Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA FRAMEFRAME to kolekcja polskiej marki TIMOORE, nagrodzona Godłem Najwyższa Jakość - International Quality w 2013r. Dzięki swojej minimalistycznej, kubicznej formie i kolorowym wykończeniom idealnie komponuje się zarówno z klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzem. Interesująca forma uchwytów, w kształcie trójkątów wtopionych we fronty mebli, zaskakuje i przyciąga uwagę. Kolekcja występuje w dwóch kolorystykach. Pierwszy wariant to ciepłe połączenie korpusów mebli w kolorze naturalnego dębu z jasnokremowymi frontami i kolorowymi, dekoracyjnymi ramkami, a drugi wariant to korpusy mebli lakierowane na kolor ciemnografitowy, z jasnokremowymi frontami i barwnymi ramkami. Gama energetycznych kolorów, w których są dostępne ramki mebli umożliwia tworzenie wielu naprawdę ciekawych aranżacji.

TIMOORE FRAME

Komoda niska z dwoma szufladami TIMOORE FRAME

Komoda niska z dwoma szufladami TIMOORE to dwie obszerne szuflady wyposażone w wygodne prowadnice kulkowe w nowatorskiej, niezwykle oryginalnej, kubicznej formie. Oryginalne, trójkątne uchwyty nadają komodzie specyficzny wygląd. Kolorowe ramki oraz dwa różne rodzaje korpusów pozwalają w pełni spersonalizować mebel, dostosowując go do konkretnych upodobań użytkownika.


 Korpus wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym, a narożniki korpusu wykonane są z naturalnego drewna dębowego. Korpus pokryty jest lakierem transparentnym lub lakierowany na kolor ciemnografitowy. 


Fronty i kolorowe ramki (wstawki) wykonane są z lakierowanej płyty MDF. Fronty są kremowe, a ramki dostępne są w sześciu, różnych kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, kobaltowym, kremowym i różowym. 

1 172,00 PLN  

Komoda wysoka z drzwiczkami i szufladą  TIMOORE FRAME

Komoda wysoka TIMOORE FRAME to ciekawy i niekonwencjonalny mebel. Kubiczna forma komody doskonale wpisuje się w obowiązujące we współczesnym wzornictwie trendy, a oryginalne uchwyty nadają komodzie wyrazisty akcent. Komoda ma dolną szafkę z jednymi drzwiczkami, w środku wewnętrzną półkę, a u góry pojemną szufladę. 


Kolorowe ramki oraz dwa różne rodzaje korpusów pozwalają w pełni spersonalizować mebel, dostosowując go do konkretnych upodobań użytkownika. 


Korpus wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym, a narożniki korpusu wykonane są z naturalnego drewna dębowego. Korpus pokryty jest lakierem transparentnym lub lakierowany na kolor ciemnografitowy.  


Fronty i kolorowe ramki (wstawki) wykonane są z lakierowanej płyty MDF. Fronty są kremowe, a ramki dostępne są w sześciu, różnych kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, kobaltowym, kremowym i różowym. 


1 392,00 PLN  

Kredens dwudrzwiowy TIMOORE FRAME

Kredens dwudrzwiowy TIMOORE FRAME wpisuje się dokładnie w stylistyczne założenia całej kolekcji. Wyposażony jest w dwie wewnętrzne, regulowane półki i może funkcjonować jako samodzielna bryła lub też stanowić podstawę dla regału-nadstawki.  


Korpus wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym, a narożniki korpusu wykonane są z naturalnego drewna dębowego. Korpus pokryty jest lakierem transparentnym lub lakierowany  na kolor ciemnografitowy. Fronty i kolorowe ramki (wstawki) wykonane są z lakierowanej płyty MDF. 


Fronty są kremowe, a ramki dostępne są w sześciu, różnych kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, kobaltowym, kremowym i różowym. 

1 067,00 PLN  

Łóżko TIMOORE FRAME

Łóżko TIMOORE FRAME to łóżko z mocną, drewnianą ramą i stylowym zagłówkiem. Oskrzynia łóżka wykonana jest z płyty wiórowej okleinowanej naturalnym fornirem dębowym, pokrytym lakierem transparentnym lub lakierowana na kolor ciemno-grafitowy. Zagłowie i zanuże łóżka wykonane jest z płyty MDF, lakierowanej w kolorze jasno-kremowym. 


Łóżko ma zagłówek tapicerowany markowymi tkaninami z palety SUEDINE (patrz wzornik tkanin). W przypadku łóżka w kolorze grafitowym zagłówek jest przeszywany poziomo, tworząc charakterystyczne pasy, a w przypadku łóżka w kolorze dębowym, satynowy zagłówek jest przeszywany w fantazyjne romby.


Łóżko może być wyposażone dodatkowo w pojemną szufladę na pościel, lub też szufladę z materacem, będącą dodatkowym miejscem do spania. 


Cena podstawowa łóżka nie zawiera szuflady, materaca, pokrowca oraz poduszki (widocznych na zdjęciu).

  

1 770,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa z szufladą TIMOORE FRAME

Szafa TIMOORE FRAME łączy w sobie spektakularność formy z praktycznością zastosowanych rozwiązań. Jej cechą charakterystyczną są unikalne, trójkątne uchwyty i wyraźnie zaznaczone podziały frontów. Szafa ma drzwi i pojemną szufladę. W środku szafy znajdują się: drążek (prawa, szersza strona szafy) i zestaw półek (lewa, węższa strona szafy). 


Szafa dostępna jest w dwóch kolorach wybarwienia korpusu. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym, a narożniki korpusu wykonane są z naturalnego drewna dębowego. Korpus pokryty jest lakierem transparentnym lub lakierowany  na kolor ciemnografitowy. Fronty i kolorowe ramki (wstawki) wykonane są z lakierowanej płyty MDF. 


Fronty są kremowe, a ramki dostępne są w sześciu, różnych kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, kobaltowym, kremowym i różowym. 


2 632,00 PLN  

Regał-nadstawka TIMOORE FRAME

Regał-nadstawka TIMOORE FRAME razem z dwudrzwiowym, niskim kredensem z tej samej kolekcji tworzy praktyczny, a zarazem interesujący mebel. Asymetrycznie rozmieszczone, pionowe przegrody nadają mu ciekawy wygląd, a naturalna okleina zastosowana zarówno na korpusie jak i półkach podkreśla szlachetność mebla. 


Korpus, oraz półki mebli wykonane są z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym i pokryte są  lakierem transparentnym lub lakierowane na kolor ciemnografitowy. 


Pionowe przegrody wykonane są z lakierowanej na kremowo płyty MDF. 

  

1 067,00 PLN  

Biurko z kontenerkiem TIMOORE FRAME

Biurko z kontenerkiem TIMOORE FRAME to biurko o dwóch, nietypowych cechach, które je wyróżnia spośród innych biurek: nietypowy kształt blatu oraz obrotowy kontenerek, który można dowolnie ustawić względem blatu. Takie rozwiązanie podnosi funkcjonalność biurka i zapewnia wygodę nawet przy długotrwałej pracy. Kontenerek został wyposażony z poziomą, regulowaną półkę.


Korpus kontenerka, oraz element łączący blat z boczną płytą wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym i  pokryte są lakierem transparentnym lub lakierowane na kolor ciemnografitowy. Narożniki kontenerka wykonane są z naturalnego drewna dębowego.  Fronty, blat, płyta boczna wykonane są z lakierowanej na kolor kremowy płyty MDF. 


Kolorowe ramki wokół kontenerka wykonane są z płyty MDF, lakierowanej w sześciu, różnych kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, kobaltowym, kremowym i różowym. 

1 999,00 PLN  

Półka TIMOORE FRAME

Półka TIMOORE FRAME to ozdoba całej kolekcji. 


Intrygujący kształt półki zachęca do twórczego eksperymentowania. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać tworząc indywidualne zestawy z dwóch lub więcej takich półek. 


Plecy półki wykonane są z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym i lakierowane lakierem transparentnym lub na kolor ciemno-grafitowy. Same półki wykonane są z płyty MDF lakierowanej na kolor jasnokremowy.

 

Uwaga! Półki nie wymagają złożenia. Dostarczane są w całości, wymagają jedynie zamocowania znajdujących sie w zestawie uchwytów.

 


375,00 PLN  

Szuflada do łóżka TIMOORE FRAME

Szuflada do łóżka TIMOORE FRAME ma stabilną konstrukcję i  tworzy z łóżkiem harmonijną całość.


Występuje w dwóch wariantach. Jako pojemnik na pościel lub jako dodatkowe miejsce do spania z materacem. 


Fronty szuflady wykonane są z płyty wiórowej, melaminowanej, a dno z białej płyty HDF. 


Pojemnik na pościel ma fronty w kolorze jasnokremowym, natomiast szuflada z materacem może mieć fronty w kolorze grafitowym lub dębowym (prosimy podać przy zamówieniu). 

od: 509,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj