Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

DEKORACJE

Żadne przyjęcie nie powinno odbywać się bez odpowiedniej oprawy. Balony, świeczki, girlandy to jest to!

DEKORACJE

DROGA NA PRZYJĘCIE - naklejki przyklej-odklej

NOWY POMYSŁ!
Prosto, prosto, w prawo, ... tu się bawimy, a tu jest poczęstunek. Przygotuj naklejane wskazówki dla gości - dodatkowo podkreślisz charakter przyjęcia, a mieszkanie zamienisz w "salę balową".

4,00 PLN  

WSTĘP TYLKO DLA DZIECI - kreatywna taśma klejąca

Pomysłowa taśma klejąca. Jest nadrukowana wzorem imitującym znak ostrzegawczy z napisem WSTĘP TYLKO DLA DZIECI. Sprytny i oryginalny pomysł pozwalający odgrodzić przestrzeń dostępną tylko dla najmłodszych - idealna na przyjęcia i inne wydarzenia bez udziału dorosłych. Taśma kreatywna to świetna zabawka, która zapewni długie godziny fantastycznej zabaw. I co ważne, łatwo się odkleja, nie pozostawiając śladów.

23,90 PLN  

ROŻKI NA PODARUNKI - BOHATEROWIE

NOWY POMYSŁ!
Rożki, do których możesz włożyć drobne upominki lub słodycze dla gości urodzinowych.
To będzie też dobre miejsce na zbieranie nagród z konkursów gromadzonych podczas przyjęcia.
Ciekawe, jak Twoje dziecko wykorzysta taki rożek :).

23,90 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj