Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Biurko z kontenerkiem TIMOORE FRAME

T05-10-OAK/GRAF-B/G/O/CB/C/P

Biurko z kontenerkiem TIMOORE FRAME to biurko o dwóch, nietypowych cechach, które je wyróżnia spośród innych biurek: nietypowy kształt blatu oraz obrotowy kontenerek, który można dowolnie ustawić względem blatu. Takie rozwiązanie podnosi funkcjonalność biurka i zapewnia wygodę nawet przy długotrwałej pracy. Kontenerek został wyposażony z poziomą, regulowaną półkę.


Korpus kontenerka, oraz element łączący blat z boczną płytą wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym i  pokryte są lakierem transparentnym lub lakierowane na kolor ciemnografitowy. Narożniki kontenerka wykonane są z naturalnego drewna dębowego.  Fronty, blat, płyta boczna wykonane są z lakierowanej na kolor kremowy płyty MDF. 


Kolorowe ramki wokół kontenerka wykonane są z płyty MDF, lakierowanej w sześciu, różnych kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, kobaltowym, kremowym i różowym. 

Cena: 1 999,00 PLN

Opis szczegółowy

Producent polski TIMOORE. 


Materiał: Korpus kontenerka oraz element łączący blat z boczną płytą - płyta wiórowa, okleinowana naturalnym fornirem dębowym, pokryte lakierem transparentnym lub lakierowane na kolor ciemnografitowy. Narożniki kontenerka - naturalne drewno dębowe.  Fronty, blat, płyta boczna i kolorowe ramki - lakierowana płyta MDF. 


Wymiary: 131,0x64,0x74,0cm. 

(*producent zastrzega sobie prawo do zmiany wymiarów produktu). 


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Dostępność

Produkt na zamówienie. Czas realizacji 3-6 tygodni. 

Dostawa

Produkt dostarczany w paczkach do samodzielnego montażu.

 

Dostawa odbywa się firmą spedycyjną, bezpośrednio z magazynu producenta. W zależności od producenta mebli możliwa jest wysyłka różnymi firmami DPD, DHL, UPS, JAS-FBG.

 

Dostawa pod adres (np. pod blok, bramę wjazdową lub garażową). Dostawcy/kurierzy nie oferują usługi wniesienia.

 

Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

 

Koszt dostawy mebli wynosi: 80 zł.

 

This item is not eligible for International Shipping.

Szukaj