Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Mini

Kolekcja MiniKolekcja MINI to nowoczesny zestaw mebli stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach dziecka. Lekkość i naturalny urok poszczególnych elementów kolekcji wnosi w dziecięce wnętrze inspirujący spokój. Biała kolorystyka została uzupełniona różowymi dodatkami dla dziewczynki lub szarymi dla chłopca. Pudrowe kolory dodatków doskonale pasują do dziecięcych pokoi. Hitem kolekcji jest mobilny przybornik wyposażony w tablicę do rysowania, który świetnie się sprawdzi jako regał na zabawki w kreatywnym kąciku zabaw.

Pinio Mini

ŁÓŻECZKO PINIO MINI 120x60cm (róż lub szary)

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Mini. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Do wyboru detale w kolorze różowym lub szarym. Bez materaca.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady. Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady.
od:
675,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO-TAPCZANIK PINIO MINI 140x70cm (szary lub róż)

Łóżeczko pod materac 140x70cm z kolekcji Mini, z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Bez materaca.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady pod łóżeczko oraz małej barierki zabezpieczającej do przebudowanego tapczanika. Cena podstawowa łóżeczka nie obejmuje szuflady i barierki.
od:
794,00 PLN
 
KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO MINI (szary lub róż)

Komoda z trzema szufladami z kolekcji Mini, w kolorze białym, z kolorowymi detalami - do wyboru szarymi lub różowymi. Komoda posiada system cichego zamykania szuflad.

Do komody można dokupić demontowalny przewijak. Cena podstawowa komody nie zawiera przewijaka.
od:
894,00 PLN
 
KOMODA DWUDRZWIOWA PINIO MINI (szary lub róż)

Komoda z jedną szufladą i szafką z kolekcji Mini, w kolorze białym, z kolorowymi detalami - do wyboru szarymi lub różowymi. W szafce jest jedna półka. Komoda posiada systemy cichego zamykania drzwi i szuflady.

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania. Cena podstawowa komody nie zawiera przewijaka.
od:
845,00 PLN
 
SZAFA DWUDRZWIOWA PINIO MINI (szary lub róż)

Szafa z kolekcji Mini, w kolorze białym, z kolorowymi dodatkami - do wyboru szarymi lub różowymi. Wewnątrz znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i systemem samodomykającym.
od:
1 292,00 PLN
 
BIURKO PINIO MINI (szary lub róż)

Biurko uniwersalne - prawe/lewe. Białe z detalem w kolorze rózowym lub szarym. Biurko posiada trzy szuflady wyposażone w system cichego zamykania.
od:
894,00 PLN
 
REGAŁ MOBILNY PINIO MINI

Regał na kółkach z tablicą do rysowania. Mobilny przybornik Mini, który może pełnić funkcję regału do przechowywania zabawek lub funkcjonować w każdej przestrzeni domu jako kreatywny kącik zabaw.

Standardowo wyposażony w dwie skrzynki. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych skrzynek.
885,00 PLN
 
REGAŁ PINIO MINI (szary lub róż)

Regał z kolekcji Mini z trzema, odkrytymi półkami i szufladą. Szuflada posiada system cichego zamykania i zabezpieczenie przeciwko wypadnięciu. Regał w kolorze białym z różowymi lub szarymi dodatkami.
od:
784,00 PLN
 
ŁÓŻKO PINIO MINI 200x90cm (szary lub róż)

Młodzieżowe łóżko pod materac 200x90cm z kolekcji Mini. Białe z kolorowymi wstawkami - szarymi lub różowymi. Bez materaca.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady, która również może pełnić funkcję drugiego spania (z materacem 190x90cm), jak również dużej barierki zabezpieczającej przed wypadnięciem. Cena podstawowa łóżka nie zawiera szuflady i barierki.
od:
695,00 PLN
 
ŁÓŻKO PINIO MINI 70x160cm (szary lub róż)

Łóżko dziecięce - tapczanik pod materac 160x70cm z kolekcji Mini dla malucha i przedszkolaka. białe z kolorowymi detalami - szarymi lub różowymi. Bez materaca.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady pod łóżko oraz małej barierki zabezpieczającej przed wypadnięciem. Cena podstawowa łóżka nie zawiera szuflady i barierki.
od:
427,00 PLN
 
PRZEWIJAK UNIWERSALNY DO ŁÓŻECZEK PINIO

Przewijak nakładany na łóżeczko - pasuje na wszystkie łóżeczka w ofercie Pinio. Kolor biały.

Występuje w dwóch rozmiarach:
  • do łóżeczek 120x60cm,
  • do łóżeczek 140x70cm.
158,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj