190cm (za niewielka dopłatą również o długości 200cm). Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez stelaża, który nalezy dokupić w momencie przebudowy. Zaleca się zastosowanie stelaża Sauthon-  dostępny w innej zakładce). 

Do łóżeczka można dokupić funkcjonalną szufladę. 


Pojemna komoda kompaktowa z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką i drążkiem na ubranka dziecięce oraz szufladką. Komoda ma system amortyzacji, przewijak dla niemowląt oraz funkcję przebudowy w biurko i regalik dla starszego dziecka. Wymiary komody: 109x94x66cm. Wymiary biurka: 128x76x66cm


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady do łóżeczka oraz stelaża do łóżka młodzieżowego, który należy dokupić w momencie przebudowy łóżeczka w łózko junior.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj