Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Akcesoria do mebli PAIDI

Kontenerki do szaf PAIDI

Kontenerki z dwoma szufladami, do montażu za prawymi, lewymi lub środkowymi drzwiami. Kolor biały.Przy wyborze kontenerka prosimy o zwrócenie uwagi na zalecenia (nr kodu) w opisie szafy, do której ma być zamontowany kontenerek.

795,00 PLN  

Przegródki/bieliźniarka do szaf PAIDI

Przegródka-bieliźniarka do szaf PAIDI.
Pozwala efektywnie wykorzystać miejsce w szafie.
Ułatwia utrzymanie porządku. Przy wyborze prosimy zwrócić uwagę na opis przy wybranym kodzie, tak, żeby bieliźniarka prawidłowo pasowała do szafy.

195,00 PLN  

Wieszaki przyklejane do szaf PAIDI

Zestaw czterech kolorowych, przyklejanych na drzwi szafy wieszaczków dziecięcych. Do wybory w dwóch zestawach kolorystycznych:
zestaw 1: jasnożółty, ciemnożółty, biały, ciemnoszary
zestaw 2: jasnoniebieski, ciemnoniebieski, biały, ciemnoszary

137,00 PLN  

Wkładka do szuflady/organizer PAIDI

Wkładka/organizer do szuflady z pojemnikiem na drobiazgi. Pasuje do szuflad o głębokości 50cm.
Organizer nadaje się również do szaf i regałów jako praktyczny pojemnik na drobiazgi.

241,00 PLN  

Poduszka-siedzisko PAIDI

Poduszka na siedzisko. Pasuje do niskich szafek i regałów z różnych kolekcji PAIDI. Poduszki są dostępne w różnych kolorach.

235,00 PLN  

Poduszka-zagłówek do łóżka młodzieżowego

Poduszka na zagłówek do łóżka młodzieżowego.Pasuje do łóżek młodzieżowych PAIDI z jednym zagłówkiem z różnych kolekcji. Na cały zagłówek potrzebne są dwie poduszki. Dostępne w różnych kolorach.

248,00 PLN  

Stelaże do łóżek PAIDI

Stelaże do łóżek PAIDI, do zastosowania do łóżek niskich,piętrowych i łóżek z dolną przestrzenią do zabawy.


Stelaże z listwami sprężynującymi z litego drewna, 


Do wyboru trzy rodzaje stelaży: 


STANDARD-16 listw sprężynujących, 


COMFORT-28 listw sprężynujących, 


COMFORT KF-28 listw sprężynujących plus dodatkowa regulacja wysokości i wzmocniony pas środkowy. 


Wyboru stelaża należy dokonać zgodnie z wytycznymi producenta do danego łóżka.

od: 521,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj