Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

ŁĄKA PEŁNA MOTYLI (beż) - Fototapeta/Panel

KD1702M/24h
Stan magazynowy: 2 kpl.
Wyjątkowy efekt w wyjątkowo krótkim czasie! Łąka pełna motyli w niecałą godzinę.

Fototapety, Panele, Murale czy inaczej Malowidła ścienne wytworzone są z rewolucyjnego materiału wykonanego z włókniny, na której umieszczony jest klej. W bardzo prosty sposób nakłada się je na ścianę i równie łatwo stamtąd usuwa. Produkty te są aktywowane jedynie przy użyciu wody (nie potrzebny jest żaden dodatkowy klej). Wystarczy zanurzyć pas (w kolejności zgodnej z numeracją) lub cały mural na kilkanaście sekund w letniej wodzie a następnie nanieść na powierzchnię ściany.

Cena: 99,00 PLN

Stara cena: 199,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
KOLOROWA MAPA ŚWIATA - aplikacja ścieralna

KOLOROWA MAPA ŚWIATA - aplikacja ścieralna


Mapa świata dla każdego małego podróżnika. Na mapie każdy kontynent zaznaczony jest innym kolorem i podpisany w języku angielskim. Znajdziemy tu także przedmioty najbardziej charakterystyczne dla danego regionu. Do mapy dołączony jest ścieralny flamaster, którym można oznaczyć granice państw i kontynentów, rysować prądy morskie albo po prostu zaznaczyć miejsca, w których się było, albo do których pragnie się pojechać!


Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo można je również odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.
139,00 PLN
MOJE WŁASNE DRZEWKO - naklejki ścienne (format XL)

MOJE WŁASNE DRZEWKO - naklejki ścienne (format XL)

Naklejki ścienne to najszybszy i najprostszy sposób na zmianę wystroju pokoju dziecięcego i na dobrą zabawę. Naklejka z dużym drzewem, które można ukształtować według własnego pomysłu.

Dzięki specjalnej technologii naklejki ścienne przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni. Bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, nie pozostawiając śladu.
Szukaj