Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Nest

Kolekcja NestNowoczesna kolekcja NEST francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON wprowadzi do sypialni dziecka delikatny powiew Skandynawii. Meble na nóżkach, o ciekawej kolorystyce, łączącej białe, lakierowane powierzchnie z drewnianymi wykończeniami w odcieniu dębu Nordic. Zestaw takich barw tworzy w pokoju dziecięcym atmosferę spokoju i delikatnej natury.

Sauthon Nest

Łóżeczko niemowlęce  SAUTHON NEST 60x120cm

Łóżeczko z kolekcji NEST francuskiego producenta SAUTHON to pierwsze łóżeczko o wymiarach 60x120cm. Ma dwa pełne szczyty z  z płyt, z zaokrąglonymi narożnikami oraz dwa  boki stałe ze szczebelkami. 

Stelaż pod materac ma regulowaną wysokość. 

Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 124x86x68cm.   

1 469,00 PLN
 
Łóżeczko-tapczanik SAUTHON NEST 70x14

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji NEST francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, z funkcją przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. 


Ma dwa pełne szczyty z zaokrąglonymi narożnikami z płyt i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. Stelaż pod materac ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm.


 Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).   


Wymiary: 144x87x78cm                       .

1 906,00 PLN
 
Komoda  szeroka SAUTHON NEST z trzema szufladami

Szeroka komoda z kolekcji NEST  francuskiej marki SAUTHON  z trzema szufladami ma fronty drzwiczek w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami, z pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami.  


Wymiary: 119x94x56cm.


Na komodzie można opcjonalnie zamontować duży przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x82cm.

2 137,00 PLN
 
Komoda SAUTHON NEST z trzema szufladami

Komoda z kolekcji NEST  francuskiego producenta SAUTHON  z trzema szufladami ma fronty drzwiczek w kolorze białym z zaokrąglonymi narożnikami, z pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami.  


Wymiary: 100x94x56cm


Na komodzie można opcjonalnie zamontować mały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm.

1 811,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON NEST

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NEST francuskiej marki SAUTHON ma drzwi w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami i pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Zawiasy drzwi są z amortyzatorami. 


W środku szafa podzielona jest przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), w prawej części są cztery półki. 


Wymiary szafy: 119x190x60cm

2 710,00 PLN
 
Szafa trzydrzwiowa SAUTHON NEST

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji NEST francuskiej marki SAUTHON ma drzwi w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami i pojedynczmi podłużnymi uchwytami. Zawiasy drzwi są z amortyzatorami.


Szafa w środku podzielona jest dwoma przegodami pionowymi na trzy części.  W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), a w środkowej i prawej części są po cztery półki.


Wymiary szafy: 174x190x60cm

3 752,00 PLN
 
Przewijak na komodę SAUTHON NEST mały/duży

Przewijak dla niemowląt zapewnia maleństwu komfort i bezpieczeństwo.  


Przewijak występuje w dwóch rozmiarach: 

- mniejszy, o wymiarach 53x80cm pasuje do komody  o szerokości 100cm z tej samej kolekcji;

- większy, o wymiarach 86x82cm pasuje do szerokiej komody  o szerokości 119cm z tej samej kolekcji.


RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj