Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA NESTNowoczesna kolekcja NEST francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON wprowadzi do sypialni dziecka delikatny powiew Skandynawii. Meble na nóżkach, o ciekawej kolorystyce, łączącej białe, lakierowane powierzchnie z drewnianymi wykończeniami w odcieniu dębu Nordic. Zestaw takich barw tworzy w pokoju dziecięcym atmosferę spokoju i delikatnej natury.

SAUTHON NEST

Meble do pokoju dziecięcego -zestaw SAUTHON NEST

Zestaw mebli dla dzieci NEST francuskiego producenta SAUTHON to meble o nowoczesnym designie, z delikatnym, akcentem skandynawskiej natury.  Meble są na nóżkach, mają kolor lakierowanej bieli połączonej z z drewnianymi wykończeniami w odcieniu dębu Nordic. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika, komody oraz dwudrzwiowej szafy.  

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę - model mały.


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm ma pełne szczyty z zaokrąglonymi narożnikami i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Stelaż pod materac ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm.

Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko-tapczanik o takich samych wymiarach, dla dziecka nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). Wymiary łóżeczka: 144x87x78cm.    


Komoda o wymiarach: 100x94x56cm ma trzy szuflady z zaokrąglonymi frontami, z pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami. 

Na komodzie można dodatkowo zamontować  mały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).  


Szafa dwudrzwiowa ma drzwiczki w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami i pojedynczymi, podłużnymi uchwytami. Zawiasy drzwi szafy mają amortyzatory. W środku szafa jest podzielona przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), w prawej części są cztery półki. Wymiary szafy: 119x190x60cm.   


Oferowany zestaw pozwala wygodnie urządzić pokój niemowlaka, ale doskonale sprawdzą się też gdy dziecko podrośnie. Po zmianie łóżeczka w tapczanik pokój niemowlęcy przemieni się w wygodny pokoik dla przedszkolaka.  

      


5 784,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce  SAUTHON NEST 60x120cm

Łóżeczko z kolekcji NEST francuskiego producenta SAUTHON to pierwsze łóżeczko o wymiarach 60x120cm. Ma dwa pełne szczyty z  z płyt, z zaokrąglonymi narożnikami oraz dwa  boki stałe ze szczebelkami. 

Stelaż pod materac ma regulowaną wysokość. 

Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 124x86x68cm.   

1 469,00 PLN  

Łóżeczko-tapczanik SAUTHON NEST 70x14

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji NEST francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, z funkcją przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. 


Ma dwa pełne szczyty z zaokrąglonymi narożnikami z płyt i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. Stelaż pod materac ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm.


 Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).   


Wymiary: 144x87x78cm                       .

1 906,00 PLN  

Komoda  szeroka SAUTHON NEST z trzema szufladami

Szeroka komoda z kolekcji NEST  francuskiej marki SAUTHON  z trzema szufladami ma fronty drzwiczek w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami, z pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami.  


Wymiary: 119x94x56cm.


Na komodzie można opcjonalnie zamontować duży przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x82cm.

2 137,00 PLN  

Komoda SAUTHON NEST z trzema szufladami

Komoda z kolekcji NEST  francuskiego producenta SAUTHON  z trzema szufladami ma fronty drzwiczek w kolorze białym z zaokrąglonymi narożnikami, z pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami.  


Wymiary: 100x94x56cm


Na komodzie można opcjonalnie zamontować mały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm.

1 811,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON NEST

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NEST francuskiej marki SAUTHON ma drzwi w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami i pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Zawiasy drzwi są z amortyzatorami. 


W środku szafa podzielona jest przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), w prawej części są cztery półki. 


Wymiary szafy: 119x190x60cm

2 710,00 PLN  

Szafa trzydrzwiowa SAUTHON NEST

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji NEST francuskiej marki SAUTHON ma drzwi w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami i pojedynczmi podłużnymi uchwytami. Zawiasy drzwi są z amortyzatorami.


Szafa w środku podzielona jest dwoma przegodami pionowymi na trzy części.  W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), a w środkowej i prawej części są po cztery półki.


Wymiary szafy: 174x190x60cm

3 752,00 PLN  

Przewijak na komodę SAUTHON NEST mały/duży

Przewijak dla niemowląt zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo.  


Przewijak występuje w dwóch rozmiarach: 

- mniejszy, o wymiarach 53x80cm pasuje do komody  o szerokości 100cm z tej samej kolekcji;

- większy, o wymiarach 86x82cm pasuje do szerokiej komody  o szerokości 119cm z tej samej kolekcji.


435,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj