Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

EDUKACYJNE

MÓJ PIERWSZY KALENDARZ - drewniana zabawka edukacyjna

Drewniany kalendarz z zegarem, tarczą z 4 porami roku i suwakiem do obserwacji pogody oraz miejscami do pisania kredą do zanotowania daty czy dnia tygodnia. Dzięki tej zabawce dziecko uczy się o upływie czasu oraz zmieniającymi się wraz z nim pogodzie i porami roku.

74,00 PLN  

MAGICZNA TABLICA - zabawka drewniana

Magiczna walizeczka francuskiej firmy Janod. Walizeczka zawiera w sobie 4 funkcje, może być używana jako:

- tablica suchościeralna,

- tablica magnetyczna z dołączonymi 41 magnesami (cyfry i litery),

- klasyczna czarna tablica (dołączono kredę i gąbeczkę do ścierania),

- znikopis.

Zabawka zapewni długie godziny fantastycznej, kreatywnej zabawy. Wykonana jest bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów. Wspaniały pomysł na nietuzinkowy prezent dla dziecka.

168,00 PLN  

MAGNETYCZNA TABLICA SUCHOŚCIERALNA - zabawka drewniana

Świetna, dwu funkcyjna, biała tablica. Jest jednocześnie suchościeralna i magnetyczna. Można ją powiesić. W zestawie dołączono do niej cztery kolorowe mazaki oraz gąbeczkę do ścierania.
Zabawka zapewni długie godziny fantastycznej, kreatywnej zabawy. Wykonana jest bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów. Wspaniały pomysł na nietuzinkowy prezent dla dziecka.

88,90 PLN  

CREATIK - zestaw artystyczny


Pudełko pełne kartoników w przeróżnych kształtach, z których układać można wzory podane w książeczce lub puścić wodze fantazji i stworzyć zupełnie nowe, własne kształty: stworki, miejsca i wszystko, co podpowie wyobraźnia. A może ta sama rzecz dla każdego wygląda inaczej? Co to może być? A jeśli spojrzymy na to do góry nogami?

Zabawka rozwija kreatywność dziecka, pozwala mu na własną twórczość bez utartych schematów, rozwija wyobraźnię przestrzenną.

Zestaw zaprojektowany przez słynnego malarza i rysownika Herve Tullet'a. Więcej prac można znaleźć na stronie artysty: www.herve-tullet.com (strona w języku angielskim i francuskim).

89,90 PLN  

ARTHUR - rysowanie krok po kroku

Wspaniały sposób na ćwiczenie zdolności manualnych u dzieci. W zestawie mamy karty, które pokazują krok po kroku, jak narysować obrazek oraz pisak i tablicę suchościeralną. Wystarczy tylko wziąć flamaster w dłoń i do dzieła!

49,90 PLN  

JOSEPHINE - rysowanie krok po kroku

Wspaniały sposób na ćwiczenie zdolności manualnych u dzieci. W zestawie mamy karty, które pokazują krok po kroku, jak narysować obrazek oraz pisak i tablicę suchościeralną. Wystarczy tylko wziąć flamaster w dłoń i do dzieła!

49,90 PLN  

KRÓTKA HISTORIA CYWILIZACJI - książka

Fantastyczny pomysł na rozpoczęcie przygody z historią Starożytnych Cywilizacji. To pierwsza tak ciekawie wydana książka historyczna dla czytelników od trzech lat. W środku znajduje się 8 dwustronnych pięknie ilustrowanych plansz, które zapoznają czytelnika z faktami na temat życia w starożytnym świecie. Mówią o tym jak żyto, mieszkano czy budowano, co jedzono w 8 wybranych cywilizacjach. Wydawnictwo zostało opracowane przez Zuzannę Szelińską i zilustrowane przez Dianę Karpowicz.

37,90 PLN  

KRÓTKA HISTORIA POLSKI - książka

Niebanalny pomysł na zapoznanie się z historią Polski. To pierwsza tak ciekawie wydana książka historyczna dla czytelników od trzech lat. W środku znajduje się 8 dwustronnych pięknie ilustrowanych plansz, które przedstawiają najważniejsze historyczne fakty, takie jak granice, władcy państwa  czy ważne postaci w 8 wybranych okresach. Wydawnictwo zostało opracowane przez Zuzannę Szelińską i zilustrowane przez Dianę Karpowicz.

37,90 PLN  

KRÓTKA HISTORIA POLSKI - książka kreatywna

Niebanalny pomysł na zapoznanie się z historią Polski. W książeczce oprócz wielu ciekawych tekstów informacyjnych (w wersji językowej: polskiej i angielskiej), znajduje się również 77 naklejek do przyklejenia, oraz 4 rozkładane mapy Polski z różnych okresów. Na kartach książki znajduje się wiele elementów do pokolorowania, policzenia czy problemów do rozwiązania. Fantastyczny sposób na naukę przez zabawę.

27,00 PLN  

PRZYGODA Z AZJĄ - książka kreatywna

Niebanalny pomysł na zapoznanie się z Azją i azjatycką kulturą. W książeczce oprócz wielu ciekawych tekstów informacyjnych o Azji (w wersji językowej: polskiej i angielskiej), znajduje się również 80 naklejek do przyklejenia, 3 instrukcje do origami oraz 4 rozkładane krajobrazy. Na kartach książki znajduje się wiele elementów do pokolorowania, policzenia czy problemów do rozwiązania. Fantastyczny sposób na naukę przez zabawę.

27,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj