Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Milk Bois/Blanc

Kolekcja Milk Bois/BlancKolekcja MILK to współczesna kolekcja francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON, utrzymana w tonacji dębu, którą charakteryzują proste, białe ramy mebli i niewysokie nóżki. Kolekcja występuje w trzech wersjach kolorystycznych.

MILK BOIS/BLANC to meble w kolorze dębu, z białymi lakierowanymi ramami, elegancka i stonowana tonacja pasująca do każdego wnętrza.

Sauthon Milk Bois/Blanc

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BOIS/BLANC składa się z łóżeczka-tapczanika oraz praktycznej komody.

Opcja dodatkowa to: przewijak na komodę.


Łóżeczko 70x140cm ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami, na niewysokich nóżkach. Dwa boki  są z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 157x92x75cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu. Do łóżeczka można dokupić  kółka. 


Komoda o szerokości 97cm ma korpus i szuflady w w kolorze jasnego dębu oraz biały blat i łukowate, białe obramowanie. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami oraz  uchwyty metalowe w kolorze białym. Wymiary komody: 97x95x57cm. 

Do komody można dokupić biały przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x80cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.     

4 784,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON MILK BOIS/BLANC 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji  MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON  z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry.


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.


Wymiary: 157x92x75cm. 


Do łóżeczka można dokupić  kółka.   


3 251,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON MILK BOIS/BLANC 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON. Łóżeczko lekko stylizowane, na niewysokich nóżkach, o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są ze szczebelkami, również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. Jeden bok ze szczebelkami jest opuszczany i posiada system  automatycznego blokowania (EASY MOVE). 


Regulowana  wysokości ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm.  


Wymiary: 137x92x65cm. 


Do łóżeczka można dokupić kółka.  

2 845,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON MILK BOIS/BLANC 70x140cm.

Wielofunkcyjne łóżeczko - kompakt z kolekcji  MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu i białymi szczebelkami, z funkcją 3 etapowej przebudowy. 


W pierwszym okresie jest to łóżeczko niemowlęce (z podnoszonym bokiem), z praktyczną komodą ze zintegrowanym, białym przewijakiem.  Z dwóch stron łóżeczka znajdują się odkryte półeczki z przegródkami i  szuflady na rzeczy maluszka. Z przodu są trzy szufladki, dwie w kolorze dębowym i jedna biała, a z tyłu, oprócz półek  jest mała, zamykana, szafeczka z drzwiczkami w kolorze białym. Szuflady mają białe metalowe uchwyty. 

Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm. 


Po zdemontowaniu jednej ścianki łóżeczko przemienia się w tapczanik-sofę, o tym samych rozmiarach, dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Barierka do przebudowy jest w zestawie. 


Dla starszego dziecka możemy dokonać dalszej przebudowy łóżeczka w umeblowanie pokoju młodzieżowego, na które składa się:

- podwyższone łóżko (90x190cm) z drabinką, (stelaż łóżka jest w zestawie, bez materaca, pasujący materac 90x190cm),

- biurko, 

- szafeczka na kółkach z trzema szufladami, 

- regalik np na książki, który możemy postawić lub powiesić na ścianie. 


Wymiary łóżeczka wielofunkcyjnego: 209x110x102cm

7 252,00 PLN
 
Komoda SAUTHON MILK BOIS-BLANC (szer.97cm)

Komoda z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta  SAUTHON o szerokości 97cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus i szuflady w w kolorze jasnego dębu oraz biały blat i łukowate obramowanie na niewysokich nóżkach. 


Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami oraz  uchwyty metalowe w kolorze białym. 


Wymiary komody: 97x95x57cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x80cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka. 

2 065,00 PLN
 
Komoda szeroka SAUTHON MILK BOIS/BLANC (szer.116cm)

Duża komoda z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta  SAUTHON o szerokości 116cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w kolorze jasnego dębu z  białym obramowaniem na niewysokich nóżkach. Fronty szuflad są w kolorze dębowym. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami. Szuflady z uchwytami metalowymi w kolorze białym. Wykończenia łukowe boków i dolnej szuflady. 


Wymiary komody: 116x95x57cm.


Do komody można dokupić duży, biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm.  


Cena komody nie zawiera przewijaka. 

2 462,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu z elementami lakierowanymi na biało i białymi metalowymi uchwytami. Szafa ma wykończenia łukowe boków i dolnej szuflady. 


Szafa u góry ma półkę a poniżej jest podzielona na pół. W jednej części są trzy półki a w drugiej drążek i jedna półka. Poniżej drzwi jest szuflada z krytymi prowadnicami i systemem amortyzacji. Zawiasy drzwi posiadają  amortyzatory. 


Wymiary: 103x203x66cm.

3 338,00 PLN
 
Szafa trzydrzwiowa SAUTHON  MILK BOIS/BLANC

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu z elementami lakierowanymi na biało i białymi, metalowymi uchwytami. Szafa ma wykończenie łukowe boków. 


Wewnątrz szafa jest dzielona na trzy części. W lewej i środkowej części u góry jest półka, poniżej w lewej części są trzy półki, a w środkowej drążek i jedna półka, w prawej części są cztery półki. Zawiasy drzwi posiadają amortyzatory. 


Wymiary: 152x203x66cm. 

4 357,00 PLN
 
Łóżko junior SAUTHON MILK BOIS/BLANC 90x190cm kompletne

Łóżko junior z kolekcji MILK BOIS-BLANC francuskiego producenta SAUTHON to łóżko młodzieżowe o wymiarach 90x190cm. Łóżko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu, z łukowatymi białymi obramowaniami. Boki łóżka są w kolorze białym.  


Łóżko jest już w komplecie ze stelażem Sauthon. Stelaż wykonany jest z 20 listw drewnianych na metalowej ramie. Bez materaca.Pasujący materac: 90x190cm. 


Wymiary łóżka: 206x82x95cm. 

 

2 503,00 PLN
 
Łóżko junior SAUTHON MILK BOIS/BLANC 90x200cm kompletne

Łóżko junior z kolekcji MILK BOIS-BLANC francuskiego producenta SAUTHON to łóżko młodzieżowe o wymiarach 90x200cm. Łóżko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu, z łukowatymi białymi obramowaniami. Boki łóżka są w kolorze białym.  


Łóżko jest już w komplecie ze stelażem Sauthon. Stelaż wykonany jest z 22 listw drewnianych na metalowej ramie. Bez materaca.Pasujący materac: 90x190cm. 


Wymiary łóżka: 216x82x95cm.  

2 578,00 PLN
 
Stolik nocny SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Stolik nocny z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON. Stolik w kolorze jasnego dębu. Ma blat i nogi w kolorze białym oraz biały metalowy uchwyt. 


Wymiary: 40x44x36cm. 


Stolik pasuje również do mebli z kolekcji SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

1 128,00 PLN
 
Biurko SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Biurko młodzieżowe z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON o wyjątkowo ciekawym kształcie. Blat i nogi biurka są w kolorze białym, a szuflada jest w kolorze jasnego dębu, z metalowym uchwytem lakierowanym na biało. 


Wymiary: 135x77x57cm. 


Biurko pasuje również do mebli z kolekcji SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

2 168,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj