Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Komoda dwuszufladowa TIMOORE ELLE

T08-02-B/G

Biała komoda z dwoma szufladami TIMOORE ELLE to mebel, który poprzez swoją nienarzucającą się stylistykę jest alternatywą dla innych, bogato zdobionych komód na rynku. Prosta a zarazem elegancka forma doskonale wpisuje się w trend lansujący naturalność i biel. Korpus komody wykonany jest z płyty wiórowej, melaminowanej, zaś fronty z lakierowanych płyt MDF i HDF. Podstawa zrobiona z drewna bukowego występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym.

 Wymiary: 69,0x80,0x45,0cm. 


Meble z kolekcji ELLE można ciekawie spersonalizować, uzupełniając je w specjalnie zaprojektowane tapicerowane panele dekoracyjne z bawełnianych tkanin. Najmodniejsze wzory: groszki, gwiazdki czy chevron nadadzą indywidualny charakter każdemu wnętrzu.  Po wybraniu materiału prosimy podać numer tkaniny przy zamówieniu. 


Na meblach można również umieścić różne napisy z filcowych literek (wysokość 10 cm; kolory: różowy, czarny, niebieski, biały i  zielony). Literki można zamówić w uwagach do zamówienia - cena 28,-zł/szt.         


Cena: 996,00 PLN

Opis szczegółowy

Producent polski TIMOORE.  


Materiał: Korpus z płyty wiórowej, melaminowanej, fronty z lakierowanych płyt MDF i HDF. Podstawa z drewna bukowego występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym


Wymiary: 69,0x80,0x45,0cm. 

(*producent zastrzega sobie prawo do zmiany wymiarów produktu) 


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Dostępność

Produkt na zamówienie. Czas realizacji 3-7 tygodni. 

Dostawa

Produkt dostarczany w paczkach do samodzielnego montażu.

 

Dostawa odbywa się firmą spedycyjną, bezpośrednio z magazynu producenta. W zależności od producenta mebli możliwa jest wysyłka różnymi firmami DPD, DHL, UPS, JAS-FBG.

 

Dostawa pod adres (np. pod blok, bramę wjazdową lub garażową). Dostawcy/kurierzy nie oferują usługi wniesienia.

 

Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

 

Koszt dostawy mebli wynosi: 80 zł.

 

This item is not eligible for International Shipping.

Szukaj