Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA MILK ROSEKolekcja MILK to współczesna kolekcja francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON, utrzymana w tonacji dębu, którą charakteryzują proste, białe ramy mebli i niewysokie nóżki. Kolekcja występuje w trzech wersjach kolorystycznych.

MILK ROSE to meble w kolorze dębu, z białymi lakierowanymi ramami, dodatkowo urozmaicone biało-różowymi akcentami, w postaci wybranych listw, frontów szuflad czy też szczebelków łóżeczka. Pastelowe elementy urozmaicają wygląd mebli i dodają im delikatnego ciepła.

KOLEKCJA MILK ROSE

Zestaw mebli  dziecięcych SAUTHON MILK ROSE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BLUE składa się z łóżeczka-tapczanika oraz szerokiej, praktycznej komody. 

Opcja dodatkowa to duży przewijak na komodę.


Łóżeczko 70x140cm ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z różowymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 157x92x75cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.  Do łóżeczka można dokupić  kółka.  


Komoda o szerokości 116cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w w kolorze jasnego dębu, biały blat i białe obramowanie z nóżkami. Każda szuflada ma front w innym kolorze: dębowym, białym i różowym oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami.. Wymiary komody: 116x95x57cm.

Do komody można dokupić duży, biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm.  


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.     

5 142,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON MILK  ROSE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON  z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 

Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z różowymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniami w kształcie łuków na dole i u góry. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.


Wymiary: 157x92x75cm. 


Do łóżeczka można dokupić  kółka.  

3 251,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON MILK  ROSE 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji MILK ROSE  francuskiej produkcji SAUTHON o wymiarach 60x120cm i ciekawym kształcie. 

Łóżeczko na niewysokich nóżkach, ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu z łukowymi obramowaniami w kolorze białym.  Dwa boki  są z różowymi szczebelkami, wykończone na dole i górze białymi łukami. Jeden bok łóżeczka jest opuszczany i wyposażony  w system  automatycznego blokowania (EASY MOVE). 


Regulowana  wysokości ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm.  


Wymiary: 137x92x65cm. 


Do łóżeczka można dokupić kółka.  

2 845,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON MILK ROSE 70x140cm.

Wielofunkcyjne łóżeczko - kompakt z kolekcji  MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON z funkcją 3 etapowej przebudowy. Łóżeczko jest w kolorze jasnego dębu, z białymi elementami i różowymi szczebelkami,  


W pierwszym okresie jest to łóżeczko niemowlęce (z podnoszonym bokiem) z praktyczną komodą ze zintegrowanym, białym przewijakiem. Z  dwóch stron łóżeczka znajdują się odkryte półeczki z przegródkami i  szuflady na rzeczy maluszka. Z przodu są trzy szufladki, jedna w kolorze dębowym, jedna biała i jedna różowa, a z tyłu, oprócz półek jest mała, zamykana, szafeczka z drzwiczkami w kolorze różowym. Szuflady mają białe metalowe uchwyty. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm. 


Po zdemontowaniu jednej ścianki łóżeczko przemienia się w tapczanik - sofę, o tym samym  rozmiarze, dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Barierka do przebudowy jest w zestawie. 


Dla starszego dziecka możemy dokonać dalszej przebudowy łóżeczka w umeblowanie pokoju młodzieżowego, na które składa się:

- podwyższone łóżko (90x190cm) z drabinką (stelaż łóżka jest w zestawie, bez materaca, pasujący materac 90x190cm), 

- biurko, 

- szafeczka na kółkach z trzema szufladami, 

- regalik np na książki, który możemy postawić lub powiesić na ścianie. 


Wymiary łóżeczka wielofunkcyjnego: 209x110x102cm.

7 252,00 PLN  

Komoda SAUTHON MILK ROSE  (szer.97cm)

Komoda z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON o szerokości 97cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w w kolorze jasnego dębu, biały blat i białe obramowanie z nóżkami.

Każda szuflada ma front w innym kolorze: dębowym, białym i różowym oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami. 


Wymiary komody: 97x95x57cm. 


Do komody można dokupić biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka. 

2 065,00 PLN  

Komoda szeroka SAUTHON MILK ROSE (szer.116cm)

Komoda z kolekcji MILK ROSE  francuskiego producenta  SAUTHON o szerokości 116cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w w kolorze jasnego dębu, biały blat i białe obramowanie z nóżkami.


Każda szuflada ma front w innym kolorze: dębowym, białym i różowym oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami. 


Wymiary komody: 116x95x57cm.


Do komody można dokupić duży, biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm.  


Cena komody nie zawiera przewijaka. 

2 462,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON MILK ROSE

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu z  ramą na nóżkach, lakierowaną na biało, białymi, metalowymi uchwytami oraz różowym akcentem, w postaci frontu dolnej szuflady. Szafa ma wykończenia łukowe boków i dolnej szuflady.


Wewnątrz szafa u góry ma półkę, a poniżej jest podzielona na pół. W jednej części są trzy półki a w drugiej drążek i jedna półka. Poniżej drzwi jest szuflada z krytymi prowadnicami i systemem amortyzacji. Zawiasy drzwi również posiadają  amortyzatory. 


Wymiary: 103x203x66cm.   

3 338,00 PLN  

Szafa trzydrzwiowa SAUTHON  MILK BOIS/BLANC

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON w kolorze jasnego dębu z elementami lakierowanymi na biało i białymi, metalowymi uchwytami. Szafa ma wykończenie łukowe boków. 


Wewnątrz szafa jest dzielona na trzy części. W lewej i środkowej części u góry jest półka, poniżej w lewej części są trzy półki, a w środkowej drążek i jedna półka, w prawej części są cztery półki. Zawiasy drzwi posiadają amortyzatory. 


Wymiary: 152x203x66cm. 

4 357,00 PLN  

Łóżko junior  SAUTHON MILK ROSE 90x190cm kompletne

Łóżko junior z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON to łóżko młodzieżowe o wymiarach 90x190cm, które ma dwa pełne szczyty z białym obramowaniem z nóżkami i wypełnieniem laminowanym o fakturze jasnego dębu. Listwy boczne łóżka są w kolorze różowym i również mają wykończenie  łukowe od dołu. 


Łóżko jest już w komplecie ze stelażem Sauthon. Stelaż wykonany jest z 20 listw drewnianych na metalowej ramie. Bez materaca. Pasujący materac: 90x190cm. 


Wymiary łóżka: 206x82x95cm. 

 

2 503,00 PLN  

Stolik nocny  SAUTHON MILK ROSE

Stolik nocny z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON. Ma blat i nogi w kolorze białym, łukowate wykończenia oraz elementy korpusu laminowane w kolorze jasnego dębu. 

Szufladka ma front w kolorze różowym i metalowy, podłużny uchwyt, lakierowany na biało. 


Wymiary: 40x44x36cm.

1 127,00 PLN  

Stolik nocny SAUTHON MILK BOIS/BLANC

Stolik nocny z kolekcji MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON. Stolik w kolorze jasnego dębu. Ma blat i nogi w kolorze białym oraz biały metalowy uchwyt. 


Wymiary: 40x44x36cm. 


Stolik pasuje również do mebli z kolekcji SAUTHON MILK ROSE I SAUTHON MILK BLUE.

1 128,00 PLN  

Toaletka SAUTHON MILK ROSE

Urocza toaletka z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON. Toaletka ma bardzo ciekawy kształt. Blat i nóżki są w kolorze białym, elementy korpusu w kolorze jasnego dębu, a szuflada i boczne elementy - różowe. Szuflada ma podłużny, metalowy uchwyt, lakierowany na biało, a wewnątrz dwie przegródki.  


Wymiary: 110x88x47cm. 


Do toaletki polecamy duże, ścienne lustro oraz zgrabny taboret z kolekcji MILK.

2 265,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj