Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA I'GAI'ga to uniwersalna kolekcja mebli dziecięco–młodzieżowych, którą charakteryzuje ponadczasowy, minimalistyczny, skandynawski design.
Meble wykonane są z połączenia najwyższej jakości płyty laminowanej oraz naturalnego olejowanego drewna bukowego. Kolekcję wyróżniają charakterystyczne nogi, które dodają bryłom lekkości i odpowiadają najnowszym trendom. Ponadto narożniki blatów są zaokrąglone, co zapewnia bezpieczeństwo. Wszystkie drzwi i szuflady natomiast posiadają system cichego zamykania.
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia tekstyliów, które nadadzą meblom niepowtarzalnego charakteru. Nakładki w urocze grochy wykonane są z odpornego na zabrudzenia materiału, które w każdej chwili można zdemontować bez pozostawienia widocznych śladów.
Wielkość brył, funkcjonalność oraz uniwersalna kolorystyka kolekcji pozwala łatwo dostosować aranżację pokoju do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka.

PINIO I'GA

ŁÓŻECZKO NIEMOWLĘCE PINIO I'GA 120x60 cm

Łóżeczko pod materac o wymiarze 120 x 60 cm z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonane jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. W łóżeczku mamy możliwość umieszczenia materaca na trzech poziomach oraz wyciągnięcia trzech szczebelków, dzięki czemu możemy je z łatwością dostosować do wieku i możliwości dziecka.

Do łóżeczka można dokupić pasującą szufladę.

Produkt do samodzielnego montażu.

Cena nie obejmuje materaca.

1 049,00 PLN  

ŁÓŻECZKO-TAPCZANIK PINIO I'GA 140x70 cm

Łóżeczko-tapczanik pod materac o wymiarze 140 x 70 cm z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonane jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. W łóżeczku mamy możliwość umieszczenia materaca na trzech poziomach oraz wyciągnięcia trzech szczebelków, jak również przekształcenia łóżeczka w tapczanik dzięki czemu możemy je z łatwością dostosować do wieku i potrzeb dziecka.

Do łóżeczka można dokupić pasującą szufladę oraz barierkę zabezpieczającą.

Produkt do samodzielnego montażu.

Cena nie obejmuje materaca.

1 179,00 PLN  

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw PINIO I'GA

Zestaw  PINIO  I'GA to uniwersalny komplet mebli dziecięcych o nieco skandynawskim designie, który posłuży dziecku przez wiele lat. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika 70x140cm z szufladą, komody z przewijakiem, półki ściennej oraz barierki zabezpieczającej do tapczanika. 

Opcja dodatkowa: komplet modnych tekstylii na meble.


Łóżeczko-tapczanik ma trzy poziomy położenia materaca oraz ma możliwość wyjęcia trzech szczebelków. Łóżeczko można również przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm. Wymiary: 144,5x78x98cm. 


Szuflada o wymiarach: 105,5x73,5x15cm, pod łóżeczko. 


Komoda z trzema szufladami. Szuflady posiadają system cichego zamykania. Wymiary: 96x55x95cm.


Przewijak pasujący do komody o wymiarach: 96,5x73x19,5cm.


Półka z 5 wieszakami o wymiarach: 85x17x25cm. Pólka idealnie wygląda powieszona nad komodą i jest wtedy bardzo przydatna do odwieszania różnych, podręcznych, niemowlęcych drobiazgów.


Barierka ochronna do  zamontowania w tapczaniku dla starszego dziecka. Zabezpiecza ona dziecko przed wypadnięciem w czasie snu. Wymiary barierki: 70x1,5x20cm.


Zestaw można również dodatkowo doposażyć w bardzo modne tekstylne nakładki na meble, które nadadzą im przytulny i bardzo oryginalny wygląd. Tekstylia są z sympatycznej, szarej tkaniny w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje dodatkowych tekstylii.

2 614,00 PLN  

KOMODA 2-DRZWIOWA PINIO I'GA

2-drzwiowa komoda z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Drzwi wyposażono w system cichego zamykania.
Komodę można zakupić w dwóch wersjach: gładką lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

Do komody można dokupić pasujący przewijak.

od: 849,00 PLN  

KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO I'GA

3-szufladowa komoda z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Szuflady wyposażono w system cichego zamykania.
Komodę można zakupić w dwóch wersjach: gładką lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

Do komody można dokupić pasujący przewijak.

od: 979,00 PLN  

REGAŁ PINIO I'GA

Regał z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonany jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Szuflada wyposażona jest w system cichego zamykania.
Regał można zakupić w dwóch wersjach: gładki lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

od: 919,00 PLN  

SZAFA 2-DRZWIOWA PINIO I'GA

2-drzwiowa szafa z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Drzwi wyposażone są w system cichego zamykania.
Szafę można zakupić w dwóch wersjach: gładką lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

od: 1 229,00 PLN  

SZAFA 3-DRZWIOWA PINIO I'GA

3-drzwiowa szafa z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Drzwi wyposażone są w system cichego zamykania.
Szafę można zakupić w dwóch wersjach: gładką lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

od: 1 569,00 PLN  

ŁÓŻKO PINIO I'GA 90x200cm

Łóżeko pod materac o wymiarze 90x200cm z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonane jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego.

Do łóżeczka można dokupić pasującą szufladę i barierkę zabezpieczającą.

Produkt do samodzielnego montażu.

Cena nie obejmuje materaca.

819,00 PLN  

BIURKO PINIO I'GA

Biurko z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonane jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Drzwi wyposażono w system cichego zamykania.
Biurko można zakupić w dwóch wersjach: gładkie lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

od: 769,00 PLN  

PÓŁKA WISZĄCA Z WIESZAKAMI PINIO I'GA

Półka z 5 wieszakami do zawieszenia na ścianę z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego.

159,00 PLN  

PRZEWIJAK DO KOMODY PINIO I'GA

Przewijak pasuje do komody 2-drzwiowej i 3-szufladowej z kolekcji Pinio I'ga. Wykonany jest z płyty laminowanej.
Przewijak można zakupić w dwóch wersjach: gładki lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

od: 159,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj