Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA NEW OPALEKolekcja NEW OPALE francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON, to nowa wersja znanej kolekcji OPALE. Bryły mebli są proste, zgrabne i mają ciekawie wyeksponowane, szerokie ramy. Kolory kolekcji to odcień białego jesionu połączony z lakierowaną bielą. Dzięki temu meble wydają się być wysmukłe i harmonijnie rozjaśniają wnętrza. Dla miłośników finezji kolekcja proponuje wersje z delikatnym motywem konturów liścia.

KOLEKCJA NEW OPALE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NEW OPALE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NEW OPALE to proste i  zgrabne meble o ciekawie wyeksponowanych ramach, w delikatnej kolorystyce białego jesionu połączonego z bielą. Dzięki temu meble wydają się być wysmukłe i  harmonijnie rozjaśniają wnętrza.

Do wyboru są gładkie, białe, lakierowane fronty mebli lub też wersja z delikatnym motywem w kształcie zarysu liścia. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika, szuflady pod łóżeczko oraz szerokiej komody z szufladami. 

Opcja dodatkowa: duży lub mały przewijak na komodę. 


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Szczyty lakierowane na biało, z brzeżnymi, jesionowymi panelami. Dwa boki lakierowane na biało ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 145x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Szuflada pod łóżeczko, na kółkach, z jesionowym frontem, o wymiarach wew.: 134x13x54cm.


Komoda ma trzy szuflady z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock. Korpus komody i front górnej szuflady jest w kolorze jesionu, a fronty dwóch szuflad  w kolorze białym. Wymiary: 130x95x52cm. 

Do komody można dokupić mały lub duży przewijak z tej samej kolekcji (opcja dodatkowa). 


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.          

4 166,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NEW OPALE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty lakierowane na biało, z brzeżnymi elementami w dekorze białego jesionu i dwa boki lakierowane na biało ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). 

Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych szczytach jest delikatny zarys liścia.  

Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Wymiary: 145x87x76cm. 


Pod łóżeczko można dokupić szufladę na 4 kólkach o wymiarach wew.: 134x13x54cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka-tapczanika nie uwzględnia szuflady. 


2 074,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NEW OPALE 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NEW OPALE  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Ma dwa, pełne szczyty, lakierowane na biało, z obrzeżnymi, pionowymi panelami pokrytymi dekorem białego jesionu i dwa boki stałe ze szczebelkami lakierowanymi na biało.


Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białym szczycie łóżeczka jest delikatny zarys liścia.


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.


Wymiary: 125x86x66cm.  


Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach:  114x13x54cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

1 397,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NEW OPALE 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko - kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem, z czterema szufladami na rzeczy maluszka. Szuflady wyposażone są w system otwierania Push & Lock. Dwie szuflady mają białe fronty w kolorze białym i dwie w okleinie białego jesionu. Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych szufladach jest delikatny zarys liścia.


Łóżeczko ma jeden szczyt pełny pokryty dekorem białego jesionu, a drugi wspólny z komodą. Tył łóżeczka jest pełny, w okleinie białego jesionu, a z przodu jest bok stały, z białymi szczebelkami. Stelaż ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm z półeczką oraz osobną komodę. Do łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon.  


Pod łóżeczko wielofunkcyjne można dokupić szufladę na 4 kółkach (opcja dodatkowa). 


Wymiary łóżeczka - kompaktu: 200x105x71cm. 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady pod łóżeczko  oraz stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

3 075,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NEW OPALE 70x140cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko-kompakt  3 w 1, które można etapowo przebudować.     


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm, w kolorze jesionowo-białym, ma praktyczną boczną komódkę ze zintegrowanym przewijakiem, a z tyłu regał z otwartymi półkami i przegródkami. Komoda ma dwie szuflady z systemem otwierania Push & Lock, ze szczytami w kolorze białym, a z boku dwie otwarte półeczki. Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych szufladach jest delikatny zarys liścia. 


Łóżeczko ma pełne szczyty w okleinie białego jesionu i tylną ściankę pełną, z płyty. Przedni bok jest biały ze szczebelkami i może być unoszony lub opuszczany jedną ręką oraz automatycznie blokowany w dowolnej pozycji. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Bez materaca, pasujący materac 70x140cm.                                                                                                                                          

Dla przedszkolaka można zdjąć bok ze szczebelkami i przebudować kompakt w sofę, o takich samych wymiarach. 


Dla starszego dziecka możemy dokonać następnej przebudowy i stworzyć cały pokój młodzieżowy, z dużym łóżkiem o wymiarach: 90x190cm, z biurkiem, regałem z czterema półkami, kontenerkiem z dwoma półkami oraz szafką nocną z szufladkami.  

Wymiary łóżeczka - kompaktu: 195x103x99cm.   


Do łóżeczka polecamy dużą, praktyczną szufladę o wymiarach: 189x22x94cm,  z możliwością wysuwania na obie strony łóżka, z jesionowymi frontami, z 4 uchwytami, po dwa na każdą  stronę.


Cena szuflady nie jest ujęta w cenie łóżeczka. 

5 509,00 PLN  

Komoda SAUTHON  NEW OPALE

Komoda z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON ma trzy szuflady z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock. Komoda ma korpus i front górnej szuflady pokryte dekorem białego jesionu, a fronty dwóch szuflad w kolorze białym. 


Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych szufladach jest delikatny zarys liścia.


Wymiary: 112x95x52cm. 


Do komody można dokupić mały lub duży przewijak z tej samej kolekcji. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.          

1 732,00 PLN  

Komoda szeroka SAUTHON  NEW OPALE

Komoda z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON ma trzy szuflady z amortyzatorami i systemem otwierania Push & Lock. Komoda ma korpus i front górnej szuflady pokryty dekorem białego jesionu, a fronty dwóch szuflad  w kolorze białym. 


Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych szufladach jest delikatny zarys liścia.


Wymiary: 130x95x52cm. 


Do komody można dokupić mały lub duży przewijak z tej samej kolekcji. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.          

2 065,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON NEW OPALE

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON na niewysokich nóżkach. Szafa ma korpus i jedne drzwi pokryte dekorem białego jesionu, a drugie drzwi lakierowane na biało. 


Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych drzwiach szafy jest delikatny zarys liścia.


 Szafa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części. W jednej części jest drążek ubraniowy i trzy półki, a w drugiej 4 półki. Drzwi szafy są wyposażone w zamki typu Push & Lock.


 Wymiary:130x191x58cm.

2 622,00 PLN  

Szafa trzydrzwiowa SAUTHON NEW OPALE

Szafa trzydrzwiowa z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON na niewysokich nóżkach. Szafa ma korpus i dwoje drzwi pokryte dekorem białego jesionu, a jedne drzwi lakierowane na biało. 


Szafa jest podzielona dwoma pionowymi przegrodami na trzy części. W jednej jest drążek ubraniowy i trzy półki, a w dwóch częściach są po 4 półki. Drzwi szafy wyposażone w zamki typu Push & Lock.


 Wymiary:181x191x58cm.

3 291,00 PLN  

Regał SAUTHON NEW OPALE

Regał z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON to uniwersalne uzupełnienie kolekcji. Regał ma korpus i odkryte półki pokryte dekorem białego jesionu. 


Wymiary: 74x168x42cm.

1 159,00 PLN  

Przewijak na komodę SAUTHON NEW OPALE

Przewijak dla niemowląt. Pasuje do komód z tej samej kolekcji. 


Występuje w dwóch rozmiarach:

przewijak mały: 53x80cm

przewijak duży: 86x75cm


498,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON NEW OPALE

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON, z frontem w dekorze białego jesionu, to rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie wolnej przestrzeni pod łóżeczkiem. Szuflada wyposażona jest w prowadnice. 


Występuje w dwóch rozmiarach:

do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm - wymiary wew. szuflady: 114x13x54cm,

do łóżeczka-tapczanika 70x140cm - wymiary wewn. szuflady:134x13x54cm. 

404,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj