Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Dandy

Kolekcja DandyKolekcja DANDY to nowa, kolekcja francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, przeznaczona dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Ergonomiczne i bezpieczne, białe, proste meble z eleganckimi frezami na frontach urzekają swoją delikatnością. Podstawy mebli mają praktyczne wycięcia, a duże, wąskie uchwyty nadają meblom lekko modernistyczny wygląd.

Sauthon Dandy

Łóżeczko niemowlęce  SAUTHON DANDY 60x120cm

Łóżeczko z kolekcji DANDY francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko o wymiarach 60x120cm, w kolorze białym z frezami na frontach. Ma pełne szczyty i dwa ażurowe boki stałe ze szczebelkami. 


W łóżeczku jest regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x87x67cm. 


Do łóżeczka 60x120cm polecamy praktyczną i  funkcjonalną szufladę o wymiarach: 114x13x54cm. Cena nie obejmuje szuflady. 

1 190,00 PLN
 
Łóżeczko-tapczanik SAUTHON DANDY 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji DANDY francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, ma funkcję przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. 


Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze białym, z frezami na frontach i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. 

Wymiary: 143x87x77cm  


Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka-wymiar: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach i szczytach różnej wysokości. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). Polecamy również praktyczną szufladę pod łóżeczko. Cena nie obejmuje szuflady. 

1 676,00 PLN
 
Komoda  SAUTHON DANDY z trzema  szufladami

Komoda z kolekcji DANDY francuskiego producenta  SAUTHON ma trzy szuflady z eleganckimi frezami na froncie i długimi, nowoczesnymi uchwytami. 


Wymiary komody: 96x94x51cm.  


Na komodzie można zamontować praktyczny przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji. Cena komody nie obejmuje przewijaka.

1 246,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON DANDY

Biała szafa dwudrzwiowa z kolekcji DANDY francuskiego producenta SAUTHON ma drzwiczki z lakierowanych, delikatnie frezowanych paneli, z długimi, prostokątnymi uchwytami. Szafa ma u góry półkę na całej długości, a poniżej przestrzeń podzieloną przegodą pionową na pół. W lewej części szafy jest drążek i półka na dole, a w prawej części są trzy półki. 


Wymiary: 102x190x57cm

1 771,00 PLN
 
Przewijak na komodę SAUTHON DANDY

Przewijak dla niemowląt. Pasuje na komodę z tej samej kolekcji. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo.  


Wymiary: 53x70cm

411,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON DANDY

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON DANDY występuje w dwóch rozmiarach:


-szuflada pod łóżeczko niemowlęce 60x120cm ma wymiary wewn.: 114x13x54cm;

- szuflada pod łóżeczko niemowlęce 70x140cm ma wymiary wewn.: 134x13x54cm.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj