Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Nino

Kolekcja NinoNINO to jedna z nowych kolekcji francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON oferująca nowoczesne meble, o ciekawym designie, za bardzo przystępną cenę. Meble, w jasnoszarej okleinie i lakierowanej bieli, rozjaśnią każde wnętrze. Ich stonowana i uniwersalna tonacja umożliwia zastosowanie w pokoju dziecięcym dodatków w różnych kolorach i tworzenie w ten sposób całkiem odmiennych projektów, kreowanych oczywiście inwencją rodziców. Faliste szczyty łóżeczka, krawędzie szuflad i drzwiczek oraz okrągłe, szare gałki, wyglądające jak duże guziki to pomysłowe szczegóły, które nadają tym meblom wyjątkowy charakter.

Sauthon Nino

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NINO

Zestaw SAUTHON NINO to meble dla dzieci w uniwersalnej, biało-szarej kolorystyce, gdzie jasnoszara okleina łączona jest z białymi, lakierowanymi powierzchniami. Niektóre krawędzie mebli są lekko falujące, co razem z okrągłymi, szarymi gałkami, przypominającymi duże guziki wygląda bardzo sympatycznie. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika oraz komody. 

Opcje dodatkowe to: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę. 


Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma szczyty w jasnoszarej okleinie i dwa boki lakierowane na biało z wyjmowanymi  szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  

Pod łóżeczko można dokupić szufladę o wymiarach wew.: 134x13x54cm (opcja dodatkowa). 


Komoda ma u góry odkrytą półkę i dwie szuflady. Korpus komody oraz górna szuflada jest w kolorze jasnoszarym, a front dolnej szuflady jest  lakierowany na biało. Każda szuflada ma jeden okrągły, szary uchwyt. Wymiary: 86x91x47cm. 

Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji. 


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje szuflady pod łóżeczko oraz przewijaka na komodę.         .

1 957,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NINO 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NINO francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty pełne, pokryte jasnoszarą okleiną i dwa boki lakierowane na biało ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Jeden szczyt od góry zakończony jest fantazyjnymi łukami. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm.


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 


Wymiary: 143x87x76cm. 


Pod łóżeczko można dokupić dodatkowo szufladę wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Cena łóżeczka-tapczanika nie zawiera szuflady. 

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.


1 397,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NINO 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NINO  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty pokryte jasnoszarą okleiną i dwa boki stałe ze szczebelkami, lakierowanymi na biało. Jeden szczyt łóżeczka u góry zakończony jest fantazyjnymi łukami. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x88x66cm. 


Dodatkowo do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 114x13x54cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

857,00 PLN
 
Łóżeczko rozwojowe SAUTHON NINO 60x120cm (łóżko junior 90x190/200cm)

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NINO o wymiarach 60x120cm, francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko rozwojowe z funkcją przebudowy w łóżko junior dla starszego dziecka.  Łóżeczko ma dwa, pełne szczyty pokryte jasnoszarą okleiną i dwa boki stałe ze szczebelkami lakierowanymi na biało.


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 123x97x66cm. 


Łóżeczko można później przebudować w łóżko młodzieżowe o wymiarach: 90x190cm lub 90x200cm, ale trzeba oddzielnie dokupić zestaw do przebudowy (wraz ze stelażem) do dużego łóżka - zestawy do przebudowy są w oddzielnej zakładce.


Dodatkowo do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarach: 112x14x59cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady i zestawu do przebudowy.

857,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NINO 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji NINO francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko - kompakt z komodą, które ma funkcję przebudowy w łóżko młodzieżowe. 


Przy łóżeczku jest zintegrowana komoda z przewijakiem dla maluszka. Komoda ma drzwiczki i dwie odkryte z dwóch stron półki na rzeczy maluszka. Drzwiczki mają w jasnoszarej okleinie mają fantazyjne łuki oraz okrągłą gałkę w kolorze szarym. Korpus i półki komody pokryte są jasnoszarą okleiną.


Łóżeczko ma szczyty pełne w jasnoszarej okleinie. Boki łóżeczka są stałe, ze szczebelkami w kolorze białym. Stelaż ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm oraz osobną komodę. Do łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon.  


Wymiary łóżeczka wielofunkcyjnego: 179x97x66cm.


Pod łóżeczko wielofunkcyjne można dokupić szufladę (opcja dodatkowa).  


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady pod łóżeczko oraz stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

1 961,00 PLN
 
Komoda SAUTHON  NINO

Komoda z kolekcji NINO francuskiego producenta SAUTHON ma u góry otwartą półkę a poniżej dwie szuflady z okrągłymi uchwytami lakierowanymi na szaro. Komoda ma korpus pokryty jasnoszarą okleiną, front górnej szuflady pokryty jest również jasnoszarą okleiną, a front dolnej szuflady lakierowany jest na biało. 


Wymiary: 86x91x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x66cm. 


Cena komody nie zawiera przewijaka.          

777,00 PLN
 
Szafa SAUTHON NINO

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NINO francuskiego producenta SAUTHON ma korpus i jedne drzwi pokryte jasnoszarą okleiną. Drugie drzwi lakierowane są na biało. Drzwi szafy mają okrągłe, szare uchwyty. 


Szafa ma u góry półkę, a poniżej jest podzielona pionową przegrodą na dwie części. W jednej części jest drążek ubraniowy i półka, a w drugiej części są 3 półki. 


Wymiary: 101x187x57cm.

1 134,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON NINO

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce z kolekcji NINO francuskiego producenta SAUTHON to rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie wolnej przestrzeni pod łóżeczkiem. Szuflada wyposażona jest w prowadnice i występuje w dwóch rozmiarach:


- do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm, wymiary wewn. szuflady: 114x13x54cm,

- do łóżeczka-tapczanika 70x140cm, wymiary wewn. szuflady:134x13x54cm. 

293,00 PLN
 
Zestaw do transformacji łóżeczka rozwojowego SAUTHON NINO

Zestaw do transformacji niemowlęcego łóżeczka rozwojowego 60x120cm pozwala na jego późniejsze przebudowanie w łóżko młodzieżowe - junior o wymiarach 90x190cm, lub 90x200cm. 


W zestawie są listwy boczne do przebudowy, lakierowane na biało. Zestaw zawiera również stelaż do łózka młodzieżowego, zbudowany z 20 lub 22 listw drewnianych na metalowej ramie.  W zestawie nie ma materaca do łóżka junior. 


Zestawy występują w dwóch rozmiarach, w zależności jakie chcemy mieć łóżko po przebudowie: 

zestaw do przebudowy w łóżko o wymiarach: 90x190cm,  

zestaw do przebudowy w łóżko o wymiarach: 90x200cm.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj