Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA DREAMKolekcja DREAM to jedna z nowych kolekcji francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, nawiązująca do marzeń sennych. Kolekcja jest przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Meble są w kolorze białym i mają fantazyjnie zaokrąglone kształty, co nadaje im lekko baryłkowaty i niezwykle sympatyczny wygląd. Jeszcze więcej wdzięku dodają meblom uchwyty w formie małych, szarych chmurek.Kolekcja DREAM proponuje również ciekawe łóżeczko wielofunkcyjne, będące kompaktowym umeblowaniem pokoju od niemowlaka do nastolatka.

SAUTHON DREAM

Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON DREAM

Zestaw DREAM francuskiego producenta SAUTHON to sympatyczne białe mebelki dla najmłodszych, o fantazyjnym, lekko baryłkowatym kształcie i szarych, małych chmurkach w roli uchwytów. To mebelki, które niosą najmłodszym przesłanie miłych snów. 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, komody i dwudrzwiowej szafy.

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 60x120cm ma dwa szczyty pełne z uroczymi chmurkami i napisem "rever"  i dwa, stałe boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary łóżeczka: 123x96x78cm. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady). 


Komoda z kolekcji DREAM francuskiego producenta  SAUTHON, Komoda z dwoma drzwiczkami. Wymiary komody: 111x91x51cm. 

Do komody można dokupić pasujacy do niej przewijak o wymiarach:53x80cm (cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka). 


Szafa dwudrzwiowa z jedną szeroką półką u góry. Poniżej szafa podzielona jest  na pół, w jednej części jest drążek i dolna półka, a w drugiej  trzy półki. Wymiary szafy: 120x198x57cm.      

3 165,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON DREAM 70x140cm

Łóżeczko-tapczanik DREAM francuskiego producenta SAUTHON, o fantazyjnych kształtach i wymiarach 70x140cm ma funkcję przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. Łóżeczko ma dwa szczyty pełne, jeden bok z płyty a drugi bok ze szczebelkami, trzy szczebelki są wyjmowane. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 144x87x76cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm.  


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). 


Polecamy funkcjonalną szufladę pod łóżeczko o wymiarach: 134x13x54cm. Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady.                  . 

1 452,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON DREAM 60x120cm

Małe, białe łóżeczko niemowlęce o fantazyjnych kształtach z kolekcji DREAM  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm.  Łóżeczko ma dwa szczyty pełne z uroczymi chmurkami i napisem "rever"  (marzenie senne) i dwa boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 123x96x78cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 


Oferujemy także funkcjonalną szufladę pod łóżeczko (wymiary wew.: 114x13x54cm). Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady. 

984,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON DREAM

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji DREAM francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko - kompakt, który można etapowo przebudowywać. 


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 60x120cm, w kolorze białym, z praktyczną, boczną szafką - komódką ze zintegrowanym przewijakiem. Łóżeczko ma pełne szczyty, tylna ścianka jest z płyty, a przedni bok ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary kompaktu: 177x104x82cm. 


Dla przedszkolaka można zdjąć bok ze szczebelkami i przebudować kompakt w sofę, o takich samych wymiarach. 


Dla starszego dziecka możemy dokonać następnej przebudowy kompaktu i stworzyć prawdziwy pokój młodzieżowy, z biurkiem i fotelikiem oraz dużym łóżkiem o wymiarach 90x190cm. Łóżko jest bez stelaża (zalecane jest zastosowanie stelaża SAUTHON) i bez materaca. 


Do łóżeczka polecamy praktyczną szufladę o wymiarach: 112x14x59cm (cena szuflady nie jest ujęta w cenie łóżeczka). 

2 496,00 PLN  

Komoda dwudrzwiowa SAUTHON  DREAM

Komoda z kolekcji DREAM francuskiego producenta  SAUTHON, z dwoma drzwiczkami. Komoda ma fantazyjne grzwiczki i uchwyty w kolorze szarym w kształcie chmurki.


Wymiary: 111x91x51cm. 


Do komody pasuje przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm. Cena komody nie obejmuje przewijaka.

1 040,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON DREAM

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji DREAM francuskiego producenta SAUTHON. Szafa z fantazyjnymi drzwiami w kolorze białym i uchwytami  w kształcie szarej chmurki.


U góry szafy jest jedna szeroka półka, a poniżej szafa podzielona jest  na pół, w jednej części jest drążek i dolna półka, a w drugiej  trzy półki. 


Wymiary: 120x198x57cm.1 493,00 PLN  

Przewijak na komodę SAUTHON DREAM

Przewijak dla niemowląt. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo. Przewijak pasuje do komody z tej samej kolekcji. 


Wymiary: 53x80cm.

370,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON DREAM

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego z kolekcji DREAM francuskiego producenta SAUTHON. Szuflada w kolorze białym z jednym uchwytem w kształcie chmurki w kolorze szarym. 


Szuflady występują w trzech rozmiarach:

do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm - Wymiary wewn. szuflady: 114x13x54cm,

do łóżeczka-tapczanika 70x140cm  - Wymiary wewn. szuflady: 134x13x54cm,

do łóżeczka wielofunkcyjnego - Wymiary wewn.szuflady: 112x14x59cm. 

348,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj