Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Dywany w brązie

Bella The Deer - dywan wełniany 120 x 180 cm

Naturalny, wełniany dywan hiszpańskiej marki Lorena Canals. Wykonany jest ręcznie ze, znanego i docenianego na całym świecie, wysokogatunkowego runa owiec nowozelandzkich. Dywan jest ciepły, gruby i bardzo przyjemny w dotyku.
1 878,00 PLN
 
COCHES MARRÓN (brąz) - dywan bawełniany 120 x160 cm

Wzór dostępny do wyczerpania zapasów. Przed zamówieniem prosimy o kontakt.


Czarujący dywan hiszpańskiej marki Lorena Canals. Dywan wykonany jest ręcznie z wysokogatunkowej przędzy bawełnianej w ciepłym, brązowym kolorze. Oryginalnego charakteru nadaje mu wdzięczny rewelacyjny jasnobrązowy wzór - samochody.
Dywan przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych.
636,00 PLN
 
STRIPES ELEPHANT GREY - dywan bawełniany 120 x 160 cm

Świetny dywan hiszpańskiej marki Lorena Canals. Wykonany jest ręcznie z wysokogatunkowej przędzy bawełnianej. Zdobi go prosty wzór w biało-brązowe pasy Wykończony jest chwostami na krótszym brzegu. Dywan jest gruby i przyjemny w dotyku.
Dywan przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych.
698,00 PLN
 
BEAR LINEN - dywan bawełniany 120 x 160 cm

Rewelacyjny dywan hiszpańskiej marki Lorena Canals. Dywan wykonany jest ręcznie z wysokogatunkowej przędzy bawełnianej w ciepłym brązowym kolorze. Oryginalnego charakteru nadaje mu niecodzienny kształt - miś.
Dywan przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych.
862,00 PLN
 
ESTRELLITAS TOPO - dywan akrylowy

Dostępne wyłącznie do wyczerpania zapasów u producenta. Prosimy o potwierdzenie dostępności przed zamówieniem.

Świetny, brązowy dywan hiszpańskiej marki Lorena Canals. Ozdobiony jest wzorem w beżowe gwiazdki. Dywan dostępny jest w trzech rozmiarach: 120 x 160 cm, 140 x 200 cm i 200 x 300 cm.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj