Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Adelie

Kolekcja AdelieKolekcja ADELIE jest nową, kolekcją francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, utrzymaną w odcieniu bieli, z romantycznymi gałkami w kształcie serduszek. Kształty mebli są delikatnie zaokrąglone, a podstawy mają fantazyjne wycięcia, do których nawiązują subtelne żłobienia na frontach mebli. Kolekcja dedykowana jest niemowlętom i małym dzieciom. Zapewnia im nie tylko uroczy wygląd pokoju, ale również niezbędną ergonomię i bezpieczeństwo.

Sauthon Adelie

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON ADELIE 70x140cm

Łóżeczko -tapczanik z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w łóżeczko o tych samych wymiarach dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. 


Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami oraz regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac-wymiar: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce - tapczanik, o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).   


Wymiary: 143x91x78cm. 


Do łóżeczka można dokupić szufladę na prowadnicach z uchwytem w kształcie serca o wymiarze: 143x13x54cm. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.          

1 708,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce  SAUTHON ADELIE 60x120cm

Łóżeczko z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Ma pełne szczyty i dwa, stałe boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x91x68cm. 


Do łóżeczka można dokupić szufladę na prowadnicach, z uchwytem w kształcie serca o wymiarze: 114x13x54cm. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

1 214,00 PLN
 
Komoda  SAUTHON ADELIE z trzema szufladami

Komoda z kolekcji ADELIE  francuskiego producenta SAUTHON z trzema szufladami. Komoda ma fronty drzwiczek w kolorze białym, z pojedynczymi uchwytami w kształcie serca. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice. 


Wymiary komody: 98x94x51cm. 


Na komodzie można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.

1 310,00 PLN
 
Komoda SAUTHON ADELIE z czterema szufladami

Wąska komoda z kolekcji ADELIE  francuskiej marki SAUTHON to wysoki słupek z czterema szufladami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice i mają pojedyncze uchwyty w kształcie serca. 


Wymiary komody: 56x111x49cm.n

1 404,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON ADELIE

Biała szafa dwudrzwiowa z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON ma drzwiczki w kolorze białym i pojedyńczmi uchwytami w kształcie serca. Szafa u góry ma jedną półkę na całej długości, a poniżej podzielona jest przegodą pionową na pół. W lewej części szafy jest drążek i jedna półka na dole, a w prawej części trzy półki. 


Drzwiczki w kolorze białym i pojedyńczmi uchwytam w kształcie serca. 


Wymiary: 101x199x57cm

1 723,00 PLN
 
Przewijak  na komodę SAUTHON ADELIE

Przewijak dla niemowląt. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo. Pasuje do komody  z trzema szufladami z tej samej kolekcji. Wymiary: 53x80cm

370,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON ADELIE

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON ADELIE w kolorze białym, na prowadnicach, z jednym uchwytem w kształcie serca. 


Występuje w dwóch rozmiarach:   

- szuflada do łóżeczka 60x120cm ma wymiar: 114x13x54cm,

- szuflada do łóżeczka  70x140cm ma wymiar: 143x13x54cm. 

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj