Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Emmy

Kolekcja EmmyKolekcja EMMY to nowość francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. Meble są przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Dzięki zastosowanym okleinom z dekoru dębu Cotton cała kolekcja emanuje ciepłą barwą natury. Meble mają proste, surowe linie, podłużne, metalowe uchwyty i szerokie zewnętrzne ranty. To supernowoczesne meble, które urzekają swą prostotą.

Sauthon Emmy

Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON EMMY 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON, o wymiarach 70x140cm, w okleinie z dekoru dębu Cotton, ma funkcję przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. 


Wymiary: 145x87x76cm  

Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka - wymiar: 70x140cm.  


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce - tapczanik o takich samych wymiarach i szczytach różnej wysokości. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).  

1 811,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne  SAUTHON EMMY 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko - kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem i czterema szufladami na rzeczy maluszka. Szuflady wyposażone są w kryte prowadnice z systemem amortyzacji i posiadają po jednym, podłużnym uchwycie. 


Łóżeczko ma jeden szczyt pełny w okleinie dębu Cotton, a drugi wspólny z komodą. Tył łóżeczka jest pełny, w w dekorze dębu Cotton, a z przodu jest bok stały ze szczebelkami. Stelaż ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm z półeczką oraz osobną komodę. Do przebudowanego łóżka młodzieżowego 90x190cm trzeba dokupić stelaż - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon. 


Wymiary łóżeczka- kompaktu: 200x104x71cm. 


Pod łóżeczko można dokupić szufladę na 4 kółkach o wymiarach: 112x14x59cm (opcja dodatkowa).


Cena łóżeczka wielofunkcyjnego nie zawiera szuflady pod łóżeczko oraz stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

3 306,00 PLN
 
Komoda SAUTHON EMMY z trzema  szufladami

Komoda z kolekcji EMMY francuskiego producenta  SAUTHON, w okleinie z dekoru dębu Cotton, ma trzy szuflady z podłużnym, solidnym uchwytem, wyposażone w kryte prowadnice z systemem amortyzacji. 


Wymiary: 130x95x52cm.


Do komody można dokupić praktyczny przewijak dla niemowląt o wymiarach: 86x76cm (przewijak nie jest ujęty w cenie komody)..2 065,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON EMMY

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON to solidna szafa w okleinie z dekoru dębu Cotton. Szafa jest podzielona przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze a druga na dole), w prawej części cztery półki. Drzwiczki mają podłużne, metalowe, solidne uchwyty.


 Wymiary: 130x190x58cm

2 320,00 PLN
 
Szafa trzydrzwiowa SAUTON EMMY

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON to duża, solidna szafa w okleinie z dekoru dębu Cotton. Szafa podzielona jest dwiema przegodami pionowymi na trzy części. W lewej części szafy jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), w środkowej i prawej części szafy są po cztery półki. 

Drzwiczki z pojedyńczmi, podłużnymi uchwytami. 


Wymiary: 180x190x58cm

3 227,00 PLN
 
Regał SAUTON EMMY

Regał z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON, w okleinie z dekoru dębu Cotton, na książeczki, zabawki i inne drobiazgi. Regał posiada 4 półki. Środkowa półka jest zamykana drzwiczkami z pojedynczym podłużnym uchwytem.


 Wymiary: 62x159x42cm

1 151,00 PLN
 
Półka ścienna SAUTON EMMY

Półka ścienna z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON w okleinie z dekoru dębu Cotton. Półka otwarta w kształcie litery T. Świetne uzupełnienie innych mebli z tej kolekcji.


Wymiary : 70x20x22cm.

283,00 PLN
 
Przewijak na komodę SAUTHON EMMY

Przewijak dla niemowląt. Zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo. Pasuje na komodę z tej samej kolekcji. 


Wymiary: 86x76cm

442,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj