Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja Oslo

Kolekcja OsloOSLO to kolekcja francuskiego producenta mebli SAUTHON na 2017 rok. To nowoczesny design, z delikatnym skandynawskim akcentem i spokojną kolorystyką. Białe meble stoją na fikuśnie skośnych nóżkach, mają drewniane wykończenia i fantazyjne bukowe uchwyty w kształcie granatowych gwiazdek lub kropli wody w niespotykanym, tytanowym odcieniu. Dzięki idealnie dobranym kolorom, pokój urządzony meblami z tej kolekcji będzie kojarzył się ze spokojną wodą lub też sennym, nocnym niebem.

Sauthon Oslo

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON OSLO

Zestaw mebli SAUTHON OSLO to nowoczesne meble francuskiego producenta, z lekko skandynawskim akcentem. Ustawne, zgrabne, białe meble, na skośnych drewnianych nóżkach, z fantazyjnymi uchwytami uatrakcyjnią każdy dziecięcy pokoik. Sami wybieramy kształt gałek: gwiazdki w kolorze granatowym indygo lub kropelki wody w kolorze szarego tytanu. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku. 


Zestaw składa się z: łóżeczka-tapczanika 70x140cm, komody oraz regaliku. 

W opcji dodatkowej można dodatkowo dokupić przewijak na komodę. 


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty lakierowane na biało i dwa boki wykonane z drewna bukowego ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane).  Na szczycie, w prawym dolnym rogu jest aplikacja gwiazdki lub kropelki wody (obie załączone). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 


Komoda ma korpus i fronty w kolorze białym i stoi na wysokich nóżkach, wykonanych z drewna bukowego. Komoda ma dwie szuflady z amortyzatorami i jedną otwartą półkę, dzieloną na pół. Wnętrze odkrytej półki jest w kolorze eleganckiego dębu. Uchwyty do wyboru: gwiazdki lub kropelki wody. Wymiary: 86x94x47cm. 

Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Regalik stoi na lakierowanych nóżkach bukowych, ma korpus i drzwiczki lakierowane na biało. U góry ma dwie odkryte półki pokryte dekorem eleganckiego dębu. Uchwyty do wyboru: gwiazdki lub kropelki wody. Wymiary: 86x120x35cm.    


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka na komodę.

3 971,00 PLN
 
Łóżeczko - tapczanik SAUTHON OSLO 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji OSLO francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 


Łóżeczko ma szczyty lakierowane na biało i dwa boki wykonane z drewna bukowego ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Na szczycie, w prawym dolnym rogu jest aplikacja, do wyboru w kształcie kropli wody w kolorze szarego tytanu lub gwiazdki w kolorze granat indygo (obie wersje załączone).

Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 143x84x78cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. 

Zestaw do przebudowy jest w komplecie. 

1 850,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce SAUTHON OSLO 60x120cm

Łóżeczko niemowlęce z kolekcji OSLO  francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko na wysokich, skośnych, bukowych nóżkach. 


Ma dwa szczyty pełne, lakierowane na biało i dwa boki stałe ze szczebelkami. Na szczycie w prawym dolnym rogu jest aplikacja, do wyboru: w kształcie kropelki wody w kolorze szarego tytanu lub gwiazdki w kolorze indygo (obie wersje załączone). 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 123x84x68cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm.

1 397,00 PLN
 
Łóżeczko wielofunkcyjne SAUTHON OSLO 60x120cm

Wielofunkcyjne łóżeczko z kolekcji OSLO francuskiego producenta SAUTHON to łóżeczko-kompakt, zintegrowane z komodą, które można przebudować w łóżko młodzieżowe. 


Komoda z przewijakiem na nóżkach, z dwoma szufladami oraz jedną otwartą półką podzieloną na dwie przestrzenie. Wnętrze półki jest w kolorze eleganckiego dębu. Szuflady są w kolorze białym z bukowymi uchwytami w kształcie gwiazdki (w kolorze granat indygo) lub kropelki wody (w kolorze szary tytan) - do wyboru. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku. 


Łóżeczko ma dwa szczyty pełne, lakierowane na biało i dwa boki wykonane z drewna bukowego ze szczebelkami oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca, pasujący materac 60x120cm. Pod łóżeczko można dokupić szufladę (opcja dodatkowa). 


Dla starszego dziecka można dokonać  przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w łóżko młodzieżowe 90x190cm oraz osobną komodę. 

Do przebudowanego łóżka 90x190cm trzeba dokupić stelaż 90x190cm - zalecane jest zastosowanie stelaża Sauthon. 

Z szuflady pod łóżeczko po przebudowie powstanie ławeczka z praktycznymi schowkami. 


Wymiary kompaktu: 198x102x67cm.  


Cena łóżeczka nie zawiera szuflady pod łóżeczko oraz stelaża do łóżka młodzieżowego 90x190cm (po przebudowie). 

2 694,00 PLN
 
Komoda SAUTHON  OSLO

Komoda z kolekcji OSLO francuskiego producenta SAUTHON ma korpus i fronty w kolorze białym i stoi na wysokich nóżkach, wykonanych z drewna bukowego. 


Komoda ma dwie szuflady z amortyzatorami i jedną otwartą półkę, dzieloną na pół. Wnętrze odkrytej półki pokryte jest dekorem eleganckiego dębu.


Szuflady mają lakierowane bukowe gałki w kształcie kropelki wody (w kolorze szarego tytanu) lub gwiazdki (w kolorze granat indygo)- do wyboru. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku.


Wymiary: 86x94x47cm. 


Do komody można dokupić przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x63,5cm.  


Cena komody nie zawiera przewijaka.          

1 452,00 PLN
 
Szafa SAUTHON OSLO

Szafa z kolekcji OSLO francuskiego producenta SAUTHON stoi na wysokich nóżkach bukowych i ma korpus i troje drzwiczek lakierowanych na biało.


Uchwyty są z drewna bukowego, w kształcie kropli wody w kolorze szarego tytanu lub gwiazdki w kolorze granat indygo - do wyboru. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku. 


Szafa jest podzielona pionową przegrodą na dwie części, w każdej jest jeden drążek ubraniowy i trzy półki. 


Wymiary: 102x196x57cm.

2 018,00 PLN
 
Regalik SAUTHON OSLO

Bardzo zgrabny regalik z kolekcji OSLO francuskiego producenta SAUTHON, z korpusem i drzwiczkami lakierowanymi na biało. Regał stoi na lakierowanych nóżkach bukowych. U góry ma dwie odkryte półki pokryte dekorem eleganckiego dębu. 


Drzwiczki mają uchwyty w kształcie tytanowej kropli wody lub granatowej gwiazdki. Jedna gałka w każdym meblu jest zawsze w kolorze naturalnego buku. 


Wymiary: 86x120x35cm.

1 110,00 PLN
 
Szuflada do  łóżeczka wielofunkcyjnego SAUTHON OSLO

Szuflada pod wielofunkcyjne łóżeczko niemowlęce z kolekcji OSLO francuskiego producenta SAUTHON to ciekawe rozwiązanie, będące połączeniem szuflady z możliwością późniejszej przebudowy w ławeczkę z trzema przegródkami.  


Wymiary:102x32x40cm. 


Przegródki do przebudowy są w komplecie

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj