Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLEKCJA SEA SIDEKolekcja SEA SIDE francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON dedykowana jest zarówno niemowlętom i małym dzieciom, jak i starszej młodzieży. Kolekcja inspirowana jest morskim klimatem, a białe lakierowane meble z pionowymi frezami i uchwyty wykonane ze sznura przywodzą na myśl białe żaglowce na spokojnym oceanie.
Kolekcja SEA SIDE występuje również w wersji z prostymi, metalowymi uchwytami.

SAUTHON SEE SIDE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON SEA SIDE

Zestaw SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON to białe, eleganckie meble dla dzieci, o prostych, nowoczesnych kształtach. Delikatne pionowe frezowania oraz sznurowe uchwyty nawiązują do morskich klimatów. Można również zamówić zestaw z prostymi metalowymi uchwytami.


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika 70x140cm, szuflady pod łóżeczko oraz komody. 

Opcja dodatkowa: mały lub duży przewijak na komodę.


Łóżeczko-tapczanik ma dwa szczyty  pełne i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane) oraz regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka o tych samych wymiarach.

Wymiary: 144x87x76cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 

Zestaw do przebudowy w tapczanik jest w komplecie (bez materaca). 


Szuflada z frontem w kolorze białym o wymiarach: 134x13x54cm.  Uchwyt sznurowy lub metalowy - do wyboru.


Komoda z trzema szufladami. Każda szuflada ma dwa uchwyty sznurowe ( lub metalowe). Wymiary: 112x95x51cm. 

Do komody można dodatkowo zamówić przewijak mniejszy (53x80cm) lub przewijak duży, o zwiększonej powierzchni użytkowej (86x76cm). 


Cena zestawu podstawowego nie obejmuje przewijaka.

 

4 889,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON SEA SIDE 70x140cm

Łóżeczko-tapczanik z kolekcji  SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka. Łóżeczko jest w kolorze białym, ma dwa szczyty pełne z pionowymi frezowaniami i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 144x87x76cm. 


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o takich samych wymiarach.Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).  


Polecamy funkcjonalną, białą szufladę pod łóżeczko, z metalowym lub sznurkowym uchwytem. 


Cena podstawowa łóżeczka nie obejmuje szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.2 583,00 PLN  

Łóżeczko 60x120cm - łóżko junior SAUTHON SEA SIDE

Białe łóżeczko o prostych kształtach francuskiego producenta SAUTHON. Łóżeczko o wymiarach 60x120cm z funkcją przebudowy w łóżko junior dla starszego dziecka. Łóżeczko ma dwa szczyty pełne z pionowymi frezowaniami i dwa, stałe boki ze szczebelkami. 


Wymiary: 124x97x68cm.  


Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 60x120cm. 


Łóżeczko można przebudować w młodzieżowe łóżko junior o wymiarach 90x200cm. 

Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez stelaża i materaca). Do przebudowanego łóżka junior zalecane jest zastosowanie stelaża SAUTHON. 

2 193,00 PLN  

Łóżeczko niemowlęce SAUTHON SEA SIDE 60x120cm

Małe, białe łóżeczko niemowlęce z kolekcji SEA SIDE  francuskiego producenta SAUTHON, o wymiarach 60x120cm. Łóżeczko ma dwa szczyty pełne z pionowymi frezowaniami i dwa, stałe boki ze szczebelkami. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 125x88x65cm. 


Łóżeczko bez materaca.  Do łóżeczka pasuje materac 60x120cm. 


Do łóżeczka oferujemy także funkcjonalną szufladę pod łóżeczko, z uchwytem metalowym lub sznurowym - do wyboru.


Cena podstawowa łóżeczka nie obejmuje szuflady.          

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.  .

1 961,00 PLN  

Łóżeczko wielofunkcyjne  SAUTHON SEA SIDE 70x140cm

Wielofunkcyjne łóżeczko - kompakt z kolekcji SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON z funkcją 3 etapowej przebudowy. Idealne do mniejszych przestrzeni. 


W pierwszym okresie jest to łóżeczko niemowlęce (z podnoszonym bokiem) z praktyczną komodą ze zintegrowanym przewijakiem. Z  dwóch stron łóżeczka znajdują się półeczki z przegródkami i trzy szuflady na rzeczy maluszka. Szuflady mają uchwyty metalowe lub sznurowe - do wyboru. 

Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm.


Po zdemontowaniu jednej ścianki łóżeczko przemienia się w tapczanik-sofę, o tym samym  rozmiarze, dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych (barierki do przebudowy są w zestawie).


Dla starszego dziecka możemy dokonać dalszej przebudowy łóżeczka wielofunkcyjnego w umeblowanie pokoju młodzieżowego, na które składa się z:

- podwyższonego łóżka z drabinką, o wymiarach 90x190cm (stelaż łóżka jest w zestawie, bez materaca, pasujący materac 90x190cm),

- biurka,

- szafeczki na kółkach z trzema szufladami,

- fantazyjnego regaliku np na książki, który możemy postawić lub powiesić na ścianie. 


Wymiary kompaktu: 195x107x102cm

7 833,00 PLN  

Komoda SAUTHON  SEA SIDE

Komoda SEA SIDE francuskiego producenta  SAUTHON w kolorze białym. Komoda z trzema szufladami. Każda szuflada jest wyposażona w kryte prowadnice z amortyzatorami i dwa uchwyty.


Uchwyty mogą być sznurowe lub metalowe (do wyboru). 


Wymiary: 112x95x51cm. 


Do komody pasują przewijaki z tej samej kolekcji, o wymiarach: 53x80cm(mały) lub 86x76cm (duży). 


Cena komody nie obejmuje przewijaka.

2 248,00 PLN  

Szafa dwudrzwiowa SAUTHON SEA SIDE

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON w kolorze białym.  Drzwi szafy z pionowymi frezowaniami, zawiasy drzwi z amortyzatorami. 

U góry szafy jest jedna szeroka półka, a poniżej szafa dzielona jest na pół. W jednej części są trzy półki, a w drugiej części jest drążek i jedna półka na dole 


Szafa może mieć metalowe lub sznurowe uchwyty (do wyboru). 


Wymiary: 118x203x57cm.

3 020,00 PLN  

Szafa trzydrzwiowa SAUTHON SEA SIDE

Biała szafa trzydrzwiowa z kolekcji SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON. Drzwi szafy z pionowymi frezowaniami zawiasy drzwi z amortyzatorami.

W szerszej części szafy, u góry jest jedna szeroka półka, a poniżej szafa dzielona jest na pół. W jednej części jest drążek i na dole jedna półka, a w drugiej części są trzy półki. W węższej części szafy trzydrzwiowej są cztery półki. 


Szafa może mieć uchwyty metalowe lub sznurowe. 


Wymiary: 167x203x57cm.

4 087,00 PLN  

Łóżko junior SAUTHON SEA SIDE 90x190cm kompletne

Łóżko junior z kolekcji SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON to łóżko młodzieżowe o wymiarach: 90x190cm, z dwoma zagłówkami, z frontem w kolorze białym z pionowymi frezowaniami.


Łóżko jest już w komplecie ze stelażem. Stelaż wykonany jest z 20 listw drewnianych na metalowej ramie. Bez materaca. 


Wymiary łóżka: 195x82x99cm. 


Do łóżka można dokupić praktyczną szufladę pod łóżko. Szuflada może mieć uchwyty sznurowe lub metalowe. 


Cena podstawowa łóżka nie zawiera szuflady.


1 835,00 PLN  

Łóżko junior SAUTHON SEA SIDE 90x200cm kompletne

Łóżko junior z kolekcji SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON to łóżko młodzieżowe o wymiarach: 90x200cm, z dwoma zagłówkami, z frontem w kolorze białym z pionowymi frezowaniami.


Łóżko jest już w komplecie ze stelażem. Stelaż wykonany jest z 22 listw drewnianych na metalowej ramie. Bez materaca. 


Wymiary łóżka: 205x82x99cm.


Do łóżka można dokupić praktyczną szufladę pod łóżko. Szuflada może mieć uchwyty sznurowe lub metalowe. 


Cena podstawowa łóżka nie zawiera szuflady.


1 903,00 PLN  

Szafka nocna SAUTHON SEA SIDE

Szafka nocna z kolekcji SEA SIDE francuskiego producenta SAUTHON to zgrabna biała szafeczka z jedną szufladą i dwoma, otwartymi półkami. 


Szuflada szafki ma jeden metalowy lub sznurkowy uchwyt - do wyboru. 


Wymiary: 48x51x32cm

936,00 PLN  

Biurko SAUTHON  SEA SIDE

Biurko z kolekcji SEA SIDE francuskiegi producenta SAUTHON. Biurko w kolorze białym, ma drzwiczki z lewej strony i szufladę po prawej stronie. Drzwiczki z pionowymi frezowaniami.


Szuflada może mieć uchwyt: metalowy lub sznurkowy - do wyboru.  


Wymiary: 13 5x75x55cm

2 248,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj