Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Milk Blue

Kolekcja Milk BlueKolekcja MILK to współczesna kolekcja francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON, utrzymana w tonacji dębu, którą charakteryzują proste, białe ramy mebli i niewysokie nóżki. Kolekcja występuje w trzech wersjach kolorystycznych.

MILK BLUE to meble w kolorze dębu, z białymi lakierowanymi ramami, dodatkowo urozmaicone błękitnymi akcentami, w postaci wybranych frontów szuflad, listw czy też szczebelków łóżeczka. Pastelowe elementy nadają meblom ciepły i łagodny wygląd.

Sauthon Milk Blue

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BLUE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BLUE składa się z łóżeczka-tapczanika oraz praktycznej komody.

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko 70x140cm ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z niebieskimi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. 

Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 157x92x75cm.  Do łóżeczka można dokupić  kółka. 


Komoda o szerokości 97cm ma korpus w kolorze jasnego dębu, biały blat i łukowate, białe obramowanie na nóżkach. Każda szuflada ma front w innym kolorze: dębowym, białym i niebieskim oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty.Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami oraz  uchwyty metalowe w kolorze białym. Wymiary komody: 97x95x57cm. 

Do komody można dokupić biały przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x80cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.     

4 784,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON MILK  BLUE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji MILK BLUE francuskiego producenta SAUTHON  z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 

Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z niebieskimi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.


Wymiary: 157x92x75cm. 


Do łóżeczka można dokupić  kółka.  

 


3 251,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON MILK BLUE 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji MILK BLUE francuskiej produkcji SAUTHON.  Łóżeczko na niewysokich nóżkach, o wymiarach 60x120cm i ciekawym kształcie. 

Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu z łukowym obramowaniem w kolorze białym. Dwa boki  są z niebieskimi szczebelkami, wykończone na dole i górze białymi łukami. Jeden bok łóżeczka jest opuszczany i wyposażony  w system  automatycznego blokowania (EASY MOVE).


Regulowana  wysokości ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm.  


Wymiary: 137x92x65cm. 


Do łóżeczka można dokupić kółka.  

2 845,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON MILK BLUE 70x140cm.

Wielofunkcyjne łóżeczko - kompakt z kolekcji  MILK BLUE francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu, z białymi elementami i niebeskimi szczebelkami, z funkcją 3 etapowej przebudowy. 


W pierwszym okresie jest to łóżeczko niemowlęce (z podnoszonym bokiem) z praktyczną komodą ze zintegrowanym, białym przewijakiem. Z  dwóch stron łóżeczka znajdują się odkryte półeczki z przegródkami i  szuflady na rzeczy maluszka. Z przodu są trzy szufladki, jedna w kolorze dębowym, jedna biała i jedna jasnoniebieska, a z tyłu, oprócz półek  jest mała, zamykana, szafeczka z drzwiczkami w kolorze niebieskim. Szuflady mają białe metalowe uchwyty. 


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm. 


Po zdemontowaniu jednej ścianki łóżeczko przemienia się w tapczanik-sofę, o tych samych wymiarach, dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Barierka do przebudowy jest w zestawie. 


Dla starszego dziecka możemy dokonać następnej przebudowy łóżeczka w umeblowanie pokoju młodzieżowego, na które składa się:

- podwyższone łóżko (90x190cm) z drabinką (stelaż łóżka jest w zestawie, bez materaca, pasujący materac 90x190cm), 

-biurko, 

- szafeczka na kółkach z trzema szufladami,

- regalik np na książki, który możemy postawić lub powiesić na ścianie. 


Wymiary łóżeczka wielofunkcyjnego: 209x110x102cm

7 252,00 PLN
 
Komoda SAUTHON MILK BLUE  (szer. 97cm)

Komoda z kolekcji MILK BLUE  francuskiego producenta  SAUTHON o szerokości 97cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w w kolorze jasnego dębu, biały blat i białe obramowanie z nóżkami.


Każda szuflada ma front w innym kolorze: jasno dębowym, białym i niebieskim oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty. 


Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami. 


Wymiary komody: 97x95x57cm. 


Do komody można dokupić biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka. 

2 065,00 PLN
 
Komoda szeroka SAUTHON MILK BLUE (szer.116cm)

Komoda z kolekcji MILK BLUE francuskiego producenta  SAUTHON o szerokości 116cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w w kolorze jasnego dębu, biały blat i białe obramowanie z nóżkami.


Każda szuflada ma front w innym kolorze: jasno dębowym, białym i niebieskim oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami. 


Wymiary komody: 116x95x57cm. 


Do komody można dokupić duży, biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm.  


Cena komody nie zawiera przewijaka. 

2 462,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON MILK BLUE

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji MILK BLUE francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu, z  ramą na nóżkach, lakierowaną na biało, białymi, metalowymi uchwytami oraz niebieskim akcentem, w postaci frontu dolnej szuflady. Szafa ma wykończenia łukowe boków i dolnej szuflady.


Wewnątrz szafa u góry ma półkę, a poniżej jest podzielona na pół. W jednej części są trzy półki, a w drugiej drążek i jedna półka. Poniżej drzwi jest szuflada z krytymi prowadnicami i systemem amortyzacji. Zawiasy drzwi również posiadają  amortyzatory. 


Wymiary: 103x203x66cm.   

3 338,00 PLN
 
Szafa trzydrzwiowa SAUTHON  MILK BOIS/BLANC

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu z elementami lakierowanymi na biało i białymi, metalowymi uchwytami. Szafa ma wykończenie łukowe boków. 


Wewnątrz szafa jest dzielona na trzy części. W lewej i środkowej części u góry jest półka, poniżej w lewej części są trzy półki, a w środkowej drążek i jedna półka, w prawej części są cztery półki. Zawiasy drzwi posiadają amortyzatory. 


Wymiary: 152x203x66cm. 

4 357,00 PLN
 
Stolik nocny SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Stolik nocny z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON. Stolik w kolorze jasnego dębu. Ma blat i nogi w kolorze białym oraz biały metalowy uchwyt. 


Wymiary: 40x44x36cm. 


Stolik pasuje również do mebli z kolekcji SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

1 128,00 PLN
 
Biurko SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Biurko młodzieżowe z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON o wyjątkowo ciekawym kształcie. Blat i nogi biurka są w kolorze białym, a szuflada jest w kolorze jasnego dębu, z metalowym uchwytem lakierowanym na biało. 


Wymiary: 135x77x57cm. 


Biurko pasuje również do mebli z kolekcji SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

2 168,00 PLN
 
Taboret SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Zgrabny i praktyczny oraz bardzo modny taboret z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON. Siedzisko i nogi stołka są w kolorze białym, a elementy korpusu laminowane, w kolorze jasnego dębu.


Wymiary: 60x44x33cm. 


Pasuje również do mebli z kolekcji SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

1 071,00 PLN
 
Lustro SAUTHON MILK

Lustro ścienne z kolekcji MILK francuskiego producenta SAUTHON, w białej ramie, z łukowatym wykończeniem. Świetnie pasuje np. nad toaletkę. 


Wymiary: 65x40x9cm. 


Lustro pasuje do mebli z kolekcji SAUTHON MILK BOIS/BLANC, SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

920,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj