Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Graphite

Kolekcja GraphiteGRAPHITE to nowa kolekcja francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON. Jest to kolekcja, utrzymana w nowoczesnym stylu i o nieszblonowym wyglądzie. Białe meble, stojące na nietypowych nóżkach, w połączeniu z prostymi, grafitowymi uchwytami idealnie wpisują się w postindustrialne wnętrza.

Sauthon Graphite

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON GRAPHITE

Zestaw SAUTHON GRAPHITE to biało-grafitowe, francuskie meble dla niemowląt, o nowoczesnych kształtach i nietypowych nóżkach, świetnie wpisujące się w obecne, postindustrialne trendy. 


Zestaw podstawowy składa się z: łóżeczka 60x120cm oraz komody.

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko ma dwa szczyty  pełne i dwa boki stałe ze szczebelkami, oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 124x90x68cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm.


Komoda z dwoma szufladami i odkrytymi półkami. Szuflady mają duże, grafitowe uchwyty. Wymiary: 116x96x51cm. 


Do komody można dokupić pasujący przewijak o wymiarach: 86x76cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.

3 274,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON GRAPHITE 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji GRAPHITE  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm.  Łóżeczko na nóżkach, ma dwa białe szczyty pełne i dwa boki stałe ze szczebelkami. Szczebelki i  nóżki łóżeczka są w kolorze grafitowym. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 124x90x68cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

1 732,00 PLN
 
Komoda SAUTHON  GRAPHITE

Komoda GRAPHITE francuskiego producenta SAUTHON w barwach biało-grafitowych, idealnie pasująca do postindustrialnych wnętrz. Biała komoda na grafitowych nóżkach. 


Komoda ma dwie szuflady i otwartą półkę, podzieloną dwoma, pionowymi przegrodami na trzy otwarte przestrzenie. Szuflady mają podłużne uchwyty w kolorze grafitowym.  


Wymiary: 116x96x51cm. 


Do komody można dokupić i opcjonalnie zamontować pasujący przewijak z tej samej kolekcji.

1 906,00 PLN
 
Szafa SAUTHON GRAPHITE

Szafa z kolekcji GRAPHITE francuskiego producenta SAUTHON to ciekawe rozwiązanie, będące połączeniem szafy dwudrzwiowej z bieliźniarką. Biała szafa, na nietypowych, grafitowych nóżkach pasuje do modnych, postindustrialnych przestrzeni.


Szafa jest podzielona dwoma, pionowymi przegrodami na trzy części. Prawa i lewa część szafy jest zamykana drzwiami, a w środku są trzy półki i drążek ubraniowy. W części środkowej są trzy szuflady, a powyżej trzy otwarte półki. 


Drzwi szafy oraz szuflady są w kolorze białym i mają duże, proste, grafitowe uchwyty. 


Wymiary:118x203x57cm.

3 911,00 PLN
 
Przewijak dla niemowląt  SAUTHON GRAPHITE

Przewijak dla niemowląt, pasuje do komody z tej samej kolekcji. Ułatwia opiekę nad niemowlakiem i zapewnia mu bezpieczeństwo. 


Wymiary: 86x76cm.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj