Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Do 1 roku

PASTELOWY PEEK-A-BOO ROLLER - drewniana grzechotka

Zabawka podczas turlania wydaje delikatne odgłosy, gdy dwa kolorowe elementy grzechotki na zmianę wciskają się i wyskakują. Znakomita zabawka dla raczkujących szkrabów! Przeznaczona jest dla maluszków od 6 miesiąca życia. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków.
49,00 PLN 59,00 PLN
 
ROLLER - drewniana grzechotka

Kolorowa grzechotka do turlania. Przeznaczona jest dla maluszków od 6 miesiąca życia. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków.
30,00 PLN 55,00 PLN
SENSORYCZNE KULKI - zabawka drewniana

Zabawka sensoryczna dla najmłodszych. Zestaw składa się z trzech drewnianych kulek z różną zawartością w środku, pobudzają zmysły słuchu, dotyku, wzroku.
51,00 PLN 89,00 PLN
 
TRÓJKĄT - drewniana grzechotka

Drewniany trójkąt do zabawy wspomagający rozwój zdolności manualnych. W zestawie jest piłeczka, wydającą dźwięki, która może również służyć jako grzechotka.
45,00 PLN 89,00 PLN
 
KLUCZE - drewniana grzechotka

Kolorowy pęk kluczy przy potrząsaniu fantastycznie grzechocze. Przeznaczony dla maluszków od 4 miesiąca życia. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków.
29,00 PLN 35,00 PLN
PASTELOWE KLUCZE - drewniana grzechotka

Pastelowy pęk kluczy przy potrząsaniu fantastycznie grzechocze. Przeznaczony dla maluszków od 4 miesiąca życia. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków.
49,00 PLN 59,00 PLN
 
Pastelowa grzechotka piramidka Plan Toys

Wspaniała zabawka dla najmłodszych dzieci. Już od 6 miesiąca życia. Wykonana z drewna kauczukowego w pięknych palstelowych kolorach. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków. Ta jedna z pierwszych zabawek dziecka jest estetyczna i ekologiczna.
69,00 PLN 96,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj