Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA GRAPHITEGRAPHITE to nowa kolekcja francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON. Jest to kolekcja, utrzymana w nowoczesnym stylu i o nieszblonowym wyglądzie. Białe meble, stojące na nietypowych nóżkach, w połączeniu z prostymi, grafitowymi uchwytami idealnie wpisują się w postindustrialne wnętrza.

SAUTHON GRAPHITE

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON GRAPHITE

Zestaw SAUTHON GRAPHITE to biało-grafitowe, francuskie meble dla niemowląt, o nowoczesnych kształtach i nietypowych nóżkach, świetnie wpisujące się w obecne, postindustrialne trendy. 


Zestaw podstawowy składa się z: łóżeczka 60x120cm oraz komody.

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko ma dwa szczyty  pełne i dwa boki stałe ze szczebelkami, oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 124x90x68cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm.


Komoda z dwoma szufladami i odkrytymi półkami. Szuflady mają duże, grafitowe uchwyty. Wymiary: 116x96x51cm. 


Do komody można dokupić pasujący przewijak o wymiarach: 86x76cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

3 274,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON GRAPHITE 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji GRAPHITE  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm.  Łóżeczko na nóżkach, ma dwa białe szczyty pełne i dwa boki stałe ze szczebelkami. Szczebelki i  nóżki łóżeczka są w kolorze grafitowym. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 124x90x68cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

1 732,00 PLN  

Komoda SAUTHON  GRAPHITE

Komoda GRAPHITE francuskiego producenta SAUTHON w barwach biało-grafitowych, idealnie pasująca do postindustrialnych wnętrz. Biała komoda na grafitowych nóżkach. 


Komoda ma dwie szuflady i otwartą półkę, podzieloną dwoma, pionowymi przegrodami na trzy otwarte przestrzenie. Szuflady mają podłużne uchwyty w kolorze grafitowym.  


Wymiary: 116x96x51cm. 


Do komody można dokupić i opcjonalnie zamontować pasujący przewijak z tej samej kolekcji.

1 906,00 PLN  

Szafa SAUTHON GRAPHITE

Szafa z kolekcji GRAPHITE francuskiego producenta SAUTHON to ciekawe rozwiązanie, będące połączeniem szafy dwudrzwiowej z bieliźniarką. Biała szafa, na nietypowych, grafitowych nóżkach pasuje do modnych, postindustrialnych przestrzeni.


Szafa jest podzielona dwoma, pionowymi przegrodami na trzy części. Prawa i lewa część szafy jest zamykana drzwiami, a w środku są trzy półki i drążek ubraniowy. W części środkowej są trzy szuflady, a powyżej trzy otwarte półki. 


Drzwi szafy oraz szuflady są w kolorze białym i mają duże, proste, grafitowe uchwyty. 


Wymiary:118x203x57cm.

3 911,00 PLN  

Przewijak dla niemowląt  SAUTHON GRAPHITE

Przewijak dla niemowląt, pasuje do komody z tej samej kolekcji. Ułatwia opiekę nad niemowlakiem i zapewnia mu bezpieczeństwo. 


Wymiary: 86x76cm.

546,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj