Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA ASTRIDEKolekcja ASTRIDE to utrzymana w stylu skandynawskiej, czystej bieli kolekcja francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. W kolekcji tej nie znajdziemy żadnych ostrych akcentów. Wszystkie meble mają zaokrąglone, łagodne kanty i krawędzie. Lakierowane na biało meble, z prostymi, również białymi uchwytami tworzą wnętrza jasne i przestronne. Dzięki idealnym, symetrycznie zaokrąglonym kształtom mebli pokoje, mimo pozornej skromności, wydają się bardzo przytulne i miłe, a jednocześnie uporządkowane i eleganckie.

SAUTHON ASTRIDE

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw SAUTHON  ASTRIDE

Zestaw mebli dla dzieci ASTRIDE francuskiego producenta SAUTHON to wysokiej jakości białe mebelki w stylu skandynawskim. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika o wymiarach 70x140cm, szafy dwudrzwiowej i komody. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko ma szczyty pełne, dwa boki stałe, ażurowe z prostokątnymi wycięciami i regulowaną wysokość stelaża pod materac. Łóżeczko to można przebudować w tapczanik o tych samych wymiarach dla dziecka niewymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Bez materaca - pasujący materac 70x140cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę w kolorze białym z prostokątnym, białym uchwytem o wymiarach wew.: 134x13x54cm (szuflada nie jest ujęta w cenie zestawu podstawowego).


Szafa dwudrzwiowa w kolorze białym, z prostokątnymi uchwytami. Drzwi szafy z amortyzatorami. W górnej części szafy jest półka na całej długości, a poniżej, po lewej stronie trzy półki, po prawej dwa drążki i jedna półka. Wymiary szafy: 117x203x58cm. 


Komoda z trzema szufladami, z prostokątnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami.  Wymiary komody: 111x94x51cm. 

Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt o wymiarach: 86x76cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).


Zestaw mebli dla dzieci ASTRIDE umożliwi nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne urządzenie dziecięcego pokoju, ale również stworzy w nim jasną i stylową przestrzeń.

7 394,00 PLN  

Łóżeczko - sofa SAUTHON ASTRIDE 60x120cm

Białe łóżeczko niemowlęce w skandynawskim stylu z kolekcji ASTRIDE  francuskiej produkcji SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma możliwość przebudowy w sofę (długi bok do przebudowy jest w zestawie). 


Łóżeczko ma dwa szczyty pełne, dwa boki stałe, ażurowe z prostokątnymi wycięciami zamiast szczebelków. 


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm.Wymiary: 124x90x70cm. 


Do łóżeczka można dokupić praktyczną szufladę. Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.


        .

1 946,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON ASTRIDE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji ASTRIDE produkcji SAUTHON o wymiarach 70x140cm. 


Łóżeczko w kolorze białym, z funkcją przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach, Szczyty pełne, dwa boki stałe, ażurowe z prostokątnymi wycięciami. 


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm.


Wymiary: 144x91x80cm   


Łóżeczko można przebudować w łóżeczko dziecięce - tapczanik, o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.


Do łóżeczka polecamy praktyczną szufladę. cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.2 590,00 PLN  

Łóżeczko 60x120cm - łóżko junior  SAUTHON ASTRIDE 90x200cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji ASTRIDE o wymiarach 60x120cm, francuskiej produkcji SAUTHON, z funkcją przebudowy w łóżko - tapczan junior  dla starszego dziecka. 


Łóżeczko w kolorze białym. Szczyty pełne, dwa boki stałe, ażurowe z prostokątnymi wycięciami.  


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Łóżeczko można przebudować w łóżko dziecięce - junior o wymiarach 90x200cm. 


Elementy do przebudowy znajdują się w zestawie, bez stelaża 90x200cm, który jest dostępny w oddzielnej zakładce i należy go dokupić w momencie przebudowy łóżeczka. Zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon.       


Bez materaca.

 

Wymiary: 124x97x68cm.  


                 

2 120,00 PLN  

Komoda SAUTHON ASTRIDE z trzema szufladami

Komoda z kolekcji ASTRIDE francuskiej produkcji SAUTHON, z trzema szufladami. 


Komoda w kolorze białym, z prostokątnymi uchwytami, w kolorze białym. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami. 


Wymiary: 111x94x51cm. 


Do komody można dokupić pasujący przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji.

2 407,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON ASTRIDE

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji ASTRIDE francuskiej marki SAUTHON.  


Szafa w kolorze białym, z prostokątnymi uchwytami w kolorze białym. Drzwi z amortyzatorami. 


W górnej części półka na całej długości, poniżej po lewej stronie trzy półki, po prawej dwa drążki i jedna półka. 


Wymiary: 117x203x58cm.

3 219,00 PLN  

Szafa trzydrzwiowa SAUTHON ASTRIDE

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji ASTRIDE francuskiej marki SAUTHON.  


Szafa w kolorze białym, z prostokątnymi uchwytami w kolorze białym. Drzwi z amortyzatorami. 


Szafa z jedną przegrodą.Z lewej strony część szeroka z jedną półką długą u góry, dwoma drążkami i czterema półkami krótkimi. Z prawej strony część wąska z czterema półkami. 


Wymiary: 166x203x58cm.

4 198,00 PLN  

Przewijak SAUTHON ASTRIDE

Przewijak dla niemowląt. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo.

Pasuje do komody z kolekcji ASTRIDE. 

Wymiary: 86x76cm

722,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON ASTRIDE

Szuflada pod łóżeczko niemowlece SAUTHON ASTRIDE.


Szuflada w kolorze białym,z  prostokątnym, również białym uchwytem. 


Prosimy o dobranie odpowiedniego wzoru szuflady do typu łóżeczka.

od: 546,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj