Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA MOONWyjątkowa kolekcja Moon o bardzo czystej, prostej i nowoczesnej formie. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i ciekawy charakter. Łóżeczko dedykowane jest pod materace 120x60 cm. i 140x70 cm. Posiada trzy poziomy wysokości materaca. Niewątpliwym plusem Moona jest jest możliwość zdjęcia jednego z boków, gdy dziecko potrafi już chodzić. Zdemontowany bok zmienia łóżeczko w pierwsze łóżko malucha. Kolekcja zawiera dużą komodę, pojemne szafy oraz półkę wiszącą. Kolekcja Moon wykonana jest w całości z MDF.

PINIO MOON

ŁÓŻECZKO - TAPCZANIK PINIO BLANCO 70x140cm


Łóżeczko Blanco pod materac 140 x 70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Projekt łóżeczka jest uniwersalny, więc pasuje do wszystkich kolekcji. Wykonane z litego drewna sosnowego w trzech kolorach: białym, perłowym i naturalnym postarzanym. Standardowo sprzedawane jest bez dekoru, jednak na życzenie dołożymy tabliczkę z konkretnej kolekcji - w przypadku Marsylii będzie to "Le Soleil", w przypadku Barcelony "El Rey" lub "La Reina".

Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Na początkowym etapie reguluje się wyłącznie wysokość materaca - im dziecko starsze, tym niżej umieszczamy materac. Kolejnym etapem jest wyjęcie szczebelków, dzięki czemu dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Na końcu można całkowicie pozbyć się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcić łóżeczko dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

od: 899,00 PLN  

ŁÓŻECZKO PASO DOBLE 120x60cm

Łóżeczko Paso Doble pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Łóżeczko stanowi całość z komodą z 4 szufladami, szufladą dolną (na kółkach) oraz rozkładanym przewijakiem. Standardowo komoda znajduje się z lewej strony łóżeczka. Istnieje możliwość obrócenia jej na prawą stronę (wymaga to odkręcenia przewijaka).

1 599,00 PLN  

ŁÓŻECZKO PINIO MOON 120 x 60 cm


Łóżeczko Moon pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz zdejmowany bok (dla starszego dziecka)
Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu indywidualny, nowoczesny charakter.
Łóżeczko Moon jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Do łóżeczka można dokupić pasującą barierkę z serii Lara.

559,00 PLN  

ŁÓŻECZKO PINIO MOON 70x140cm


Łóżeczko PINIO MOON pod materac 70x140cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca.

Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.

679,00 PLN  

Meble niemowlęce - ZESTAW PINIO MOON 120X60


Zestaw mebli niemowlęcych PINIO z kolekcji MOON to bardzo uniwersalny i praktyczny zestaw mebelków.


Zestaw składa się z: łóżeczka 120x60, szuflady 120x60 oraz komody.


Łóżeczko Moon pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca.


Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.


Komoda może być połączona z łóżeczkami Moon 120x60 cm, jak również może pełnić funkcję wolno stojącego mebla. 

Przy zestawieniu z łóżeczkiem blat komody pełni funkcję przewijaka, powierzchnia blatu wynosi: 66x50 cm.


Szuflada do łóżeczka Moon 120x60cm. To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.

1 289,00 PLN  

KOMODA PINIO MOON


Komoda z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania. Pozwala on na swobodne użytkowanie produktu nawet podczas snu dziecka.

Komoda może być połączona z łóżeczkami Moon 120x60 cm oraz Moon 140x70 cm, jak również może pełnić funkcję wolnostojącego mebla.
Przy zestawieniu z łóżeczkami blat komody pełni funkcję przewijaka, powierzchnia blatu wynosi: 66x50 cm.

599,00 PLN  

KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO MOON

Komoda z trzema szufladami z kolekcji Moon. Idealnie uzupełnienie do łóżeczka.

Komoda posiada 3 szuflady na wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i samodomykiem. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania. Materiał: malowana płyta MDF, elementy wewnętrzne - płyta laminowana.

929,00 PLN  

SZAFA DWUDRZWIOWA PINIO MOON

Dwudrzwiowa szafa w kolorze białym do kolekcji mebli dziecięcych Pinio Moon.

Dwoje drzwi z systemem cichego zamykania wysokiej jakości. Wewnątrz drążek na ubrania oraz trzy półki przez całą szerokość szafy (bez przegrody pionowej).
Materiał: malowana płyta MDF, elementy wewnętrzne - płyta laminowana.
Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki.

1 399,00 PLN  

SZAFA TRZYDRZWIOWA PINIO MOON

Trzydrzwiowa szafa do kolekcji mebli dziecięcych Pinio Moon.

Drzwi z systemem cichego zamykania.

Dwie półki i drążek przez szerokość dwojga drzwi , oraz trzy półki przez szerokość jednych drzwi (możliwość wyboru z której strony).

Materiał: malowana płyta MDF, elementy wewnętrzne - płyta laminowana.
Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki w szerszej części szafy.

1 899,00 PLN  

ZESTAW MEBLI PINIO MALUCH

Zestaw mebli dziecięcych z drewna sosnowego. W skład zestawu wchodzi krzesełko, stolik oraz ławoskrzynia, która pełni jednocześnie funkcję ławki i skrzyni na zabawki. Siedzisko podnoszone jest do góry na zawiasach.

425,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj