Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA NILSNowa kolekcja NILS francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, dedykowana na 2017r, to meble nawiązujące do tradycyjnego stylu skandynawskiego. Meble są na wysokich, białych nóżkach. Mają pastelowo białe, lakierowane fronty, korpusy w rzadko spotykanej okleinie popielatej sosny oraz duże, okrągłe uchwyty z naturalnego buku.

SAUTHON NILS

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NILS

Zestaw mebli SAUTHON NILS to meble francuskiego producenta, nawiązujące wyglądem do tradycyjnego stylu skandynawskiego. Meble są na wysokich, białych nóżkach. Mają pastelowo białe, lakierowane fronty, korpusy w rzadko spotykanej okleinie popielatej sosny oraz duże, okrągłe uchwyty z naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma pełne szczyty i boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Zestaw do przebudowy w tapczanik jest w komplecie. 


Szafa dwudrzwiowa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. Wymiary:102x196x57cm. 


Komoda ma jedne drzwiczki, dwie szuflady i jedną otwartą półkę. Wymiary: 86x94x47cm. Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena zestawu nie zawiera przewijaka.

4 432,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NILS 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma pełne szczyty w okleinie popielatej sosny, a boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 143x84x78cm. 


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 

1 795,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NILS 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NILS  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łożeczko na wysokich, białych nóżkach. Ma dwa szczyty pełne w okleinie sosny popielatej i dwa boki stałe z białymi szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 123x84x68cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

1 334,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NILS 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko-kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Łóżeczko ma dwa szczyty pełne w okleinie popielatej sosny i dwa boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. Pod łóżeczko można dokupić szufladę (opcja dodatkowa).


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem, na rzeczy maluszka. Komoda na nóżkach, z jednymi drzwiczkami, dwoma szufladami oraz jedną otwartą półką. Drzwiczki i szuflady są w kolorze białym z okrągłymi uchwytami bukowymi. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm oraz osobną komodę. Do łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż 90x190cm - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon. Z szuflady pod łóżeczko, po przebudowie, powstaje ławeczka z praktycznymi schowkami. Wymiary kompaktu: 198x102x67cm.  


Cena łóżeczka wielofunkcyjnego nie zawiera szuflady pod łóżeczko oraz stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

2 583,00 PLN  

Komoda SAUTHON  NILS

Komoda z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON ma korpus w okleinie popielatej sosny, fronty w kolorze białym i stoi na wysokich nóżkach, wykonanych z drewna bukowego, lakierowanych na biało. 


Komoda ma jedne drzwiczki, dwie szuflady i jedną otwartą półkę. Drzwiczki i szuflady mają okrągłe, bukowe uchwyty. 


Wymiary: 86x94x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena komody nie zawiera przewijaka.

1 334,00 PLN  

Szafa SAUTHON NILS

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON stoi na wysokich nóżkach bukowych,  lakierowanych na biało. Szafa ma korpus w okleinie popielatej sosny, a drzwi lakierowane na biało, z okrągłymi uchwytami bukowymi. 


Szafa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. 


Wymiary:102x196x57cm.

1 795,00 PLN  

Regał SAUTHON NILS

Regał z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON  ma korpus w okleinie popielatej sosny, na dole zamykaną szafkę z białymi drzwiczkami z okrągłymi, bukowymi uchwytami i dwie otwarte półki na górze.  


Regał stoi na nóżkach bukowych lakierowanych na biało. 


Wymiary: 86x120x35cm.

1 055,00 PLN  

Szuflada do łóżeczka wielofunkcyjnego SAUTHON NILS

Szuflada pod wielofunkcyjne łóżeczko niemowlęce z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON to ciekawe rozwiązanie. To szuflada z możliwością przebudowy na ławeczkę z półeczkami. Korpus w okleinie popielatej sosny. 


Wymiary:102x32x40cm.

490,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj