Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Nils

Kolekcja NilsNowa kolekcja NILS francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON, dedykowana na 2017r, to meble nawiązujące do tradycyjnego stylu skandynawskiego. Meble są na wysokich, białych nóżkach. Mają pastelowo białe, lakierowane fronty, korpusy w rzadko spotykanej okleinie popielatej sosny oraz duże, okrągłe uchwyty z naturalnego buku.

Sauthon Nils

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NILS

Zestaw mebli SAUTHON NILS to meble francuskiego producenta, nawiązujące wyglądem do tradycyjnego stylu skandynawskiego. Meble są na wysokich, białych nóżkach. Mają pastelowo białe, lakierowane fronty, korpusy w rzadko spotykanej okleinie popielatej sosny oraz duże, okrągłe uchwyty z naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szafy oraz komody. 

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma pełne szczyty i boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Zestaw do przebudowy w tapczanik jest w komplecie. 


Szafa dwudrzwiowa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. Wymiary:102x196x57cm. 


Komoda ma jedne drzwiczki, dwie szuflady i jedną otwartą półkę. Wymiary: 86x94x47cm. Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena zestawu nie zawiera przewijaka.

4 432,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NILS 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma pełne szczyty w okleinie popielatej sosny, a boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 143x84x78cm. 


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 

1 795,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NILS 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NILS  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łożeczko na wysokich, białych nóżkach. Ma dwa szczyty pełne w okleinie sosny popielatej i dwa boki stałe z białymi szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 123x84x68cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

1 334,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NILS 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko-kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Łóżeczko ma dwa szczyty pełne w okleinie popielatej sosny i dwa boki z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. Pod łóżeczko można dokupić szufladę (opcja dodatkowa).


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem, na rzeczy maluszka. Komoda na nóżkach, z jednymi drzwiczkami, dwoma szufladami oraz jedną otwartą półką. Drzwiczki i szuflady są w kolorze białym z okrągłymi uchwytami bukowymi. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm oraz osobną komodę. Do łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż 90x190cm - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon. Z szuflady pod łóżeczko, po przebudowie, powstaje ławeczka z praktycznymi schowkami. Wymiary kompaktu: 198x102x67cm.  


Cena łóżeczka wielofunkcyjnego nie zawiera szuflady pod łóżeczko oraz stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

2 583,00 PLN
 
Komoda SAUTHON  NILS

Komoda z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON ma korpus w okleinie popielatej sosny, fronty w kolorze białym i stoi na wysokich nóżkach, wykonanych z drewna bukowego, lakierowanych na biało. 


Komoda ma jedne drzwiczki, dwie szuflady i jedną otwartą półkę. Drzwiczki i szuflady mają okrągłe, bukowe uchwyty. 


Wymiary: 86x94x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena komody nie zawiera przewijaka.

1 334,00 PLN
 
Szafa SAUTHON NILS

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON stoi na wysokich nóżkach bukowych,  lakierowanych na biało. Szafa ma korpus w okleinie popielatej sosny, a drzwi lakierowane na biało, z okrągłymi uchwytami bukowymi. 


Szafa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. 


Wymiary:102x196x57cm.

1 795,00 PLN
 
Regał SAUTHON NILS

Regał z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON  ma korpus w okleinie popielatej sosny, na dole zamykaną szafkę z białymi drzwiczkami z okrągłymi, bukowymi uchwytami i dwie otwarte półki na górze.  


Regał stoi na nóżkach bukowych lakierowanych na biało. 


Wymiary: 86x120x35cm.

1 055,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka wielofunkcyjnego SAUTHON NILS

Szuflada pod wielofunkcyjne łóżeczko niemowlęce z kolekcji NILS francuskiego producenta SAUTHON to ciekawe rozwiązanie. To szuflada z możliwością przebudowy na ławeczkę z półeczkami. Korpus w okleinie popielatej sosny. 


Wymiary:102x32x40cm.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj