Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Bedside Crib

Kolekcja Bedside Crib

Kolekcja łóżeczek dostawnych szwedzko-łotewskiej firmy Troll Nursery. Łóżeczka dostawne można dowolnie dostosować do łóżka rodziców, jak również mogą funkcjonować jako niezależny meble.ŁÓŻECZKO DOSTAWNE BEDSIDE CRIB TROLL NURSERY - NATURAL

Łóżeczko dostawne wykonane z naturalnego drewna brzozowego w rozmiarze 90x40 cm w kolorze naturalnego drewna.

Posiada jeden opuszczany długi bok dzięki czemu istnieje możliwość dostawienia łóżeczka do łóżka rodziców. Posiada regulację wysokości aby dostosować wysokość do łóżka rodziców.

Może jednak funkcjonować jako samodzielne małe łóżeczko dla dziecka. Dzięki kółkom z mechanizmem blokującym można swobodnie przemieszczać się z łóżeczkiem.

Po wymontowaniu kółek łóżeczko może służyć jako mała sofa dla starszego dziecka.
689,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO DOSTAWNE BEDSIDE CRIB TROLL NURSERY - WHITE

Łóżeczko dostawne wykonane z naturalnego drewna brzozowego w rozmiarze 90x40 cm. Posiada jeden opuszczany długi bok dzięki czemu istnieje możliwość dostawienia łóżeczka do łóżka rodziców. Może jednak funkcjonować jako samodzielne małe łóżeczko dla dziecka. Kółka z mechanizmem blokującym pozwalają swobodnie przemieszczać się z łóżeczkiem.

Posiada regulację wysokości aby dostosować wysokość łóżeczka do łóżka rodziców.

Po wymontowaniu kółek łóżeczko może służyć jako mała sofa dla starszego dziecka.

Łóżeczko w kolorze białym.
689,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO DOSTAWNE BEDSIDE CRIB TROLL NURSERY -WALNUT

Łóżeczko dostawne wykonane z naturalnego drewna brzozowego w rozmiarze 90x40 cm we wspaniałym kolorze walnut. Posiada jeden opuszczany długi bok dzięki czemu istnieje możliwość dostawienia łóżeczka do łóżka rodziców, posiada regulację wysokości aby dostosować wysokość do łóżka rodziców.

Może jednak fukcjonować jako samodzielne małe łóżeczko dla dziecka. Dzięki kółkom z mechanizmem blokującym można swobodnie przemieszczać się z łóżeczkiem.

Po wymontowaniu kółek łóżeczko może służyć jako mała sofa dla starszego dziecka.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj