Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Kolekcja SCANDY

Kolekcja SCANDY

Minimalistyczna kolekcja mebli dziecięcych utrzymana w skandynawskim stylu. Meble z kolekcji Scandy wykonane są z litego drewna brzozowego.

Troll Nursery SCANDY

Łóżeczko niemowlęce 120x60 cm. TROLL SCANDY

Wykonane z naturalnego drewna brzozowego oraz MDF łóżeczko niemowlęce SCANDY to połączenie wspaniałego wyglądu z wyjątkowo solidnym wykonaniem. Łóżeczko zaprojektowane w wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Malowane bezpiecznymi farbami na bazie wody. Łóżeczko posiada możliwość montażu materaca na trzech różnych wysokościach. Do łóżeczka można dokupić wymienny bok tzw. toddler rail umożliwiający swobodne wychodzenie z łóżeczka większego dziecka.
899,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce 140x70 cm. TROLL SCANDY

Wykonane z naturalnego drewna brzozowego oraz MDF łóżeczko niemowlęce SCANDY to połączenie wspaniałego wyglądu z wyjątkowo solidnym wykonaniem. Łóżeczko zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Malowane bezpiecznymi farbami na bazie wody. Łóżeczko posiada możliwość montażu materaca na dwóch różnych wysokościach. Do łóżeczka można dokupić wymienny bok tzw. toddler rail umożliwiający swobodne wychodzenie z łóżeczka większego dziecka.

Możliwość przebudowy łóżeczka w tapczanik dla starszego dziecka.
1 399,00 PLN
 
Komoda z przewijakiem TROLL SCANDY

Wykonana z naturalnego drewna brzozowego oraz MDF komoda dziecięca z kolekcji SCANDY to połączenie wspaniałego wyglądu z wyjątkowo solidnym wykonaniem.

Komoda wraz z przewijakiem, możliwość montażu z lewej lub prawej strony. Komoda posiada trzy bardzo pojemne szuflady na cichych niewidocznych z zewnątrz prowadnicach z samodomykaczami. Komoda zaprojektowana i wykonana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przez cenioną na świecie szwedzko-łotewską firmę Troll Nursery.
1 439,00 PLN
 
Szafa dwudrzwiowa TROLL SCANDY

Szafa dwudrzwiowa stanowiąca uzupełnienie wspaniałej kolekcji SCANDY firmy Troll Nursery. Bardzo pojemna szafa posiadająca bardzo praktycznie zorganizowane wnętrze, pozwalające utrzymać porządek w najróżniejszych dziecięcych ubrankach. Szafa posiada jeden drążek przez całą szerokość szafy oraz dwie półki. Dodatkowo na dole znajduję się pojemna szuflada na cichych niewidocznych z zewnątrz prowadnicach z samodomykaczami.

Szafa zaprojektowana i wykonana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przez cenioną na świecie szwedzko-łotewską firmę Troll Nursery.
1 599,00 PLN
 
Wymienny bok do łóżeczka 120x60 cm. TROLL SCANDY

Wymienny bok do łóżeczka z kolekcji SCANDY o wymiarach 120x60 cm. Łóżeczko dziecięce przemienia się w mały tapczanik z zabezpieczeniem przed wypadnięciem dziecka z łożeczka, pozwala jednak swobodnie wchodzić z wychodzić dziecku z łózeczka. Dodatkowo łóżeczko z wymiennym bokiem tzw. toddler rail prezentuję się świetnie.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj