Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Komoda dwuszufladowa TIMOORE ELLE

T08-02-B/G

Biała komoda z dwoma szufladami TIMOORE ELLE to mebel, który poprzez swoją nienarzucającą się stylistykę jest alternatywą dla innych, bogato zdobionych komód na rynku. Prosta a zarazem elegancka forma doskonale wpisuje się w trend lansujący naturalność i biel. Korpus komody wykonany jest z płyty wiórowej, melaminowanej, zaś fronty z lakierowanych płyt MDF i HDF. Podstawa zrobiona z drewna bukowego występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym.

 Wymiary: 69,0x80,0x45,0cm. 


Meble z kolekcji ELLE można ciekawie spersonalizować, uzupełniając je w specjalnie zaprojektowane tapicerowane panele dekoracyjne z bawełnianych tkanin. Najmodniejsze wzory: groszki, gwiazdki czy chevron nadadzą indywidualny charakter każdemu wnętrzu.  Po wybraniu materiału prosimy podać numer tkaniny przy zamówieniu. 


Na meblach można również umieścić różne napisy z filcowych literek (wysokość 10 cm; kolory: różowy, czarny, niebieski, biały i  zielony). Literki można zamówić w uwagach do zamówienia - cena 28,-zł/szt.         


Cena: 996,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
Szukaj