Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Dywany dla dzieci

Dywany dla dzieci

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dywany zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Nasze dywany dziecięce wyróżnia bogate i niezwykłe wzornictwo oraz różnorodna kolorystyka. Jesteśmy pewni, że nie zależnie od płci oraz wieku dziecka, nasze dywany spełnią każde wymagania. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów nasze dywany do pokoju dziecięcego wyróżniają się również szczególną miękkością oraz wysoką wytrzymałością. Wszystko to sprawia, że nasze dywany są produktem bezpiecznym oraz przyjemnym w bezpośrednim kontakcie.

DYWANY DO POKOJU DZIECIĘCEGO

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

240,00 PLN 282,00 PLN
Szukaj