Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

3000-4000 ZŁ.

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw SAUTHON EMMY

Zestaw mebli dziecięcych EMMY francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON to nowoczesne meble, urzekające swą prostotą i solidnym wyglądem. Dzięki okleinom z dekoru dębu Cotton meble emanują ciepłą barwą natury. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika i komody.    

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę.


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. Wymiary łóżeczka: 145x87x76cm  Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka-wymiar: 70x140cm. Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach i szczytach różnej wysokości. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).    


Komoda ma trzy szuflady z prostokątnymi uchwytami, wyposażone w kryte prowadnice z systemem amortyzacji. Wymiary komody: 130x95x52cm. 

Do komody można dokupić pasujący przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).


Pokój niemowlęcy urządzony  zestawem Emmy po przebudowie łóżeczka w tapczanik zmieni się w sympatyczny pokój małego dziecka, który możemy uzupełniać innymi meblami z tej kolekcji.

3 488,00 PLN  

Meble do pokoju niemowlecego - zestaw SAUTHON DANDY

Zestaw mebli niemowlęcych DANDY francuskiego producenta SAUTHON to nowoczesne, ergonomiczne i bezpieczne, białe mebelki przeznaczone  dla najmłodszych, które urzekają swoją delikatnością. 


Zestaw  składa się z łóżeczka 60x120cm, komody oraz dwudrzwiowej szafy.   

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko oraz przewijak na komodę.

        

Łóżeczko ma pełne szczyty, dwa boki stałe ze szczebelkam i regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Wymiary łóżeczka: 123x87x67cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. Do łóżeczka można dokupić praktyczną szufladę (szuflada nie jest ujęta w cenie podstawowego zestawu).   

                            

Komoda z trzema szufladami, z nowoczesnymi, prostokątnymi uchwytami. Wymiary komody: 96x94x51cm. Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt o wymiarach: 53x70cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).          

                     

Szafa dwudrzwiowa, z podłużnymi uchwytami. U góry  szafy jest półka na całej długości, a  poniżej przestrzeń podzielona jest przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i półka na dole, a w prawej części są trzy półki. Wymiary szafy: 102x190x57cm.


Tym zestawem urządzimy nowoczesny i funkcjonalny pokoik niemowlaka.

3 786,00 PLN  

Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw II PINIO MARSYLIA

Zestaw II PINIO MARSYLIA to kompleksowe umeblowanie pokoju niemowlaka. Meble z kolekcji MARSYLIA są proste i eleganckie, wykonane z naturalnego, litego drewna sosnowego. Meble pomalowane są ekologiczną farbą wodną. 

Do wyboru mamy dwa kolory mebli: satynowo biały i delikatnie perłowy.  


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm, komody oraz dwudrzwiowej szafy. 

Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko oraz nakładka-przewijak na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120 x 60 cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Bez  materaca. Wymiary: 124x68x87-95cm. 

Do łóżeczka można dodatkowo dokupić szufladę na kółkach o wymiarach: 119x63x14cm (cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady). 


Komoda o wymiarach: 100x52x94cm posiada jedną szufladę z hamulcem i funkcją samodomykania oraz dwoje drzwi. W środku znajduje się jedna półka. 

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania o wymiarach: 54x 76x10cm (sama ramka drewniana bez wkładu z materiału) (cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady).  


Szafa dwudrzwiowa o wymiarach: 107,5x53x184cm. Szafa ma wewnątrz  dwie półki oraz drążek na ubrania. Do szafy dołączony jest dekor "La Plage" (fr. plaża). 


3 156,00 PLN  

Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON DREAM

Zestaw DREAM francuskiego producenta SAUTHON to sympatyczne białe mebelki dla najmłodszych, o fantazyjnym, lekko baryłkowatym kształcie i szarych, małych chmurkach w roli uchwytów. To mebelki, które niosą najmłodszym przesłanie miłych snów. 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, komody i dwudrzwiowej szafy.

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 60x120cm ma dwa szczyty pełne z uroczymi chmurkami i napisem "rever"  i dwa, stałe boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary łóżeczka: 123x96x78cm. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady). 


Komoda z kolekcji DREAM francuskiego producenta  SAUTHON, Komoda z dwoma drzwiczkami. Wymiary komody: 111x91x51cm. 

Do komody można dokupić pasujacy do niej przewijak o wymiarach:53x80cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka). 


Szafa dwudrzwiowa z jedną szeroką półką u góry. Poniżej szafa podzielona jest  na pół, w jednej części jest drążek i dolna półka, a w drugiej  trzy półki. Wymiary szafy: 120x198x57cm.      

3 165,00 PLN  

Zestaw dziecięcych mebli rozwojowych SAUTHON NOVA

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NOVA to zestaw wyjątkowo rozwojowy, który posłuży naszemu dziecku przez wiele lat.


Zestaw składa się z komody z funkcją przebudowy w biurko i regalik oraz łóżeczka niemowlęcego- rozwojowego, które można przebudować w łóżko młodzieżowe. 

Opcja dodatkowa to szuflada pod łóżeczko. 


Komoda  z przewijakiem, z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką, drążkiem na ubranka oraz szufladką. Drzwi szafeczki mają fantazyjną gałkę w kształcie pół-gwiazdy, w kolorze jasnoszarym. 

Dla starszego dziecka komodę można przekształcić w biurko i regalik na książki z trzema półkami, który można postawić lub powiesić na ścianie. 

Wymiary komody: 109x94x66cm. Wymiary biurka: 128x76x66cm. 


Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe o wymiarach 70x140cm  z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 144x96x76cm.  Z łóżeczka można zrobić sofę o tych samych rozmiarach.


Dla starszego dziecka można go przebudować w łóżko młodzieżowe (o szerokości 90 lub 140cm). Przebudowane łóżko junior ma wówczas 190cm długości, a za niewielką dopłatą dostępna jest również wersja z przebudowanym łóżkiem o długości 200cm. Fronty łóżka junior są w dekorze drewnianym, a w przypadku łóżka o szerokości 140cm jeden font łóżka łączy część w dekorze drewnianym z częścią lakierowaną na szaro. 

Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez stelaża, który trzeba dokupić w momencie przebudowy - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon). 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarze  wew. 132x13x59cm.  


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady oraz stelaża do przebudowanego łóżka junior.

3 641,00 PLN  

Zestaw mebli dziecięcych PINIO LARA

Zestaw PINIO LARA to meble o doskonałym wzornictwie, prostych i eleganckich formach, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu. Meble mogą być jednolicie białe lub też w oryginalnej kolorystyce łączącej waniliowo perłowy kolor z ciemnym odcieniem wenge. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szuflady pod łóżeczko, szafy dwudrzwiowej i komody. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko pod materac 140 x 70cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca. Nie ma wyciąganych szczebelków. Można zdjąć na stałe jeden bok, a później przekształcić w tapczanik. Łóżeczko bez materaca. Wymiary: 150x78x88cm.


Szuflada pod łóżeczko, na kółkach, w kolorze białym lub perłowym. Wymiary: 139x74x18cm. 


Szafa dwudrzwiowa z systemem cichego zamykania. Ma różne możliwości aranżacji wnętrza - cztery półki z jednej strony (obojętnie czy prawa czy lewa), jedna półka i drążek z drugiej lub trzy półki i drążek z jednej i dwie półki i drugi drążek z drugiej strony. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych półek. Wymiary: 110x57x204cm. 


Komoda 3-szufladowa z systemem cichego zamykania. Wymiary: 110x57x88cm. 

Do komody można dokupić demontowalny przewijak. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę.

3 677,00 PLN  

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NILS

Zestaw mebli SAUTHON NILS to meble francuskiego producenta, nawiązujące wyglądem do tradycyjnego stylu skandynawskiego. Meble są na wysokich, białych nóżkach. Mają pastelowo białe, lakierowane fronty, korpusy w rzadko spotykanej okleinie popielatej sosny oraz duże, okrągłe uchwyty z naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma pełne szczyty i boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Zestaw do przebudowy w tapczanik jest w komplecie. 


Szafa dwudrzwiowa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. Wymiary:102x196x57cm. 


Komoda ma jedne drzwiczki, dwie szuflady i jedną otwartą półkę. Wymiary: 86x94x47cm. Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena zestawu nie zawiera przewijaka.

3 817,00 PLN  

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON OSLO

Zestaw mebli SAUTHON OSLO to nowoczesne meble francuskiego producenta, z lekko skandynawskim akcentem. Ustawne, zgrabne, białe meble, na skośnych drewnianych nóżkach, z fantazyjnymi uchwytami uatrakcyjnią każdy dziecięcy pokoik. Sami wybieramy kształt gałek: gwiazdki w kolorze granatowym indygo lub kropelki wody w kolorze szarego tytanu. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, komody oraz regaliku. 

W opcji dodatkowej można dodatkowo dokupić przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty lakierowane na biało i dwa boki wykonane z drewna bukowego ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Na szczycie, w prawym dolnym rogu jest aplikacja gwiazdki lub kropelki wody (obie załączone). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 


Komoda ma korpus i fronty w kolorze białym i stoi na wysokich nóżkach, wykonanych z drewna bukowego. Komoda ma dwie szuflady z amortyzatorami i jedną otwartą półkę, dzieloną na pół. Wnętrze odkrytej półki jest w kolorze eleganckiego dębu. Uchwyty do wyboru: gwiazdki lub kropelki wody. Wymiary: 86x94x47cm. 

Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Regalik stoi na lakierowanych nóżkach bukowych, ma korpus i drzwiczki lakierowane na biało. U góry ma dwie odkryte półki pokryte dekorem eleganckiego dębu. Uchwyty do wyboru: gwiazdki lub kropelki wody. Wymiary: 86x120x35cm.    


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę.

3 772,00 PLN  

Zestaw mebli niemowlęcych PINIO BARCELONA

Zestaw mebli niemowlęcych PINIO BARCELONA to wyjątkowy zestaw sosnowych mebli, o ciekawym stylu, który poprzez nietypowe dekory z napisami w języku hiszpańskim, nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Zestaw może być klasycznie biały albo też w bardzo oryginalnym kolorze perłowym. 


Zestaw składa się z: łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: demontowalny przewijak- nakładka na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120x60cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "El Ray" (hiszp. "Król") oraz "La Reina" (hiszp. "Królowa") - do wyboru w zależności od płci dziecka. Łóżeczko bez materaca.  Wymiary: 124x68x87cm.


Szafa z czterema drzwiczkami, z poziomą przegrodą pośrodku. W górnej części znajduje się drążek na ubrania, w dolnej dwie półki przez całą szerokość szafy. (Istnieje możliwość dokupienia kolejnych półek). Do szafy dołączone są dekory "La Prenda" (hiszp. odzież) i "El Abrigo" (hiszp. ubrania). Wymiary: 96x56x185cm. 


Komoda z prostym blatem, posiada trzy szuflady oraz jedną półkę z drzwiczkami. Do komody dołączony jest dekor "La Camiseta" (hiszp. koszulki).  Wymiary: 104x56x90cm. 

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania o wymiarach: 54x76x10cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę. 

3 345,00 PLN  

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON GRAPHITE

Zestaw SAUTHON GRAPHITE to biało-grafitowe, francuskie meble dla niemowląt, o nowoczesnych kształtach i nietypowych nóżkach, świetnie wpisujące się w obecne, postindustrialne trendy. 


Zestaw podstawowy składa się z: łóżeczka 60x120cm oraz komody.

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko ma dwa szczyty  pełne i dwa boki stałe ze szczebelkami, oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 124x90x68cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm.


Komoda z dwoma szufladami i odkrytymi półkami. Szuflady mają duże, grafitowe uchwyty. Wymiary: 116x96x51cm. 


Do komody można dokupić pasujący przewijak o wymiarach: 86x76cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

3 274,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

158,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

74,70 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj