Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA FOREST

Kolekcja FOREST, zaprojektowana przez francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, nawiązuje do otaczającej natury. Meble, dzięki wykończeniu w szaro popielatej okleinie dębowej,  przywodzą na myśl skojarzenia dostojnego, dębowego lasu. Na meblach urzekają niezwykle oryginalne rysunki polnych dmuchawców.

 

KOLEKCJA FOREST

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON FOREST

Zestaw mebli FOREST to francuskie mebelki dla niemowląt i małych dzieci, wykończone elegancką, szaro popielatą okleiną dębową i urzekające subtelnymi i niezwykle oryginalnymi rysunkami polnych dmuchawców. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

W opcji dodatkowej można dokupić przewijak na komodę.


Łóżeczko-tapczanik o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka o takich samych wymiarach. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty w okleinie dębowej i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). 


Szuflada pod łóżeczko, z prowadnicami i frontem w kolorze popielatego dębu. Wymiary wew.: 134x13x54cm. 


Komoda podzielona jest pionową przegrodą, ma drzwiczki po lewej stronie i trzy odkryte półki po stronie prawej. Drzwiczki posiadają fantazyjny uchwyt w kolorze popielato-beżowym. Wymiary: 85x91x47cm. 

Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x65,5cm.


 Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.

2 092,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON FOREST 70x140cm

Łóżeczko-tapczanik o wymiarach 70x140cm z kolekcji  FOREST francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka o takich samych wymiarach. Łóżeczko ma dwa szczyty pełne w okleinie popielatego dębu, z delikatnym motywem dmuchawca, i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 143x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). 


Oferujemy także funkcjonalną szufladę pod łóżeczko o wymiarach: 134x13x54cm. 


Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady. 

1 308,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON FOREST 60x120cm

Małe łóżeczko niemowlęce z kolekcji FOREST, francuskiego producenta SAUTHON, o wymiarach 60x120cm.  Ma dwa szczyty pełne w okleinie popielatego dębu, z delikatnym motywem dmuchawca i dwa boki stałe ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 123x86x66cm. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 


Dodatkowo proponujemy funkcjonalną szufladę pod łóżeczko, o wymiarach: 114x13x54cm. 


Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady. 

818,00 PLN  

Komoda SAUTHON  FOREST

Komoda FOREST francuskiego producenta  SAUTHON w eleganckim kolorze popielatego dębu, z ciekawym motywem letnich dmuchawców. Komoda podzielona jest pionową przegrodą, ma drzwiczki po lewej stronie i trzy odkryte półki po stronie prawej. Drzwiczki posiadają fantazyjny, popielato-beżowy uchwyt. 


Wymiary: 85x91x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x65,5cm. 


Cena komody nie obejmuje przewijaka.

688,00 PLN  

Szafa SAUTHON FOREST

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji FOREST francuskiego producenta SAUTHON jest w eleganckim kolorze popielatego dębu i ma ciekawe, asymetryczne uchwyty w kolorze popielato-beżowym. 


U góry szafy jest jedna, szeroka półka, a poniżej szafa dzielona na pół. W jednej części jest drążek i jedna półka na dole, a w drugiej części są trzy półki. 


Wymiary: 101x187x57cm.

1 128,00 PLN  

Przewijak dla niemowląt  SAUTHON FOREST

Przewijak dla niemowląt. Zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo. 

Przewijak pasuje do komody z tej samej kolekcji. 


Wymiary: 53x65,5cm.

328,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON FOREST

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce z kolekcji FOREST francuskiego producenta SAUTHON. Szuflada z prowadnicami i frontem w kolorze popielatego dębu. 


Szuflada występuje w dwóch rozmiarach:

do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, wymiary wew. szuflady: 114x13x54cm,

do łóżeczka-tapczanika 70x140cm, wymiary wew. szuflady: 134x13x54cm.

278,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

158,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

74,70 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj