Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOLOROWANKI I MALOWANKI

BESTIOLES - welurowa kolorowanka dla najmłodszych

Przecudowny zestaw ilustracji do pokolorowania, stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat. Kartki pokryte są czarnym welurem, w którym wycięto obrazki, dzięki temu kolor nie wydostanie się poza linię.

23,90 PLN  

PTASZKI - welurowa kolorowanka dla najmłodszych

Przecudowny zestaw ilustracji do pokolorowania, stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat. Kartki pokryte są czarnym welurem, w którym wycięto obrazki, dzięki temu kolor nie wydostanie się poza linię.

23,90 PLN  

KOLOROWA KREDA

Kreda w 6 kolorach - ceglastym, niebieskim, różowym, zielonym, żółtym i fioletowym. Idealna do rysowania na zewnątrz.

1,90 PLN  

TOREBKA DO POMALOWANIA

Bawełniana torebka na ramię do samodzielnego pomalowania. Stwórz zatem torebkę, jakiej nie ma nikt inny.

23,00 PLN  

ELFY - zestaw szablonów


Zestaw 5 szablonów z motywami elfów i wróżek do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, falamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, gotowa laurka dla ulubionej osoby albo obrazek do włożenia w ramki.

Mali artyści do dzieła!

26,90 PLN  

NA FARMIE - zestaw szablonów


Zestaw pięciu szablonów ze zwierzakami: kotem, psem, krową, świnką, koniem, królikiem, kurką itp. Odrysuj szablon i pomaluj na wymarzone kolory. Dzięki temu kompletowi stworzysz fantastyczne rysunki gospodarstwa, które mogą być świetną ozdobą pokoju.

26,90 PLN  

RYCERZE - zestaw szablonów


Wielka gratka dla małych rycerzy!
Zestaw 5 szablonów z motywami rycerzy do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, flamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój małego rycerza.

Mali artyści do dzieła!

26,90 PLN  

SMOKI - zestaw szablonów


Zestaw 5 szablonów z motywami smoków do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, falamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój małego rycerza.

Mali artyści do dzieła!

26,90 PLN  

ZWIERZĘTA - zestaw szablonów


Zestaw pięciu szablonów ze zwierzakami: królikiem, misiem, krokodylem, kotem i ptakiem. Odrysuj szablon i pomaluj na wymarzone kolory. Dzięki temu kompletowi stworzysz przepiękne laurki albo fantastyczne rysunki, które mogą być świetną ozdobą pokoju.

26,90 PLN  

ODKRYWCY - kolorowanka z niespodzianką


Stwórz trójwymiarowe obrazki kolorując je i łącząc ze sobą warstwy. Wyjątkowa grafika Gwen Keraval sprawi, że nie będziecie mogli od nich oderwać wzroku!

11,90 PLN  

W PODRÓŻY - kolorowanka z niespodzianką


Stwórz trójwymiarowe obrazki kolorując je i łącząc ze sobą warstwy. Urocza Zestaw obrazków do kolorowania. Po złożeniu przedstawiają inny obrazek, po rozłożeniu inny np.mały statek kosmiczny okazuje się być całkiem duży, a pojazd zabiera kilku pasażerów na gapę.

11,90 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj