Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Eco Panel

Kolekcja Eco Panel

Prosta ekonomiczna kolekcja firmy Troll Nursery uznanego na świecie producenta mebli do pokojów dziecięcych. Łóżeczka dziecięce z kolekcji Eco Panel mają się bardzo dobrze wpasowywać w każdy pokoik dziecięcy. Mają harmonizować się również z meblami z innych kolekcji firmy Troll jak również współgrać z meblami innych producentów.ŁÓŻECZKO NIEMOWLĘCE ECO PANEL NATURAL 120X60 CM. TROLL NURSERY

Łóżeczko niemowlęce w rozmiarze 120x60 wykonane z naturalnego drewna brzozowego w kolorze naturalnego drewna. Posiada płaskie szczebelki oraz 3 stopniową regulacje wysokości montażu materaca.

Łóżeczko posiada jeden zabudowany krótki bok, drugi krótki bok otwarty ze szczebelkami.
459,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO NIEMOWLĘCE ECO PANEL WHITE 120X60 CM. TROLL NURSERY

Łóżeczko niemowlęce w rozmiarze 120x60 wykonane z naturalnego drewna brzozowego. Posiada płaskie szczebelki oraz 3 stopniową regulacje wysokości montażu materaca.

Łóżeczko posiada jeden zabudowany krótki bok, drugi krótki bok otwarty ze szczebelkami.

Łóżeczko w kolorze białym.
459,00 PLN
 
WYMIENNY BOK do łóżeczka ECO PANEL NATURAL 120X60 CM. TROLL NURSERY

Wymienny bok do łóżeczek z kolekcji ECO PANEL o wymiarach 120x60 cm w kolorze naturalnego drewna.

Łóżeczko dziecięce przemienia się w mały tapczanik z zabezpieczeniem przed wypadnięciem dziecka podczas snu, pozwala jednak swobodnie wchodzić oraz wychodzić dziecku z łóżeczka.
149,00 PLN
 
WYMIENNY BOK do łóżeczka ECO PANEL WHITE 120X60 CM.TROLL NURSERY

Wymienny bok do łóżeczek z kolekcji ECO PANEL o wymiarach 120x60 cm w kolorze białym.

Łóżeczko dziecięce przemienia się w mały tapczanik z zabezpieczeniem przed wypadnięciem dziecka podczas snu, pozwala jednak swobodnie wchodzić oraz wychodzić dziecku z łóżeczka.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj