Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA NOVAKolekcja NOVA to specjalna kolekcja o nowatorskiej koncepcji francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON. To innowacyjne rozwiązania takie jak: łóżeczko niemowlęce, które przekształca się w młodzieżowe, a nawet w duże, podwójne łóżko, czy też praktyczna komoda niemowlęca przemieniająca się w biurko. A do tego eleganckie i modne szarości. Lakierowane jasno i ciemno szare powierzchnie są połączone z szarymi elementami imitującymi drewno. Dla osób pragnących większego urozmaicenia kolekcja opcjonalnie proponuje zastąpienie jasnoszarych gałek o ciekawym kształcie pół-gwiazdy na gałki w intensywnych odcieniach: fioletu, granatu lub szarego tytanu.

KOLEKCJA NOVA

Zestaw dziecięcych mebli rozwojowych SAUTHON NOVA

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON NOVA to zestaw wyjątkowo rozwojowy, który posłuży naszemu dziecku przez wiele lat.


Zestaw składa się z komody z funkcją przebudowy w biurko i regalik oraz łóżeczka niemowlęcego- rozwojowego, które można przebudować w łóżko młodzieżowe. 

Opcja dodatkowa to szuflada pod łóżeczko. 


Komoda  z przewijakiem, z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką, drążkiem na ubranka oraz szufladką. Drzwi szafeczki mają fantazyjną gałkę w kształcie pół-gwiazdy, w kolorze jasnoszarym. 

Dla starszego dziecka komodę można przekształcić w biurko i regalik na książki z trzema półkami, który można postawić lub powiesić na ścianie. 

Wymiary komody: 109x94x66cm. Wymiary biurka: 128x76x66cm. 


Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe o wymiarach 70x140cm  z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 144x96x76cm.  Z łóżeczka można zrobić sofę o tych samych rozmiarach.


Dla starszego dziecka można go przebudować w łóżko młodzieżowe (o szerokości 90 lub 140cm). Przebudowane łóżko junior ma wówczas 190cm długości, a za niewielką dopłatą dostępna jest również wersja z przebudowanym łóżkiem o długości 200cm. Fronty łóżka junior są w dekorze drewnianym, a w przypadku łóżka o szerokości 140cm jeden font łóżka łączy część w dekorze drewnianym z częścią lakierowaną na szaro. 

Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez stelaża, który trzeba dokupić w momencie przebudowy - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon). 

Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarze  wew. 132x13x59cm.  


Cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady oraz stelaża do przebudowanego łóżka junior.

3 927,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NOVA 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji NOVA francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, z funkcją przebudowy w łóżeczko - tapcznik dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. 


Łóżeczko ma szczyty lakierowane w kolorze szarego grafitu z poziomymi żłobieniami i dekoracyjnym zarysem pół-gwiazdy, zaś wnętrze w dekorze szarego drewna. Łóżeczko ma wyjmowane szczebelki. 


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). 


Wymiary: 144x87x76cm. 


Polecamy szufladę pod łóżeczko o wymiarach wew.: 134x13x54cm. 


Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady. Do łóżeczka można również dokupić oddzielnie kółka.            .

1 826,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON NOVA 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji NOVA francuskiej produkcji SAUTHON, o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma szczyty lakierowane w kolorze szarego grafitu z poziomymi żłobieniami i dekoracyjnym zarysem pół-gwiazdy, zaś wnętrze w dekorze szarego drewna. Boki są stałe, ze szczebelkami lakierowanymi na jasnoszary kolor.  


Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 


Wymiary: 124x86x66cm.  


Do łóżeczka polecamy szufladę pod łóżeczko o wymiarach: 114x13x54cm. 


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady. Do łóżeczka można również dokupić oddzielnie kółka. 

1 303,00 PLN
 
Łóżeczko rozwojowe 70x140cm - łóżko junior SAUTHON NOVA

Łóżeczko niemowlęce - rozwojowe z kolekcji NOVA francuskiej produkcji SAUTHON to łóżeczko o wymiarach 70x140cm  z funkcją przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość ustawienia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 144x96x76cm. Z łóżeczka można zrobić sofę o tych samych rozmiarach. 


Można go również przebudować w węższe (90cm) lub szersze (140cm) łóżko młodzieżowe. Przebudowane łóżko junior ma wówczas 190cm długości, a za niewielką dopłatą dostępne jest również łóżko o długości 200cm. Fronty łóżka junior są w dekorze drewnianym, a w przypadku łóżka o szerokości 140cm jeden font łóżka jest połączeniem drewnianego dekoru  i lakierowanej powierzchni w kolorze szarym.


Zestaw do przebudowy w łózko junior jest w komplecie (bez stelaża i materaca, które są dostępne w innych zakładkach). Do przebudowanego łóżka junior zaleca sie zastosowanie stelaża firmy Sauthon.


Do łóżeczka można dokupić szufladę o wymiarze  wew. 132x13x59cm.  


Cena łóżeczka rozwojowego nie zawiera szuflady oraz stelaża do przebudowanego łóżka junior.

2 265,00 PLN
 
Komoda SAUTHON NOVA (z funkcją przebudowy w biurko)

Komoda kompaktowa z kolekcji NOVA francuskiego producenta  SAUTHON z funkcją przebudowy w biurko i regalik na książki.Komoda ma przewijak dla niemowląt. 


Bardzo pomysłowa i pojemna komoda z odkrytymi dwoma półkami, zamykaną szafeczką, drążkiem na ubranka dzieciece oraz szufladką. Drzwi szafeczki mają fantazyjną gałkę w kształcie półgwiazdy w kolorze jasnoszarym. Opcjonalnie można dokupić gałki w innych kolorach: fioletowym, granatowym i tytanowym (szary grafit). 


Komodę można przebudować w biurko dla starszego dziecka oraz regalik z trzema półkami, który może stać lub być powieszony na ścianie.


Wymiary komody: 109x94x66cm. Wymiary biurka: 128x76x66cm

2 098,00 PLN
 
Szafa SAUTHON NOVA

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji NOVA francuskiego producenta SAUTHON.  Szafa w odcieniach szarości, z asymetrycznymi drzwiami i fantazyjnym uchwytem w kształcie pół-gwiazdy w kolorze jasnoszarym. Opcjonalnie można dokupić gałki w innych kolorach: fioletowym, granatowym i tytanowym (szary grafit). 


Szafa jest wewnątrz podzielona na pół. W jednej części są same półki, a w drugiej drążek i dwie półki -  jedna na dole i jedna na górze. 


Wymiary: 101x185x57cm. 


Do szafy polecamy wąski regał - dostawkę, z półkami, mocowany po prawej lub lewej stronie szafy - dostępny w oddzielnej zakładce.

2 137,00 PLN
 
Regał - dostawka do szafy SAUTHON NOVA

Wysoki, wąski regał - dostawka, z otwartymi półkami, do zamocowania po prawej lub lewej części szafy dwudrzwiowej NOVA. 


Wymiary: 36x185x57cm

1 158,00 PLN
 
Dodatkowe gałki do mebli SAUTHON NOVA

Gałka - uchwyt do drzwi i  szuflad kolekcji NOVA w kształcie pół-gwiazdy. 


Dostępna w kolorach: fioletowym, granatowym lub w kolorze szarego tytanu.

95,00 PLN
 
Szuflada do łóżeczka niemowlęcego SAUTHON NOVA

Szuflada pod łóżeczko niemowlęce. Szuflada pokryta drewnianym dekorem w odcieniu szarym, z fantazyjnym uchwytem w kształcie pół-gwiazdy, w kolorze: jasnoszarym. 


Szuflada występuje w trzech rozmiarach: 

do łóżeczka niemowlęcego 60x120cm - wymiary wew.: 114x13x54cm; 

do łóżeczka-tapczanika 70x140cm - wymiary wewn.: 134x13x54cm; 

do łóżeczka rozwojowego 70x140cm - wymiary wewn.: 132x13x59cm. 


Opcjonalnie można dokupić gałki w innych kolorach: fioletowym, granatowym i tytanowym (szary grafit).

442,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.
83,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj