Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Biurko Paidi Marco2 GT

BIURKO REGULOWANE Z CZĘŚCIĄ STAŁĄ PAIDI MARCO2 GT 130X70 CM.

Biurko PAIDI MARCO2 GT, o wymiarach 130x70cm z regulacją wysokości przy pomocy korbki od 53 do 79 cm. Stelaż biurka jest metalowy w kolorze srebrnym. Biurko posiada blat dzielony na dwie części. Szersza (szer. 90cm) jest pochylana do 19°. Węższa część (szer. 37,5cm) jest przymocowana na stałe. W szczelinie pomiędzy dwoma częściami blatu znajduje się polipropylenowa szczoteczka zapobiegająca wpadaniu długopisów. Biurko wyposażone jest w liniał (60cm), przednią rynienkę na przybory i boczne haczyki do powieszenia plecaka/tornistra.

Bardzo duży zakres regulacji wysokości biurka oraz możliwość dostosowania konta nachylenia blatu sprawia, że biurko Marco2 może służyć dzieciom już od około 3-go roku życia. Uniwersalność biurka sprawia, że biurko równie dobrze będzie służyło 3-latkom jak nastolatkom czy dorosłym. Dodatkowo biurko ułatwia zachowania prawidłowej pozycji co jest szczególnie istotne dla dzieci.

Blaty są dostępne w siedmiu kolorach: ecru, dąb, klon, kreda biała, buk, brzoza, świerk bielony.

Biurko można dodatkowo wyposażyć w szufladę jedno lub wielokomorową do zamontowania pod blatem. Szuflada może być jednokomorowa z dodatkową matą antypoślizgową lub z organizerem na przybory do pisania. Szuflada wielokomorowa zawiera już wkładkę/organizer na przybory do pisania oraz wmontowaną temperówkę.
Kontenerek mały lub duży z trzema szufladami zamykany na kluczyk, który może być podwieszony pod blatem razem z szufladą, może również funkcjonować niezależnie na kółkach. Do kontenerka na kółkach można dokupić poduszkę dzięki czemu może również służyć jako siedzisko.

Do biurek PAIDI pasuję również wiele uniwersalnych akcesoriów takich jak: lampka, podstawka na książki i inne ciekawe gadżety, dostępne w zakładce Akcesoria do biurek PAIDI.
1 999,00 PLN
 
KONTENEREK NA KÓŁKACH DO BIUREK PAIDI MARCO2

Kontenerek na kółkach (4 kółka , 2 sterowne), z trzema szufladami. Szuflady z funkcją stopu i automatycznego zamykania. Górna szuflada zamykana na kluczyk. Z tyłu kontenerka przegródka na gazety. Siedem kolorów do wyboru, zgodnie z kolorem biurka. Kontenerek można doposażyć w praktyczną wkładkę do szuflady na przybory oraz kolorową poduszkę z kieszenią, która go przemieni w wygodne siedzisko. Maksymalne obciążenie 120kg.

Kontenerek dostępny w siedmiu kolorach: ecru, dąb, klon, kreda biała, buk, brzoza, świerk bielony.
1 299,00 PLN
 
KONTENEREK UNIWERSALNY DO BIUREK PAIDI MARCO2

Kontenerek uniwersalny do biurek Paidi MARCO2 i MARCO2 GT.

Kontenerek na kółkach z trzema szufladami i wkładką na przybory. Dolna szuflada zamykana na kluczyk. Może być również podwieszony pod biurko, po lewej lub prawej stronie. Może być stosowany łącznie z szufladą pod blat biurka.

Kontenerek dostępny w siedmiu kolorach: ecru, dąb, klon, kreda biała, buk, brzoza, świerk bielony.
949,00 PLN
 
SZUFLADA WIELOKOMOROWA DO BIUREK PAIDI MARCO2/MARCO2GT

Szuflada metalowa w kolorze srebrnym do zamontowania pod blatem biurka. Z funkcją stopu i automatycznego zamykania. Szuflada podzielona jest na praktyczne przegródki na przybory do pisania. W wyposażeniu szuflady znajduję się temperówka Faber-Castell.

Maksymalne obciążenie 30kg.
589,00 PLN
 
SZUFLADA JEDNOKOMOROWA DO BIUREK PAIDI MARCO2/MARCO2GT

Szuflada metalowa w kolorze srebrnym, do zamontowania pod blatem biurka. Z funkcją stopu i automatycznego zamykania. Max obciążenie szuflady 30kg. Do szuflady pasuje opcjonalne wyposażenie takie jak: mata antypoślizgowa oraz wkładka organizer z wyposażeniem piśmiennym lub bez wyposażenia.

Do szuflady można dołożyć maksymalnie dwa okłady/organizery, jeden wkład i matę antypoślizgową lub samą matę antypoślizgową.
359,00 PLN
 
PODUSZKA NA KONTENEREK NA KÓŁKACH PAIDI MARCO2//MARCO2GT

Poduszka z boczną praktyczną kieszenią do kontenerków na kółkach. Dwukolorowa. Dostępna w wielu kombinacjach kolorystycznych do wyboru. Sympatycznie urozmaici pokój i będzie praktycznym dodatkowym siedziskiem.
269,00 PLN
 
RYNNA NA OKABLOWANIE DO BIUREK PAIDI.

Praktyczna rynna na okablowanie, wykonana z metalu w kolorze szarym. Wyjścia na kabel z prawej i lewej strony. Można ją zamontować z przodu lub tyłu łącznika biurka.

Pasuje do biurek z kolekcji: MARCO2, MARCO2GT, FALKO i JARO.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj