Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
KSIĄŻECZKI KONTRASTOWE

KSIĄŻECZKI KONTRASTOWE

Specjalnie opracowane i wydane z myślą o noworodkach i niemowlętach książeczki kontrastowe pozwolą na budowanie więzi i stymulację rozwoju już od pierwszych chwil spędzonych razem.

KSIĄŻECZKI KONTRASTOWE

OCZAMI MALUSZKA - książeczka kontrastowa - harmonijka

Kolejna odsłona bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej i docenionej przez tysiące rodziców i dzieci serii OCZAMI MALUSZKA.

Na początku swojego życia niemowlę widzi tylko kontrastowe barwy, stąd wzięto inspirację dla stworzenia serii książeczek kontrastowych OCZAMI MALUSZKA. Po czerni i bieli, czerwony to kolejny kolor, który maleństwo rozpoznaje. Harmonijka zawiera specjalnie dobrane, kontrastowe, czarno-białe ilustracje z dodatkowymi czerwonymi elementami. Książeczka wspomoże rozwój maluszka już od pierwszych dni życia. Można ją dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka albo oglądać wspólnie z maluchem. 

22,90 PLN
OCZAMI MALUSZKA - SZTUĆCE- książeczka kontrastowa

Książeczka kontrastowa - SZTUĆCE to jedna z wielu propozycji w bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej i docenionej przez tysiące rodziców i dzieci serii OCZAMI MALUSZKA.

Na początku swojego życia niemowlę widzi tylko kontrastowe barwy, stąd wzięto inspirację dla stworzenia serii książeczek kontrastowych OCZAMI MALUSZKA. Książeczka zawiera stworzone z myślą o noworodkach i niemowlętach, kontrastowe, czarno-białe ilustracje. Książeczka wspomoże rozwój maluszka już od pierwszych dni życia. Można ją dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka albo oglądać wspólnie z maluchem. 

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj