Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Elfy

Kolekcja ElfyELFY to kolekcja 2017 roku, francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. Zaprojektowana w sposób bardzo oryginalny i pomysłowy. Meble w nordyckich kolorach bielonego dębu, połączonego z satynową bielą. Meble na niewysokich nóżkach, swoim wyglądem przywodzą na myśl sentymentalne wspomnienia z niedalekiej przeszłości. Cała kolekcja składa się jedynie z dwóch mebli, a zapewnia kompleksowe i praktyczne urządzenie pokoju niemowlaka. Tylko dwa meble - a wszystko jest w zasięgu ręki!

Sauthon Elfy

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON ELFY

Zestaw SAUTHON ELFY to nowoczesne, francuskie meble dla niemowląt, delikatnie nawiązujące do rozwiązań lat 70-tych. 


Zestaw składa się z: łóżeczka 60x120cm i pomysłowej meblościanki. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko na nóżkach, ma dwa szczyty  pełne i dwa ażurowe boki stałe oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. Wymiary: 130x84x65cm.


Meblościanka, będąca połączeniem komody, szafy i etażerki.Ma korpus w kolorze białym, a fronty w okleinie bielonego dębu. Komoda z trzema szufladami połączona jest z jednodrzwiową szafą, z którą łączy się również otwartą półką na górze. Półka ma cienkie, metalowe, białe zabezpieczenie przed zsuwaniem się przedmiotów. W szafie jest drążek i trzy półki. Szuflady i drzwi szafy mają  podłużne, duże uchwyty w kolorze białym. Wymiary: 145x178x57cm. 

Na komodzie meblościanki można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x68cm.


Tylko dwa meble, a mamy kompleksowo zagospodarowaną przestrzeń niemowlaka!


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

4 942,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON ELFY 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji ELFY  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko na niwysokich, białych nóżkach, ma dwa szczyty pełne w okleinie bielonego dębu oraz dwa stałe boki ażurowe - białe. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 130x84x65cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

2 018,00 PLN
 
Meblościanka SAUTHON  ELFY

Meblościanka z kolekcji ELFY francuskiego producenta SAUTHON to ciekawy mebel, będący połączeniem komody, szafy i etażerki. Ma korpus w kolorze białym, a fronty w okleinie bielonego dębu.

Komoda ma trzy szuflady i jest połączona z jednodrzwiową szafą, z którą łączy się również otwartą półką na górze. 

Półka ma cienkie, metalowe, białe zabezpieczenie przed zsuwaniem się przedmiotów. 

W szafie jest drążek i trzy półki. 

Szuflady i drzwi szafy mają  podłużne, duże uchwyty w kolorze białym.

Wymiary: 145x178x57cm. 


Na komodzie meblościanki można zamontować przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x68cm.


Cena meblościanki nie zawiera przewijaka.

3 473,00 PLN
 
Przewijak SAUTHON ELFY

Przewijak dla niemowląt, który można zamontować na komodzie w meblościance z tej samej kolekcji.


Przewijak w kolorze białym. 


Wymiary: 53x68cm.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj