Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA DANDYKolekcja DANDY to nowa, kolekcja francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, przeznaczona dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Ergonomiczne i bezpieczne, białe, proste meble z eleganckimi frezami na frontach urzekają swoją delikatnością. Podstawy mebli mają praktyczne wycięcia, a duże, wąskie uchwyty nadają meblom lekko modernistyczny wygląd.

SAUTHON DANDY

Meble do pokoju niemowlecego - zestaw SAUTHON DANDY

Zestaw mebli niemowlęcych DANDY francuskiego producenta SAUTHON to nowoczesne, ergonomiczne i bezpieczne, białe mebelki przeznaczone  dla najmłodszych, które urzekają swoją delikatnością. 


Zestaw  składa się z łóżeczka 60x120cm, komody oraz dwudrzwiowej szafy.   

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko oraz przewijak na komodę.

        

Łóżeczko ma pełne szczyty, dwa boki stałe ze szczebelkam i regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Wymiary łóżeczka: 123x87x67cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. Do łóżeczka można dokupić praktyczną szufladę (szuflada nie jest ujęta w cenie podstawowego zestawu).   

                            

Komoda z trzema szufladami, z nowoczesnymi, prostokątnymi uchwytami. Wymiary komody: 96x94x51cm. Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt o wymiarach: 53x70cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).          

                     

Szafa dwudrzwiowa, z podłużnymi uchwytami. U góry  szafy jest półka na całej długości, a  poniżej przestrzeń podzielona jest przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i półka na dole, a w prawej części są trzy półki. Wymiary szafy: 102x190x57cm.


Tym zestawem urządzimy nowoczesny i funkcjonalny pokoik niemowlaka.

3 786,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce  SAUTHON DANDY 60x120cm

Łóżeczko z kolekcji DANDY francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko o wymiarach 60x120cm, w kolorze białym z frezami na frontach. Ma pełne szczyty i dwa ażurowe boki stałe ze szczebelkami. 


W łóżeczku jest regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x87x67cm. 


Do łóżeczka 60x120cm polecamy praktyczną i  funkcjonalną szufladę o wymiarach: 114x13x54cm. Cena nie obejmuje szuflady. 

1 190,00 PLN  

Łóżeczko-tapczanik SAUTHON DANDY 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji DANDY francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, ma funkcję przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. 


Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze białym, z frezami na frontach i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. 

Wymiary: 143x87x77cm  


Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka-wymiar: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach i szczytach różnej wysokości. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). Polecamy również praktyczną szufladę pod łóżeczko. Cena nie obejmuje szuflady. 

1 676,00 PLN  

Komoda  SAUTHON DANDY z trzema  szufladami

Komoda z kolekcji DANDY francuskiego producenta  SAUTHON ma trzy szuflady z eleganckimi frezami na froncie i długimi, nowoczesnymi uchwytami. 


Wymiary komody: 96x94x51cm.  


Na komodzie można zamontować praktyczny przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji. Cena komody nie obejmuje przewijaka.

1 246,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON DANDY

Biała szafa dwudrzwiowa z kolekcji DANDY francuskiego producenta SAUTHON ma drzwiczki z lakierowanych, delikatnie frezowanych paneli, z długimi, prostokątnymi uchwytami. Szafa ma u góry półkę na całej długości, a poniżej przestrzeń podzieloną przegodą pionową na pół. W lewej części szafy jest drążek i półka na dole, a w prawej części są trzy półki. 


Wymiary: 102x190x57cm

1 771,00 PLN  

Przewijak na komodę SAUTHON DANDY

Przewijak dla niemowląt. Pasuje na komodę z tej samej kolekcji. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo.  


Wymiary: 53x70cm

411,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON DANDY

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON DANDY występuje w dwóch rozmiarach:


-szuflada pod łóżeczko niemowlęce 60x120cm ma wymiary wewn.: 114x13x54cm;

- szuflada pod łóżeczko niemowlęce 70x140cm ma wymiary wewn.: 134x13x54cm.

355,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj