Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

KOMODY

KOMODA 2-DRZWIOWA PINIO I'GA

2-drzwiowa komoda z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Drzwi wyposażono w system cichego zamykania.
Komodę można zakupić w dwóch wersjach: gładką lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

Do komody można dokupić pasujący przewijak.

od: 849,00 PLN  

KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO I'GA

3-szufladowa komoda z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonana jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Szuflady wyposażono w system cichego zamykania.
Komodę można zakupić w dwóch wersjach: gładką lub z dodatkiem tekstylnych nakładek. Nakładki wykonane są z przeuroczej tkaniny - szarej w białe grochy. Są łatwe w czyszczeniu, a w razie potrzeby można je zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

Do komody można dokupić pasujący przewijak.

od: 979,00 PLN  

KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO LARA


Komoda 3-szufladowa z systemem cichego zamykania. Produkt pasuje do innych mebli z kolekcji Lara.

Do komody można dokupić demontowalny przewijak.

1 249,00 PLN  

KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO MINI (szary lub róż)


Komoda z trzema szufladami z Kolekcji Mini w kolorze białym, do wyboru szare lub różowe detale. Komoda posiada system cichego zamykania szuflad. Dzięki niemu jest cicha i wygodna w użytkowaniu.

Do komody można dokupić demontowalny przewijak.

Produkt do samodzielnego montażu.

od: 849,00 PLN  

KOMODA 3-SZUFLADOWA PINIO TOTO (róż lub turkus)


Komoda z trzema szufladami z Kolekcji ToTo w kolorze białym, do wyboru niebieskie lub różowe detale. Komoda posiada system cichego zamykania szuflad. Dzięki niemu komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu.
Produkt do samodzielnego montażu.

od: 879,00 PLN  

KOMODA DWUDRZWIOWA PINIO MINI (szary lub róż)


Komoda z jedną szufladą i szafką z Kolekcji Mini w kolorze białym, do wyboru szare lub różowe detale. W szafce jedna półka. Komoda posiada systemy cichego zamykania drzwi i szuflady. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu.

od: 799,00 PLN  

KOMODA DWUDRZWIOWA PINIO TOTO (róż lub turkus)


Komoda z jedną szufladą i szafką z Kolekcji ToTo w kolorze białym, do wyboru turkusowe lub różowe detale. W szafce jedna półka. Komoda posiada systemy cichego zamykania drzwi i szuflady. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu.
Produkt do samodzielnego montażu.

od: 809,00 PLN  

KOMODA PINIO BARCELONA


Komoda z prostym blatem z kolekcji Barcelona. Posiada trzy szuflady oraz jedną półkę z drzwiczkami. Do komody dołączony jest dekor "La Camiseta" (hiszp. koszulki).

Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.

1 279,00 PLN  

KOMODA PINIO FILOO


Komoda 3-szufladowa z systemem cichego zamykania wysokiej jakości. Można do niej dokupić demontowalny przewijak.

Do komody dołączony jest komplet filców do wyboru w wersji chłopięcej (niebieski/zielony/żółty) lub dziewczęcej (różowy/pomarańczowy/żółty).
Kolor: biały + brąz

od: 1 449,00 PLN  

KOMODA PINIO MARSYLIA


Wykonana z litego drewna sosnowego komoda z kolekcji Marsylia. Posiada jedną szufladę z hamulcem i funkcją samodomykania oraz dwoje drzwi. W środku znajduje się jedna półka.
Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.

1 049,00 PLN  

KOMODA PINIO MARSYLIA MDF

Komoda z prostym blatem do kolekcji Marsylia MDF. Jedna szuflada oraz dwoje drzwi z cichym zamykaniem. W środku jedna półka przez całą szerokość komody. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.

989,00 PLN  

KOMODA PINIO MARSYLIA Z PRZEWIJAKIEM


Komoda z przewijakiem z kolekcji Marsylia. Posiada jedną szufladę z hamulcem i funkcją samodomykania oraz dwoje drzwi. W środku znajduje się jedna półka. Przewijak montowany jest na stałe.

1 219,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj