Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Beep

Kolekcja BeepKolekcja BEEP polskiej marki TIMOORE jest mocno inspirowana współczesnością. To oryginalna kolekcja mebli młodzieżowych, która doskonale dopasowuje się do niemal każdego rodzaju nowoczesnego wnętrza. Stonowany, zaokrąglony kształt grafitowych korpusów, akcentowany wyrazistymi elementami, tworzy oryginalną i niepowtarzalną całość, ożywioną kolorowymi, wymiennymi wstawkami o mocno energetyzujących barwach.Komoda  z drzwiczkami i szufladą TIMOORE BEEP

Komoda z drzwiczkami i szufladą TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to mebel o niezwykłych walorach. Komoda doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy  współczesnego wzornictwa. Ma zaokrąglone, bezpieczne krawędzie, solidną konstrukcję i regulację wysokości w cokole. 

Komoda jest bardzo pojemna, wyposażona w szufladę i podwójne drzwi z nowoczesnym systemem otwierania push-open. Charakterystyczne, kolorowe wstawki sprawiają, że mebel można łatwo dopasować niemal do każdego pomieszczenia.  


Korpus mebli wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej  w kolorze grafitowym. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor: szary grafit/jasny popielaty/biały lub oklejanej naturalnym fornirem dębowym. Kolorowe wstawki możemy wybierać spośród aż 9 oferowanych kolorów.

 

1 373,00 PLN
 
Komoda z trzema szufladami TIMOORE BEEP

Komoda z trzema szufladami TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to klasyczny mebel w nowej, oryginalnej formie. Komoda ma trzy duże szuflady (w dwóch dolnych zastosowano system push-open), które zapewniają odpowiednią pojemność, a niezawodne prowadnice kulkowe (z systemem automatycznego domyku) gwarantują łatwe użytkowanie mebla.


Trzy rodzaje oferowanych frontów oraz kolorowe wstawki do wyboru sprawią, że dopasujemy komodę do każdego nowoczesnego wnętrza.


Korpus komody wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej  w kolorze grafitowym. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej w dwóch kolorach do wyboru: szary grafit/jasny popielaty/biały lub oklejanej naturalnym fornirem dębowym. Kolorowe wstawki możemy wybierać spośród aż 9 oferowanych kolorów.

1 148,00 PLN
 
Komoda zawieszana, z szufladą TIMOORE BEEP

Komoda zawieszana, z jedną szufladą TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to zupełnie nowa propozycja, która łączy w sobie zalety komody i półki. Prosta forma akcentowana kolorowymi wstawkami szczególnie atrakcyjnie prezentuje się przy zestawieniu dwóch, a nawet trzech takich komód  obok siebie. Solidne okucia oraz nowoczesne prowadnice kulkowe z systemem automatycznego domyku  zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania komody. Komoda ma zaokrąglone, bezpieczne krawędzie, solidną konstrukcję oraz zawieszki umożliwiające dwuosiową regulację zawieszenia.

Korpus komody wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor: szary grafit/jasny popielaty/biały lub oklejanej naturalnym fornirem dębowym. Kolorowe wstawki możemy wybierać spośród aż 9 oferowanych kolorów.

 

Uwaga! Informacje na temat dopuszczalnego obciążenia komody zawarte są w instrukcji montażu.

 

559,00 PLN
 
Tapczan TIMOORE BEEP

Tapczan Beep z Linii Design by Timoore łączy nowatorski design i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Efektowny zagłówek, unikalny kształt oskrzyni, akcentowany kolorowymi nóżkami oraz zastosowana wysokiej jakości tkanina tworzą niepowtarzalną, wyjątkową całość. 

Mebel przy całej swojej oryginalności zachowuje wysokie walory użytkowe. Posiada dużą komorę przeznaczoną na pościel, a także wygodny mechanizm podnoszenia materaca.


Oskrzynia tapczanika wykonana jest z płyty laminowanej w kolorze grafitowym. Nogi wykonane są z naturalnego drewna lakierowanego bezbarwnie lub w ośmiu kolorach do wyboru.


Wymiary: 214,0x95,0x90,0cm. 


Cena obejmuje tapczanik z pokryciem tkaniną z I grupy cenowej z palety SUEDINE (sprawdź wzornik tkanin). Po wybraniu prosimy o kontakt ze sklepem.

1 917,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa TIMOORE BEEP

Szafa dwudrzwiowa TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to szafa pojemna, praktyczna, a przy tym bardzo oryginalna. To po prostu mebel niezastąpiony. Świetnie prezentuje się samodzielnie i w zestawieniu na przykład z  szafą pojedynczą z tej samej kolekcji. Szafa dwudrzwiowa wyposażona jest w drążek (prawa komora szafy), oraz zestaw półek (lewa komora). Dodatkowo nad drążkiem znajduje się praktyczny pawlacz.


Szafa oferowana jest w szerokiej palecie wybarwień frontów i kolorowych wstawek. To mebel, który daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. 


Korpus mebli wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor: szary grafit/jasny popielaty/biały lub oklejanej naturalnym fornirem dębowym. Kolorowe wstawki możemy wybierać spośród aż 9 oferowanych kolorów.

 

2 112,00 PLN
 
Szafa jednodrzwiowa TIMOORE BEEP

Szafa jednodrzwiowa TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to mebel, który daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Podobnie jak w innych meblach z kolekcji Beep w szafie jednodrzwiowej można dowolnie konfigurować kolory frontów, oraz kolory (charakterystycznych dla całej kolekcji) wstawek. Ilość potencjalnych rozwiązań zachęca do eksperymentowania i kreatywnego ustalania jak ostatecznie mebel będzie wyglądał.

Szafa wyposażona jest w drążek i zestaw półek. 

 

Korpus szafy wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor: szary grafit/jasny popielaty/biały albo oklejanej naturalnym fornirem dębowym. Kolorowe wstawki możemy wybierać spośród aż 9 oferowanych kolorów.

1 647,00 PLN
 
Regał TIMOORE BEEP

Regał TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to mebel oryginalny, zaskakujący, a dodatkowo bardzo praktyczny! To ozdoba całej kolekcji Beep! 

Konstrukcja regału pozwala na złożenie mebla w wersji prawo lub lewostronnej i umożliwia komponowanie niezwykle efektownych zestawów.  


Korpus regału wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Półki wykonane są z płyty MDF lakierowanej w kolorze białym. Plecy wykonane są z płyty wiórowej, laminowanej w kolorach: jasny popielaty/czarny/biały lub też oklejanej naturalnym fornirem dębowym.

 

1 302,00 PLN
 
Szafka nocna TIMOORE BEEP

Szafka nocna TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to niewielki, bezpretensjonalny mebel, który w założeniu ma być uzupełnieniem tapczanika Beep, ale może też funkcjonować samodzielnie. Z tapczanikiem tworzy wygodną i przyjemną strefę relaksu. Występuje z popielatą półką i z półką oklejoną naturalnym fornirem dębowym. 


Korpus wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Półki wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor jasny popielaty lub oklejanej naturalnym fornirem dębowym.

465,00 PLN
 
Szafka wisząca, z jednymi drzwiczkami TIMOORE BEEP

Szafka wisząca, z jednymi drzwiczkami TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to ciekawa i niestandardowa propozycja. Prosty design mebla w połączeniu z szerokim wyborem kolorowych wstawek pozwala tworzyć bardzo interesujące układy brył. Ciekawie wygląda zestaw kilku takich wiszących szafek umieszczonych obok siebie. 

Szafka wyposażona jest w solidne uchwyty umożliwiające dwuosiową regulację zawieszenia.

 

Korpus mebli wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor: szary grafit/jasny popielaty/biały lub oklejanej naturalnym fornirem dębowym. Kolorowe wstawki możemy wybierać spośród aż 9 oferowanych kolorów.

 

Uwaga! Informacje na temat dopuszczalnego obciążenia komody zawarte w instrukcji montażu oraz karcie produktu.

863,00 PLN
 
Biurko TIMOORE BEEP

Biurko TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to trzon każdej młodzieżowej kolekcji. Charakterystycznym elementem biurka jest kolorowy, narożnikowy łącznik, który oprócz roli konstrukcyjnej, pełni także funkcje podręcznego piórnika. Piórnik podobnie jak trójkątna wstawka w narożniku kontenerka oferowany jest w ośmiu różnych kolorach. 


Korpus, oraz blat mebli wykonany jest z płyty wiórowej, laminowanej w kolorze grafitowym. Front kontenerka wykonany jest z płyty MDF lakierowanej w kolorach do wyboru: szary grafit, jasny popielaty, biały lub też oklejanej naturalnym fornirem dębowym.

1 083,00 PLN
 
Półka TIMOORE BEEP

Półki TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore wyróżniają się kolorowym, energetycznym wzornictwem oraz elastycznością w sposobie aranżacji. Dostępne są w ośmiu intensywnych kolorach, które z pewnością ożywią każdą ścianę. 

Sposób mocowania zawieszek w półkach umożliwia całkowicie dowolne zawieszanie półek (np. ze ścięciem na dole, lub u góry) i swobodę w tworzeniu ciekawych, indywidualnych kompozycji. 

 

Półki wykonane są w całości z lakierowanej płyty MDF w 9 kolorach do wyboru.

 

Uwaga! Półki nie wymagają złożenia. Dostarczane są w całości, wymagają jedynie zamocowania znajdujących się w zestawie uchwytów.

 

465,00 PLN
 
Fotel TIMOORE BEEP

Fotel TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to nowoczesny, wygodny i dizajnerski fotel. Rama wykonana jest z litego drewna bukowego, lakierowanego na czarno, biało lub popielato. Fotel ma solidną konstrukcję i zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Siedzisko i oparcie fotela , dzięki zastosowaniu pasów tapicerskich i wysokiej jakości pianki poliuretanowej, zapewnia odpowiednią sprężystość i wygodę użytkowania. Fotel doskonale prezentuje się w zestawie ze stolikiem z kolekcji Beep. 

  

Wysokiej jakości markowa tkanina z I grupy cenowej TIMOORE z palety SUEDINO (sprawdź wzornik tkanin). Po wyborze tkaniny prosimy o kontakt ze sklepem.

 

1 004,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj