Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA NAELNAEL to jedna z nowych kolekcji, zaprojektowana przez francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. Urocze mebelki dla mniejszych i nieco większych dzieci, w spokojnych kolorach popielatego jesionu, łączonego z pastelową bielą, na której umieszczono delikatne, jakby dziecięce rysunki małych, beżowych i raczej nietypowych chmurek. Oryginalne są również drewniane gałki mebli, wyglądające jak sympatyczne, choć lekko zachmurzone, popielate obłoczki.

KOLEKCJA NAEL

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NAEL

Zestaw mebli SAUTHON NAEL to urocze, francuskie mebelki dla małych dzieci w kolorze popielatego jesionu, łączonego z pastelową bielą, na której umieszczono delikatne, dziecięce rysunki beżowych chmurek. Meble mają nietypowe, beżowo popielate gałki, również w kształcie chmurek.


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

Opcja dodatkowa to przewijak na komodę. 


Łóżeczko-tapczanik 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty pełne, jeden w kolorze jesionu, a drugi biały z motywem beżowych chmurek oraz dwa, białe boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 143x87x76cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach - zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Szuflada pod łóżeczko o wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Komoda ma u góry półkę i dwie szuflady: górną z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock i dolną z uchwytem w kształcie chmurki. Komoda ma korpus pokryty popielatym dekorem jesionu, a fronty szuflad w kolorze białym, z motywem beżowych chmurek. Wymiary: 86x91x47cm.

Do komody można dodatkowo dokupić przewijak o wymiarach: 53x66cm. 


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.         

2 413,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NAEL 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NAEL  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty, jeden pokryty popielaty dekorem jesionu, a drugi  lakierowany na biało, z dekoracyjnym motywem chmurek oraz dwa boki stałe, ze szczebelkami lakierowanymi na biało.  


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x86x66cm.


Do łóżeczka polecamy szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (opcja dodatkowa).


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

871,00 PLN  

Łóżeczko rozwojowe SAUTHON NAEL 60x120cm (łóżko junior 90x190/200cm)

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji NAEL o wymiarach 60x120cm, francuskiego producenta SAUTHON, z funkcją przebudowy w łóżko junior dla starszego dziecka. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty pokryte popielatym dekorem jesionu i dwa boki stałe, ze szczebelkami lakierowanymi na biało. 


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Łóżeczko można później przebudować w łóżko młodzieżowe o wymiarach: 90x190cm lub 90x200cm, ale trzeba oddzielnie dokupić zestaw do przebudowy (ze stelażem) do dużego łóżka - zestawy do przebudowy są w oddzielnej zakładce.


Wymiary: 123x97x66cm.  


Dodatkowo do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 112x14x59cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady oraz zestawu do przebudowy w łóżko młodzieżowe.

872,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NAEL 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko - kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem. Komoda ma drzwiczki i dwie odkryte z dwóch stron półki na rzeczy maluszka. Drzwiczki mają front lakierowany na biało z dekoracyjnym motywem beżowych chmurek oraz uchwyt - chmurkę w kolorze beżowo popielatym. Korpus i półki komody pokryte są popielatym dekorem jesionu. 


Łóżeczko ma szczyty pełne w dekorze jesionu. Boki łóżeczka są stałe, ze szczebelkami w kolorze białym. Stelaż ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm oraz osobną komodę. Do łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon.  


Wymiary łóżeczka-kompaktu: 179x97x66cm.


Pod łóżeczko można dokupić szufladę (opcja dodatkowa).  


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady pod łóżeczko i stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

2 120,00 PLN  

Łóżeczko-tapczanik SAUTHON NAEL 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 


Łóżeczko ma szczyty pełne, jeden pokryty popielatym dekorem jesionu,a drugi lakierowany na biało, z dekoracyjnym motywem beżowych chmurek oraz dwa boki lakierowane na biało, ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Wymiary: 143x87x76cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Pod łóżeczko można dokupić dodatkowo szufladę wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Cena łóżeczka-tapczanika nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

1 421,00 PLN  

Komoda SAUTHON  NAEL

Komoda z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON ma u góry półkę, a poniżej dwie szuflady: górną z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock i dolną z uchwytem w kształcie beżowo popielatej chmurki. 

Komoda ma korpus pokryty popielatym dekorem jesionu, a fronty szuflad w kolorze białym, z delikatnym motywem beżowych chmurek. 


Wymiary: 86x91x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x66cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.          

857,00 PLN  

Szafa SAUTHON NAEL

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON ma korpus i jedne drzwi pokryte popielatym dekorem jesionu, a drugie drzwi lakierowane na biało. Drzwi szuflady mają beżowo popielate uchwyty w kształcie chmurki. 


Szafa ma u góry półkę, a poniżej jest podzielona pionową przegrodą na dwie części. W jednej części jest drążek ubraniowy i półka, a w drugiej 3 półki. 


Wymiary:101x187x57cm.

1 269,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlecego SAUTHON NAEL

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce z kolekcji NAEL francuskiego producenta SAUTHON to rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie wolnej przestrzeni pod łóżeczkiem. Szuflada z frontem w dekorze popielatego jesionu, wyposażona w prowadnice. 


Szuflada występuje w dwóch rozmiarach:

szuflada do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, o wymiarach wew.:114x13x54cm,

szuflada do łóżeczka-tapczanika 70x140cm, o wymiarach wewn.: 134x13x54cm.

315,00 PLN  

Zestaw do przebudowy łóżeczka rozwojowego SAUTHON NAEL

Zestaw do transformacji niemowlęcego łóżeczka rozwojowego 60x120cm, pozwala na jego późniejsze przebudowanie w łóżko młodzieżowe o wymiarach 90x190cm, lub 90x200cm. 

Listwy boczne do przebudowy są lakierowane na biało. W komplecie jest również stelaż do dużego łóżka (stelaż z 20 lub 22 listw drewnianych na metalowej ramie).  Bez materaca. 


Zestawy występują w dwóch rozmiarach, w zależności jakie chcemy mieć łóżko po przebudowie: 

zestaw do przebudowy w łóżko o wymiarach: 90x190cm  oraz zestaw do przebudowy w łóżko o wymiarach: 90x200cm.

779,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj