Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

4000-5000 ZŁ.

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw SAUTHON ADELIE

Zestaw ADELIE z nowej kolekcji francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON to lekko fantazyjne, białe mebelki z romantycznymi gałkami w kształcie serduszek. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika,  komody i szafy dwudrzwiowej. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę. 


Łóżeczko - tapczanik ma funkcję przebudowy w łóżeczko o tych samych wymiarach dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami oraz regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac-wymiar: 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Wymiary: 143x91x78cm. 


Szuflada pod łóżeczko, na prowadnicach z uchwytem w kształcie serca o wymiarach: 143x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady).


Komoda z trzema szufladami, z niewidocznymi prowadnicami, o wymiarach: 98x94x51cm. 


Przewijak dla niemowląt na komodę o wymiarach: 53x80cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka).


Szafa dwudrzwiowa z jedną, długą półką u góry, niżej podzielona na pół. W jednej części szafy jest drążek i jedna półka na dole, a w drugiej trzy półki. Wymiary szafy: 101x199x57cm. 


Zestaw ADELIE to meble dla dzieci wysokiej jakości, którymi urządzimy pokój maluszka nie tylko funkcjonalnie i bezpiecznie, ale również uroczo i za przystępną cenę.

4 267,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych PINIO PAROLE

Zestaw mebli dla dzieci PINIO PAROLE to wyjątkowe, białe meble w stylu prowansalskim. Do mebli polecamy specjalnie zaprojektowane, urocze grafiki (zielone kokardki lub brązowe koniki na biegunach), które nadrukowane na drzwiach  mebli tworzą niepowtarzalny klimat w pokoju dziecka. Kolorowe nadruki występują w połączeniu z uchwytami: uchwyty zielone do nadruków kokardek i uchwyty brązowe do nadruków koników na biegunach. Specjalna technologa nadruku pozwala na odwrócenie nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do wersji mebli w kolorze białym. Zestaw można również personalizować imieniem dziecka w kolorach dopasowanych do rodzaju wybranych aplikacji. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, komody, przewijaka na komodę oraz szafy. Opcje dodatkowe: kolorowe nadruki (na komodę i szafę) oraz personalizacja imieniem dziecka (na szafie i przewijaku-nakładce na komodę). Do przebudowanego tapczanika można również dokupić pasującą barierkę zabezpieczającą przed wypadnięciem.


Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm, w kolorze białym, posiada funkcję przekształcenia w tapczanik, trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Bez materaca. 


Komoda w kolorze białym (z możliwością nadruku aplikacji), z drzwiami i jedną szufladą, z prowadnicami i zawiasami z hamulcami i systemem cichego zamykania. Wewnątrz znajduje się jedna półka. 


Przewijak - nakładka na komodę, łatwy w montażu i demontażu. Przewijak występuje również w wersji z nadrukiem imienia dziecka (zielonym lub brązowym). 


Szafa dwudrzwiowa z pojemną szufladą na całej szerokości mebla w kolorze białym. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i systemem cichego zamykania. Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania. Do szafy można dobrać kolorowe nadruki, jak również personalizować imieniem dziecka. 


Cena zestawu podstawowego obejmuje meble w kolorze białym. Nadruki i personalizacja imieniem są opcjami dodatkowymi. Cena nie zawiera również barierki zabezpieczającej.
4 163,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BLUE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BLUE składa się z łóżeczka-tapczanika oraz praktycznej komody.

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko 70x140cm ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z niebieskimi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. 

Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 157x92x75cm.  Do łóżeczka można dokupić  kółka. 


Komoda o szerokości 97cm ma korpus w kolorze jasnego dębu, biały blat i łukowate, białe obramowanie na nóżkach. Każda szuflada ma front w innym kolorze: dębowym, białym i niebieskim oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty.Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami oraz  uchwyty metalowe w kolorze białym. Wymiary komody: 97x95x57cm. 

Do komody można dokupić biały przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x80cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.     

4 784,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BOIS/BLANC składa się z łóżeczka-tapczanika oraz praktycznej komody.

Opcja dodatkowa to: przewijak na komodę.


Łóżeczko 70x140cm ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami, na niewysokich nóżkach. Dwa boki  są z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 157x92x75cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu. Do łóżeczka można dokupić  kółka. 


Komoda o szerokości 97cm ma korpus i szuflady w w kolorze jasnego dębu oraz biały blat i łukowate, białe obramowanie. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami oraz  uchwyty metalowe w kolorze białym. Wymiary komody: 97x95x57cm. 

Do komody można dokupić biały przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x80cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.     

4 784,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NEW OPALE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NEW OPALE to proste i  zgrabne meble o ciekawie wyeksponowanych ramach, w delikatnej kolorystyce białego jesionu połączonego z bielą. Dzięki temu meble wydają się być wysmukłe i  harmonijnie rozjaśniają wnętrza.

Do wyboru są gładkie, białe, lakierowane fronty mebli lub też wersja z delikatnym motywem w kształcie zarysu liścia. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz szerokiej komody z szufladami. 

Opcja dodatkowa: duży lub mały przewijak na komodę. 


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Szczyty lakierowane na biało, z brzeżnymi, jesionowymi panelami. Dwa boki lakierowane na biało ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 145x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Szuflada pod łóżeczko, na kółkach, z jesionowym frontem, o wymiarach wew.: 134x13x54cm.


Komoda ma trzy szuflady z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock. Korpus komody i front górnej szuflady jest w kolorze jesionu, a fronty dwóch szuflad  w kolorze białym. Wymiary: 130x95x52cm. 

Do komody można dokupić mały lub duży przewijak z tej samej kolekcji (opcja dodatkowa). 


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.          

4 166,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NILS

Zestaw mebli SAUTHON NILS to meble francuskiego producenta, nawiązujące wyglądem do tradycyjnego stylu skandynawskiego. Meble są na wysokich, białych nóżkach. Mają pastelowo białe, lakierowane fronty, korpusy w rzadko spotykanej okleinie popielatej sosny oraz duże, okrągłe uchwyty z naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma pełne szczyty i boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Zestaw do przebudowy w tapczanik jest w komplecie. 


Szafa dwudrzwiowa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. Wymiary:102x196x57cm. 


Komoda ma jedne drzwiczki, dwie szuflady i jedną otwartą półkę. Wymiary: 86x94x47cm. Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena zestawu nie zawiera przewijaka.

4 432,00 PLN
 
Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON SEA SIDE

Zestaw SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON to białe, eleganckie meble dla dzieci, o prostych, nowoczesnych kształtach. Delikatne pionowe frezowania oraz sznurowe uchwyty nawiązują do morskich klimatów. Można również zamówić zestaw z prostymi metalowymi uchwytami.


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

Opcja dodatkowa: mały lub duży przewijak na komodę.


Łóżeczko-tapczanik ma dwa szczyty  pełne i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka o tych samych wymiarach.

Wymiary: 144x87x76cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Zestaw do przebudowy w tapczanik jest w komplecie (bez materaca). 


Szuflada z frontem w kolorze białym o wymiarach: 134x13x54cm.  Uchwyt sznurowy lub metalowy - do wyboru.


Komoda z trzema szufladami. Każda szuflada ma dwa uchwyty sznurowe ( lub metalowe). Wymiary: 112x95x51cm. 

Do komody można dodatkowo zamówić przewijak mniejszy (53x80cm) lub przewijak duży, o zwiększonej powierzchni użytkowej (86x76cm). 


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.

 

4 889,00 PLN
 
Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON ELFY

Zestaw SAUTHON ELFY to nowoczesne, francuskie meble dla niemowląt, delikatnie nawiązujące do rozwiązań lat 70-tych. 


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm i pomysłowej meblościanki. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko na nóżkach, ma dwa szczyty  pełne i dwa ażurowe boki stałe oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. Wymiary: 130x84x65cm.


Meblościanka, będąca połączeniem komody, szafy i etażerki.Ma korpus w kolorze białym, a fronty w okleinie bielonego dębu. Komoda z trzema szufladami połączona jest z jednodrzwiową szafą, z którą łączy się również otwartą półką na górze. Półka ma cienkie, metalowe, białe zabezpieczenie przed zsuwaniem się przedmiotów. W szafie jest drążek i trzy półki. Szuflady i drzwi szafy mają  podłużne, duże uchwyty w kolorze białym. Wymiary: 145x178x57cm. 

Na komodzie meblościanki można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x68cm.


Tylko dwa meble, a mamy kompleksowo zagospodarowaną przestrzeń niemowlaka!


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj