Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA ADELIEKolekcja ADELIE jest nową, kolekcją francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, utrzymaną w odcieniu bieli, z romantycznymi gałkami w kształcie serduszek. Kształty mebli są delikatnie zaokrąglone, a podstawy mają fantazyjne wycięcia, do których nawiązują subtelne żłobienia na frontach mebli. Kolekcja dedykowana jest niemowlętom i małym dzieciom. Zapewnia im nie tylko uroczy wygląd pokoju, ale również niezbędną ergonomię i bezpieczeństwo.

SAUTHON ADELIE

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw SAUTHON ADELIE

Zestaw ADELIE z nowej kolekcji francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON to lekko fantazyjne, białe mebelki z romantycznymi gałkami w kształcie serduszek. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika,  komody i szafy dwudrzwiowej. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę. 


Łóżeczko - tapczanik ma funkcję przebudowy w łóżeczko o tych samych wymiarach dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami oraz regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac-wymiar: 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Wymiary: 143x91x78cm. 


Szuflada pod łóżeczko, na prowadnicach z uchwytem w kształcie serca o wymiarach: 143x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady).


Komoda z trzema szufladami, z niewidocznymi prowadnicami, o wymiarach: 98x94x51cm. 


Przewijak dla niemowląt na komodę o wymiarach: 53x80cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka).


Szafa dwudrzwiowa z jedną, długą półką u góry, niżej podzielona na pół. W jednej części szafy jest drążek i jedna półka na dole, a w drugiej trzy półki. Wymiary szafy: 101x199x57cm. 


Zestaw ADELIE to meble dla dzieci wysokiej jakości, którymi urządzimy pokój maluszka nie tylko funkcjonalnie i bezpiecznie, ale również uroczo i za przystępną cenę.

4 267,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON ADELIE 70x140cm

Łóżeczko -tapczanik z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w łóżeczko o tych samych wymiarach dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. 


Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami oraz regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac-wymiar: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce - tapczanik, o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).   


Wymiary: 143x91x78cm. 


Do łóżeczka można dokupić szufladę na prowadnicach z uchwytem w kształcie serca o wymiarze: 143x13x54cm. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.          

1 708,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce  SAUTHON ADELIE 60x120cm

Łóżeczko z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Ma pełne szczyty i dwa, stałe boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x91x68cm. 


Do łóżeczka można dokupić szufladę na prowadnicach, z uchwytem w kształcie serca o wymiarze: 114x13x54cm. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

1 214,00 PLN  

Komoda  SAUTHON ADELIE z trzema szufladami

Komoda z kolekcji ADELIE  francuskiego producenta SAUTHON z trzema szufladami. Komoda ma fronty drzwiczek w kolorze białym, z pojedynczymi uchwytami w kształcie serca. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice. 


Wymiary komody: 98x94x51cm. 


Na komodzie można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.

1 310,00 PLN  

Komoda SAUTHON ADELIE z czterema szufladami

Wąska komoda z kolekcji ADELIE  francuskiej marki SAUTHON to wysoki słupek z czterema szufladami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice i mają pojedyncze uchwyty w kształcie serca. 


Wymiary komody: 56x111x49cm.n

1 404,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON ADELIE

Biała szafa dwudrzwiowa z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON ma drzwiczki w kolorze białym i pojedyńczmi uchwytami w kształcie serca. Szafa u góry ma jedną półkę na całej długości, a poniżej podzielona jest przegodą pionową na pół. W lewej części szafy jest drążek i jedna półka na dole, a w prawej części trzy półki. 


Drzwiczki w kolorze białym i pojedyńczmi uchwytam w kształcie serca. 


Wymiary: 101x199x57cm

1 723,00 PLN  

Przewijak  na komodę SAUTHON ADELIE

Przewijak dla niemowląt. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo. Pasuje do komody  z trzema szufladami z tej samej kolekcji. Wymiary: 53x80cm

370,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON ADELIE

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON ADELIE w kolorze białym, na prowadnicach, z jednym uchwytem w kształcie serca. 


Występuje w dwóch rozmiarach:   

- szuflada do łóżeczka 60x120cm ma wymiar: 114x13x54cm,

- szuflada do łóżeczka  70x140cm ma wymiar: 143x13x54cm. 

404,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj