Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA BARCELONAPiękny w swojej prostocie zestaw, który rośnie razem z dzieckiem. Nazewnictwem oraz dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Oryginalny kształt, funkcjonalność i mnogość dodatkowych brył pozwalają cieszyć się nim od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może i jeszcze dłużej. Meble są wykonane z naturalnego drewna sosnowego.

PINIO BARCELONA

ŁÓŻECZKO - TAPCZANIK PINIO BLANCO 70x140cm


Łóżeczko Blanco pod materac 140 x 70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Projekt łóżeczka jest uniwersalny, więc pasuje do wszystkich kolekcji. Wykonane z litego drewna sosnowego w trzech kolorach: białym, perłowym i naturalnym postarzanym. Standardowo sprzedawane jest bez dekoru, jednak na życzenie dołożymy tabliczkę z konkretnej kolekcji - w przypadku Marsylii będzie to "Le Soleil", w przypadku Barcelony "El Rey" lub "La Reina".

Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Na początkowym etapie reguluje się wyłącznie wysokość materaca - im dziecko starsze, tym niżej umieszczamy materac. Kolejnym etapem jest wyjęcie szczebelków, dzięki czemu dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Na końcu można całkowicie pozbyć się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcić łóżeczko dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

od: 959,00 PLN  

ŁÓŻECZKO PASO DOBLE 120x60cm + KOMODA

Łóżeczko Paso Doble pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Łóżeczko stanowi całość z komodą z 4 szufladami, szufladą dolną (na kółkach) oraz rozkładanym przewijakiem. Standardowo komoda znajduje się z lewej strony łóżeczka. Istnieje możliwość obrócenia jej na prawą stronę (wymaga to odkręcenia przewijaka).

1 699,00 PLN  

ŁÓŻECZKO PINIO BARCELONA 120 x 60


Łóżeczko pod materac 120 x 60 cm z kolekcji Barcelona.
Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki.
Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "El Ray" (hiszp. "Król") oraz "La Reina" (hiszp. "Królowa") - do wyboru w zależności od płci dziecka.

Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego.

Cena nie obejmuje materaca.
Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady.

809,00 PLN  

Zestaw mebli niemowlęcych PINIO BARCELONA

Zestaw mebli niemowlęcych PINIO BARCELONA to wyjątkowy zestaw sosnowych mebli, o ciekawym stylu, który poprzez nietypowe dekory z napisami w języku hiszpańskim, nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Zestaw może być klasycznie biały albo też w bardzo oryginalnym kolorze perłowym. 


Zestaw składa się z: łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: demontowalny przewijak- nakładka na komodę. 


Łóżeczko pod materac 120x60cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "El Ray" (hiszp. "Król") oraz "La Reina" (hiszp. "Królowa") - do wyboru w zależności od płci dziecka. Łóżeczko bez materaca.  Wymiary: 124x68x87cm.


Szafa z czterema drzwiczkami, z poziomą przegrodą pośrodku. W górnej części znajduje się drążek na ubrania, w dolnej dwie półki przez całą szerokość szafy. (Istnieje możliwość dokupienia kolejnych półek). Do szafy dołączone są dekory "La Prenda" (hiszp. odzież) i "El Abrigo" (hiszp. ubrania). Wymiary: 96x56x185cm. 


Komoda z prostym blatem, posiada trzy szuflady oraz jedną półkę z drzwiczkami. Do komody dołączony jest dekor "La Camiseta" (hiszp. koszulki).  Wymiary: 104x56x90cm. 

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania o wymiarach: 54x76x10cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę. 

3 345,00 PLN  

KOMODA PINIO BARCELONA


Komoda z prostym blatem z kolekcji Barcelona. Posiada trzy szuflady oraz jedną półkę z drzwiczkami. Do komody dołączony jest dekor "La Camiseta" (hiszp. koszulki).

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.

1 359,00 PLN  

SZAFA CZTERODRZWIOWA PINIO BARCELONA


Szafa czterodrzwiowa z kolekcji Barcelona z poziomą przegrodą pośrodku. W górnej części znajduje się drążek na ubrania, w dolnej dwie półki przez całą szerokość szafy.
Istnieje możliwość dokupienia kolejnych półek.
Do szafy dołączone są dekory "La Prenda" (hiszp. odzież) i "El Abrigo" (hiszp. ubrania).

Szafa wykonana jest z drewna sosnowego, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Produkt pasuje do innych mebli z kolekcji Barcelona.

1 799,00 PLN  

SZAFA DWUDRZWIOWA PINIO BARCELONA


Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Barcelona z pionową przegrodą pośrodku. Z jednej strony może być drążek na ubrania, z drugiej same półki lub drążki i półki z obu stron.
W standardzie cztery półki, istnieje możliwość dokupienia kolejnych.

Do szafy dołączone są dekory "La Prenda" (hiszp. odzież) i "El Abrigo" (hiszp. ubrania).

Szafa wykonana jest z drewna sosnowego, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Produkt pasuje do innych mebli z kolekcji Barcelona.

1 819,00 PLN  

REGAŁ DUŻY PINIO BARCELONA


Duży regał z kolekcji Barcelona z czterema półkami.

Regał wykonany jest z drewna sosnowego, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Produkt pasuje do innych mebli z kolekcji Barcelona.

1 419,00 PLN  

REGAŁ MAŁY PINIO BARCELONA


Mały regał z kolekcji Barcelona z czterema półkami.
Regał wykonany jest z drewna sosnowego, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Produkt pasuje do innych mebli z kolekcji Barcelona.

1 169,00 PLN  

ZESTAW MEBLI PINIO MALUCH

Zestaw mebli dziecięcych z drewna sosnowego. W skład zestawu wchodzi krzesełko, stolik oraz ławoskrzynia, która pełni jednocześnie funkcję ławki i skrzyni na zabawki. Siedzisko podnoszone jest do góry na zawiasach.

425,00 PLN  

TABLICZKA Z IMIENIEM


Tabliczka z własnym napisem pasująca do kolekcji Marsylia lub Barcelona.
Tabliczka pakowana jest osobno (nie montowana na meblu) razem z wkrętami do samodzielnego zamontowania w wybranym miejscu.

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy podać imię dziecka.

od: 79,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj