Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Nael

Kolekcja NaelNAEL to jedna z nowych kolekcji, zaprojektowana przez francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. Urocze mebelki dla mniejszych i nieco większych dzieci, w spokojnych kolorach popielatego jesionu, łączonego z pastelową bielą, na której umieszczono delikatne, jakby dziecięce rysunki małych, beżowych i raczej nietypowych chmurek. Oryginalne są również drewniane gałki mebli, wyglądające jak sympatyczne, choć lekko zachmurzone, popielate obłoczki.

Sauthon Nael

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NAEL

Zestaw mebli SAUTHON NAEL to urocze, francuskie mebelki dla małych dzieci w kolorze popielatego jesionu, łączonego z pastelową bielą, na której umieszczono delikatne, dziecięce rysunki beżowych chmurek. Meble mają nietypowe, beżowo popielate gałki, również w kształcie chmurek.


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

Opcja dodatkowa to przewijak na komodę. 


Łóżeczko-tapczanik 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty pełne, jeden w kolorze jesionu, a drugi biały z motywem beżowych chmurek oraz dwa, białe boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 143x87x76cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach - zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Szuflada pod łóżeczko o wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Komoda ma u góry półkę i dwie szuflady: górną z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock i dolną z uchwytem w kształcie chmurki. Komoda ma korpus pokryty popielatym dekorem jesionu, a fronty szuflad w kolorze białym, z motywem beżowych chmurek. Wymiary: 86x91x47cm.

Do komody można dodatkowo dokupić przewijak o wymiarach: 53x66cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.         

2 413,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NAEL 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NAEL  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty, jeden pokryty popielaty dekorem jesionu, a drugi  lakierowany na biało, z dekoracyjnym motywem chmurek oraz dwa boki stałe, ze szczebelkami lakierowanymi na biało.  


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x86x66cm.


Do łóżeczka polecamy szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (opcja dodatkowa).


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

871,00 PLN
 
Łóżeczko rozwojowe SAUTHON NAEL 60x120cm (łóżko junior 90x190/200cm)

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji NAEL o wymiarach 60x120cm, francuskiego producenta SAUTHON, z funkcją przebudowy w łóżko junior dla starszego dziecka. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty pokryte popielatym dekorem jesionu i dwa boki stałe, ze szczebelkami lakierowanymi na biało. 


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Łóżeczko można później przebudować w łóżko młodzieżowe o wymiarach: 90x190cm lub 90x200cm, ale trzeba oddzielnie dokupić zestaw do przebudowy (ze stelażem) do dużego łóżka - zestawy do przebudowy są w oddzielnej zakładce.


Wymiary: 123x97x66cm.  


Dodatkowo do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 112x14x59cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady oraz zestawu do przebudowy w łóżko młodzieżowe.

872,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NAEL 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko - kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem. Komoda ma drzwiczki i dwie odkryte z dwóch stron półki na rzeczy maluszka. Drzwiczki mają front lakierowany na biało z dekoracyjnym motywem beżowych chmurek oraz uchwyt - chmurkę w kolorze beżowo popielatym. Korpus i półki komody pokryte są popielatym dekorem jesionu. 


Łóżeczko ma szczyty pełne w dekorze jesionu. Boki łóżeczka są stałe, ze szczebelkami w kolorze białym. Stelaż ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm oraz osobną komodę. Do łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon.  


Wymiary łóżeczka-kompaktu: 179x97x66cm.


Pod łóżeczko można dokupić szufladę (opcja dodatkowa).  


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady pod łóżeczko i stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

2 120,00 PLN
 
Łóżeczko-tapczanik SAUTHON NAEL 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 


Łóżeczko ma szczyty pełne, jeden pokryty popielatym dekorem jesionu,a drugi lakierowany na biało, z dekoracyjnym motywem beżowych chmurek oraz dwa boki lakierowane na biało, ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Wymiary: 143x87x76cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Pod łóżeczko można dokupić dodatkowo szufladę wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Cena łóżeczka-tapczanika nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

1 421,00 PLN
 
Komoda SAUTHON  NAEL

Komoda z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON ma u góry półkę, a poniżej dwie szuflady: górną z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock i dolną z uchwytem w kształcie beżowo popielatej chmurki. 

Komoda ma korpus pokryty popielatym dekorem jesionu, a fronty szuflad w kolorze białym, z delikatnym motywem beżowych chmurek. 


Wymiary: 86x91x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x66cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.          

857,00 PLN
 
Szafa SAUTHON NAEL

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON ma korpus i jedne drzwi pokryte popielatym dekorem jesionu, a drugie drzwi lakierowane na biało. Drzwi szuflady mają beżowo popielate uchwyty w kształcie chmurki. 


Szafa ma u góry półkę, a poniżej jest podzielona pionową przegrodą na dwie części. W jednej części jest drążek ubraniowy i półka, a w drugiej 3 półki. 


Wymiary:101x187x57cm.

1 269,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka niemowlecego SAUTHON NAEL

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON to rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie wolnej przestrzeni pod łóżeczkiem. Szuflada z frontem w dekorze popielatego jesionu, wyposażona w prowadnice. 


Szuflada występuje w dwóch rozmiarach:

szuflada do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, o wymiarach wew.:114x13x54cm,

szuflada do łóżeczka-tapczanika 70x140cm, o wymiarach wewn.: 134x13x54cm.

315,00 PLN
 
Zestaw do przebudowy łóżeczka rozwojowego SAUTHON NAEL

Zestaw do transformacji niemowlęcego łóżeczka rozwojowego 60x120cm, pozwala na jego późniejsze przebudowanie w łóżko młodzieżowe o wymiarach 90x190cm, lub 90x200cm. 

Listwy boczne do przebudowy są lakierowane na biało. W komplecie jest również stelaż do dużego łóżka (stelaż z 20 lub 22 listw drewnianych na metalowej ramie).  Bez materaca. 


Zestawy występują w dwóch rozmiarach, w zależności jakie chcemy mieć łóżko po przebudowie: 

zestaw do przebudowy w łóżko o wymiarach: 90x190cm  oraz zestaw do przebudowy w łóżko o wymiarach: 90x200cm.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj