Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
GIRLANDY ŚWIETLNE

GIRLANDY ŚWIETLNE

Jeśli lubią Państwo niesztampowe rozwiązania codziennych problemów, to girlandy świetlne będą doskonałym wyborem dodatkowego oświetlenia do pokoju.

GIRLANDY ŚWIETLNE

GIRLANDA / ŁAŃCUCH ŚWIETLNY - niebieski w paseczki

NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM!

Bajeczna dekoracja dziecięcego i młodzieżowego pokoju - girlanda, którą można zawiesić nad łóżkiem, na oknie, na ścianie. Wprowadzi wspaniały nastrój. Niepodświetlona jest samoistną dekoracją.

20 lampek "ubranych" w klosiki z elastycznego tworzywa.

Projekt: Marie Clement
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj