Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

DO 1000 ZŁ.

Meble niemowlęce  - zestaw PINIO BASIC

Zestaw mebli PINIO BASIC to podstawowy niezbędnik niemowlaka. Klasyczne, proste, białe mebelki, zmieszczą się nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni. 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, szuflady pod łóżeczko, przewijaka oraz barierki zabezpieczającej.  


Łóżeczko posiada 3 poziomy wysokości materaca, bez materaca, pasujacy materac 120x60 cm. W łóżeczku jest możliwość demontażu jednego boku (zarówno prawego jak i lewego). W jego miejsce można zamontować oskrzynię (jedna sztuka), dzięki czemu łóżeczko pełni wtedy funkcję otwartego tapczanika dla większego dziecka. Wymiary łóżeczka: 124,5x 65,5x 85cm. 


Szuflada pod łóżeczko o wymiarach:  199x94x18cm, wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie. To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz inne, niezbędne rzeczy, czy też zabawki dziecka. 


Przewijak nakładany na łóżeczko o wymiarach: 72x53,5x12,5 cm, zapewnia wygodę i bezpieczeństwo przy pielęgnacji maluszka. 


Barierka zabezpieczająca,  dołączona do zestawu ma wymiary: 76x15,5x4cm i montuje się ją do łóżeczka po zdjęciu jednego boku, w celu zabezpieczenia dziecka przed wypadnięciem podczas snu. 


To niewielki, sympatyczny, ale bardzo praktyczny zestaw,  w wyjątkowo korzystnej cenie, przy pomocy którego stworzymy pierwszy, dziecięcy kącik, a w przyszłości z łatwością dobierzemy inne pasujące meble dla większego już dziecka.

842,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj