Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Norway

Kolekcja NorwayKolekcja NORWAY to nowa kolekcja francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. Kolekcja opiera się na bardzo ciekawym połączeniu barwy skandynawskiego dębu z satynową, lakierowaną bielą. Oryginalną kolorystykę uzupełniają drewniane gałki, o nieregularnym kształcie, lakierowane na modny kolor orzecha laskowego. Kolekcja, oprócz typowego wyposażenia pokoju dziecięcego, oferuje praktyczne meble kompaktowe, które spełniają równocześnie kilka funkcji i mogą się przekształcać wraz z wiekiem dziecka w meble, przydatne dla starszego dziecka.

Sauthon Norway

Zestaw mebli rozwojowych SAUTHON NORWAY

Zestaw dziecięcy SAUTHON NORWAY to wyjatkowo praktyczny, rozwojowy zestaw mebli, który posłuży przez wiele lat. 


Zestaw składa się z łóżeczka niemowlęcego tzw. rozwojowego, które można przekształcić w łóżko młodzieżowe oraz funkcjonalnej komody, którą przebudujemy w biurko i regalik. 


Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe 70x140cm, z regulowaną wysokością położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 144x96x76cm. Z łóżeczka można zrobić sofę o tych samych rozmiarach, a potem przebudować go w łóżko junior o szerokości 90cm lub 140cm oraz o długości 190cm (za niewielka dopłatą również o długości 200cm). Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez stelaża, który nalezy dokupić w momencie przebudowy. Zaleca się zastosowanie stelaża Sauthon-  dostępny w innej zakładce). 

Do łóżeczka można dokupić funkcjonalną szufladę. 


Pojemna komoda kompaktowa z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką i drążkiem na ubranka dziecięce oraz szufladką. Komoda ma system amortyzacji, przewijak dla niemowląt oraz funkcję przebudowy w biurko i regalik dla starszego dziecka. Wymiary komody: 109x94x66cm. Wymiary biurka: 128x76x66cm


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady do łóżeczka oraz stelaża do łóżka młodzieżowego, który należy dokupić w momencie przebudowy łóżeczka w łózko junior.

3 937,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NORWAY 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji NORWAY francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, z wyjmowanymi szczebelkami oraz z funkcją przebudowy w łóżeczko - tapczanik dla starszego dziecka o tych samych wymiarach.  


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).      


Wymiary: 144x87x76cm  

         

Cena nie obejmuje szuflady. Dostępna szuflada pod łóżeczko o wymiarach: 134x13x54cm.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

          .

1 826,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NORWAY 60x120cm

Małe łóżeczko niemowlęce z kolekcji NORWAY  francuskiej produkcji SAUTHON o wymiarach 60x120cm. 


Łóżeczko ma fronty białe lakierowane, a wnętrze w kolorze skandynawskiego dębu. 

Ma dwa, pełne szczyty z płyty i 2 boki stałe ze szczebelkami. 


Regulowana wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 124x86x66cm.


Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady. Dostępna szuflada pod łóżeczko ma wymiary: 114x13x54cm.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

1 304,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON NORWAY

Wielofunkcyjne łóżeczko - kompakt z kolekcji NORWAY francuskiego producenta SAUTHON z funkcją 3 etapowej przebudowy. Idealne do mniejszych przestrzeni. 


W pierwszym okresie jest to łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm (z podnoszonym bokiem), z praktyczną komodą ze zintegrowanym przewijakiem. Z  trzech stron łóżeczka znajdują się praktyczne półeczki, przegródki i zamykane szafeczki, idealne na rzeczy maluszka.  Bez materaca. Pasujacy materac 70x140cm.


Po zdemontowaniu jednej ścianki łóżeczko przemienia się w tapczanik o tym samym rozmiarze, dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych (barierki są w zestawie).


Dla starszego dziecka w prosty sposób możemy dokonać dalszej przebudowy  łóżeczka wielofunkcyjnego w umeblowanie pokoju młodzieżowego, składającego się z:

- podwyższonego łóżka z drabinką, o wymiarach 90x190cm (stelaż łóżka jest w zestawie, bez materaca - pasujący materac 90x190cm),

- biurka,

- zamykanej szafeczki na kółkach,

- fantazyjnego regaliku np na książki, który możemy postawić lub powiesić na ścianie. 


Wymiary: 195x107x102cm

6 347,00 PLN
 
Komoda z przewijakiem SAUTHON NORWAY - biurko

Komoda kompaktowa z kolekcji NORWAY francuskiego producenta  SAUTHON z funkcją przebudowy w biurko. 


Pojemna komoda z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką i drążkiem na ubranka dziecięce oraz szufladką. Komoda ma system amortyzacji oraz przewijak dla niemowląt. 


Komodę można przebudować w biurko dla starszego dziecka. 


Wymiary komody: 109x94x66cm.  Wymiary biurka: 128x76x66cm

2 099,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa SAUTHON NORWAY

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NORWAY francuskiej marki SAUTHON.  

Szafa jest dzielona na pół. W jednej części są same półki, a w drugiej drążek i dwie półki, jedna na dole , jedna na górze. Jedne drzwi posiadają gałkę w kolorze orzecha laskowego. 


Wymiary: 101x185x57cm. 


Do szafy polecamy wąski regał z półkami, mocowany po prawej stronie szafy - dostępny w oddzielnej zakładce.

2 137,00 PLN
 
Regał SAUTHON NORWAY

Wysoki, wąski regał z otwartymi półkami, do zamocowania po prawej części szafy dwudrzwiowej NORWAY. 


Wymiary: 36x185x67cm

1 159,00 PLN
 
Łóżeczko rozwojowe 70x140cm (łóżko junior SAUTHON NORWAY)

Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe z kolekcji NORWAY francuskiej produkcji SAUTHON. Łóżeczko o wymiarach 70x140cm  ma funkcję przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. Łóżeczko ma dwie wysokości ustawienia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Wymiary łóżeczka: 144x96x76cm


Z łóżeczka można zrobić praktyczną sofę o tych samych rozmiarach.  


Łóżeczko to można również przebudować  w łóżko - junior o szerokości 90cm lub 140cm oraz o długości (w zależności od wariantu) 190cm lub 200cm. 


Zestaw do przebudowy w łóżko junior jest w komplecie (bez stelaża), Stelaż trzeba dokupić oddzielnie - jest dostępny w oddzielnej zakładce - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon. Bez materaca.


Do łóżeczka można dokupić szufladę. Dostępna szuflada pod łóżeczko ma wymiary: 132x13x59cm. 

od:
2 275,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON NORWAY

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce SAUTHON NORWAY. 


Szuflada w kolorze skandynawskiego dębu z uchwytem koloru orzecha laskowego (popielatoszary).


 Prosimy o wybór wariantu szuflady odpowiedniego do danego typu łóżeczka niemowlęcego.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj