Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA ELFYELFY to kolekcja 2017 roku, francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. Zaprojektowana w sposób bardzo oryginalny i pomysłowy. Meble w nordyckich kolorach bielonego dębu, połączonego z satynową bielą. Meble na niewysokich nóżkach, swoim wyglądem przywodzą na myśl sentymentalne wspomnienia z niedalekiej przeszłości. Cała kolekcja składa się jedynie z dwóch mebli, a zapewnia kompleksowe i praktyczne urządzenie pokoju niemowlaka. Tylko dwa meble - a wszystko jest w zasięgu ręki!

SAUTHON ELFY

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON ELFY

Zestaw SAUTHON ELFY to nowoczesne, francuskie meble dla niemowląt, delikatnie nawiązujące do rozwiązań lat 70-tych. 


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm i pomysłowej meblościanki. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko na nóżkach, ma dwa szczyty  pełne i dwa ażurowe boki stałe oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. Wymiary: 130x84x65cm.


Meblościanka, będąca połączeniem komody, szafy i etażerki.Ma korpus w kolorze białym, a fronty w okleinie bielonego dębu. Komoda z trzema szufladami połączona jest z jednodrzwiową szafą, z którą łączy się również otwartą półką na górze. Półka ma cienkie, metalowe, białe zabezpieczenie przed zsuwaniem się przedmiotów. W szafie jest drążek i trzy półki. Szuflady i drzwi szafy mają  podłużne, duże uchwyty w kolorze białym. Wymiary: 145x178x57cm. 

Na komodzie meblościanki można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x68cm.


Tylko dwa meble, a mamy kompleksowo zagospodarowaną przestrzeń niemowlaka!


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

4 942,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON ELFY 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji ELFY  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko na niwysokich, białych nóżkach, ma dwa szczyty pełne w okleinie bielonego dębu oraz dwa stałe boki ażurowe - białe. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 130x84x65cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

2 018,00 PLN
 
Meblościanka SAUTHON  ELFY

Meblościanka z kolekcji ELFY francuskiego producenta SAUTHON to ciekawy mebel, będący połączeniem komody, szafy i etażerki. Ma korpus w kolorze białym, a fronty w okleinie bielonego dębu.

Komoda ma trzy szuflady i jest połączona z jednodrzwiową szafą, z którą łączy się również otwartą półką na górze. 

Półka ma cienkie, metalowe, białe zabezpieczenie przed zsuwaniem się przedmiotów. 

W szafie jest drążek i trzy półki. 

Szuflady i drzwi szafy mają  podłużne, duże uchwyty w kolorze białym.

Wymiary: 145x178x57cm. 


Na komodzie meblościanki można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x68cm.


Cena meblościanki nie zawiera przewijaka.

3 473,00 PLN
 
Przewijak SAUTHON ELFY

Przewijak dla niemowląt, który można zamontować na komodzie w meblościance z tej samej kolekcji.


Przewijak w kolorze białym. 


Wymiary: 53x68cm.

435,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.
83,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj