Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Limo

Kolekcja LimoLIMO to kolekcja mebli polskiej marki TIMOORE, zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy, panujące w światowym wzornictwie, w jednocześnie bardzo przystępna cenowo. Kolekcja jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży, ale doskonale dopasowuje się również do przestrzeni mieszkalnej dla dorosłych. Meble w kolekcji LIMO mają kolor popielaty lub kremowy. Charakterystyczne dla kolekcji są kolorowe, narożnikowe wstawki występujące w kolorach energetycznej zieleni i ciepłego pomarańczu, albo też w bardziej stonowanych barwach takich jak biel, mięta czy też kolor litego buku twardzielowego. Do kolekcji zaprojektowano specjalny zestaw białych naklejek literowych, które mogą nadać indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzonemu wnętrzu.Łóżko TIMOORE LIMO 90x200cm

Łóżko TIMOORE LIMO to wygodne łóżko, o lekkiej, ale stabilnej konstrukcji, z miękkim, bardzo bezpiecznym, tapicerowanym zagłowiem i zanóżem. 

Oskrzynia łóżka jest w kolorze kremowym, wykonana jest z litego drewna i płyty laminowanej.

 Tapicerowane zagłówki są koloru energetycznej zieleni lub ciepłego pomarańczu (inne kolory są dostępne po uzgodnieniu).  


Łóżko bez materaca. Do łóżka pasuje materac o wymiarach 90x00cm.  Do materaca można dokupić dopasowany kolorystycznie do zagłówków pokrowiec (zielony lub pomarańczowy).


Polecamy również szufladę - pojemnik na pościel lub szufladę z dodatkowym miejscem do spania.


Cena podstawowa łóżka nie obejmuje szuflady.

952,00 PLN
 
Komoda z trzema szufladami TIMOORE LIMO

Komoda z trzema szufladami TIMOORE LIMO to nowoczesna i pojemna komoda o modernistycznym kształcie. Komoda ma zaokrąglone narożniki i kolorowe, narożnikowe wstawki z naturalnego drewna bukowego lub lakierowanej płyty MDF. Komoda ma trzy szuflady z prowadnicami, z samodomykiem.


 Korpus i fronty szuflady wykonane są z płyty wiórowej, laminowanej. 

Komoda może mieć korpus w kolorze popielatym lub kremowym. 


Kolorowe wykończenia występują w 5 kolorach: zielonym, pomarańczowym, miętowym, białym oraz w kolorze naturalnego buku twardzielowego. 


Na zdjęciu na dwóch komodach są literowe naklejki dedykowane do tej kolekcji.

1 091,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa TIMOORE LIMO

Szafa dwudrzwiowa TIMOORE LIMO to pojemna i funkcjonalna szafa o nowoczesnym wyglądzie. Szafa ma zaokrąglone narożniki i kolorowe, narożnikowe wstawki z naturalnego drewna lub lakierowanej płyty MDF. 


Korpus i fronty wykonane są z płyty wiórowej, laminowanej. Szafa może mieć korpus w kolorze popielatym lub kremowym. 


Kolorowe wykończenia wystepują w 5 kolorach: zielonym, pomarańczowym, miętowym, białym oraz w kolorze naturalnego buku twardzielowego.  


W środku szafy jest szeroka półka w górnej części, boczne półki i drążek.


Na zdjęciu szafa ma naklejki literowe dedykowane do tej kolekcji.

1 384,00 PLN
 
Regał TIMOORE LIMO

Regał TIMOORE LIMO to regał z odkrytymi półkami i szafką zamykaną jednymi drzwiczkami. Regał ma zaokrąglone narożniki i kolorowe, narożnikowe wstawki z naturalnego drewna lub lakierowanej płyty MDF. 


Korpus i fronty wykonane są z płyty wiórowej, laminowanej. Regał może mieć korpus w kolorze popielatym lub kremowym. 


Kolorowe wykończenia występują w 5 kolorach: zielonym, pomarańczowym, miętowym, białym oraz w kolorze naturalnego buku twardzielowego.


Na niektórych zdjęciach na meblach widoczne są literowe naklejki dedykowane kolekcji LIMO.

1 075,00 PLN
 
Biurko z kontenerkiem TIMOORE LIMO

Biurko z kontenerkiem TIMOORE LIMO to biurko średniej wielkości z podręcznym kontenerkiem. Blat wykonany jest z lakierowanej płyty MDF, a korpus z płyty wiórowej, laminowanej. Biurko ma zaokrąglone narożniki i kolorowe, narożnikowe wstawki z naturalnego drewna bukowego lub lakierowanej płyty MDF.  


Biurko występuje w dwóch kolorach: kremowym i popielatym oraz 5 kolorach wykończenia do wyboru.

Kolorowe wykończenia mogą być w kolorze: zielonym, pomarańczowym, miętowym, białym oraz w kolorze naturalnego buku twardzielowego. 


Na niektórych zdjęciach na meblach widoczne są literowe naklejki dedykowane do tej kolekcji.

1 058,00 PLN
 
Panel magnetyczny TIMOORE LIMO

Panel magnetyczny TIMOORE LIMO to hit kolekcji. To kolorowa tablica z półką i naklejkami magnetycznymi w kształcie chmurek, do której można przypinać różne, ważne informacje i notatki. 


Panel wykonany jest z lakierowanej płyty MDF (w kolorach pomarańczowym,zielonym, miętowym lub białym) lub płyty wiórowej okleinowanej naturalnym fornirem z drewna buku twardzielowego. 


Korpus półki, z laminowanej płyty wiórowej , może być w kolorze popielatym lub kremowym. 

651,00 PLN
 
Półka niska TIMOORE LIMO

Półka niska TIMOORE LIMO to półka ścienna z dwoma kolorowymi przegródkami i zaokrąglonymi narożnikami. Półka ma nowoczesny design. Korpus oraz przegródki wykonane są z laminowanej płyty wiórowej. 


Półka może mieć korpus w kolorze popielatym lub kremowym. 


Kolorowe przegródki występują w 5 kolorach: zielonym, pomarańczowym, miętowym, białym oraz w kolorze naturalnego buku twardzielowego.

306,00 PLN
 
Półka wysoka TIMOORE LIMO

Półka wysoka TIMOORE LIMO to półka do zawieszenia na ścianie z dwoma kolorowymi przegródkami i zaokrąglonymi narożnikami. Półka ma nowoczesny design. 


Korpus oraz przegródki wykonane są z laminowanej płyty wiórowej. Półka może mieć korpus w kolorze popielatym lub kremowym. 


Kolorowe przegródki występują w 5 kolorach: zielonym, pomarańczowym, miętowym, białym oraz w kolorze naturalnego buku twardzielowego.

325,00 PLN
 
Naklejki literowe TIMOORE LIMO

Poprzez zastosowanie niezwykle ostatnio popularnych naklejek poszczególnym meblom możemy nadać bardzo indywidualny charakter. 


Proponujemy zestaw dużych naklejek z literami, zaprojektowany specjalnie dla kolekcji LiMO. 


W komplecie są naklejki: Q, A, C, b oraz e. 


Kolor naklejek - biały


195,00 PLN
 
Pokrowiec na materac do łóżka TIMOORE LIMO

Pokrowiec na materac do łóżka TIMOORE LIMO pozwoli na kolorystyczne dopasowanie materaca do tapicerowanych zagłówków łóżka z tej kolekcji lub tez innych elementów pokoju.


Proponujemy pokrowiec w kolorze energetycznej zieleni lub ciepłego pomarańczu. 


Inne kolory są dostępne po uzgodnieniu. 

412,00 PLN
 
Szuflada do łóżka TIMOORE LIMO

Szuflada do łóżka TIMOORE LIMO występuje w dwóch rodzajach: jako praktyczny pojemnik na pościel lub też dodatkowe miejsce do spania razem z materacem.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj