Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Łóżeczka niemowlęce

ŁÓŻECZKO NIEMOWLĘCE PINIO BASIC 120x60 cm

Klasyczne, białe łóżeczko pod materac 120x60cm. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz możliwość demontażu jednego boku (zarówno prawego jak i lewego). W jego miejsce można zamontować oskrzynię (jedna sztuka) i zmienić łóżeczko w tapczanik dla większego dziecka. Bez materaca.

Do łóżeczka można dokupić barierkę zabezpieczającą, szufladę oraz przewijak nakładany na łóżeczko. Cena podstawowa łóżeczka nie uwzględnia szuflady, barierki oraz przewijaka.
496,00 PLN
 
Łóżeczko niemowlęce PINIO CALMO 120x60cm

Łóżeczko PINIO CALMO o wymiarach 120x60cm, przeznaczone dla niemowlaka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki (na sprężynce). Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Łóżeczko malowane jest ekologicznymi, oddychającymi farbami wodnymi na kolor biały lub szary.

Do łóżeczka można dokupić szufladę. Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady.
794,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO NIEMOWLĘCE PINIO I'GA 120x60cm

Łóżeczko pod materac o wymiarze 120x60cm z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonane jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. Trzy poziomy umieszczenia materaca. Możliwość wyciągnięcia trzech szczebelków.

Do łóżeczka można dokupić pasującą szufladę, jak również ciekawe szare tekstylia na szufladę.

Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady i tekstyliów do szuflady..
1 044,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PASO DOBLE 120x60cm + KOMODA

Łóżeczko Paso Doble pod materac 120x60cm to mebel uniwersalny - pasuje do wszystkich kolekcji PINIO.
Łóżeczko stanowi całość z komodą z 4 szufladami. Łóżeczko posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dolna szuflada pod łóżeczkiem jest na kółkach. Dodatkowo łóżeczko ma na górze rozkładany przewijak. Standardowo komoda znajduje się z lewej strony łóżeczka, ale można ją obrócić na prawą stronę (wymaga to odkręcenia przewijaka).

Kolor biały lub perłowy.
1 690,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO BARCELONA 120x60cm

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Barcelona. Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "El Ray" (hiszp. "Król") oraz "La Reina" (hiszp. "Królowa") - do wyboru w zależności od płci dziecka.

Kolor biały lub perłowy.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.
805,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO LARA 120 x 60cm

Łóżeczko pod materac 120 x 60 cm z kolekcji Lara. Posiada trzy poziomy wysokości materaca. Nie ma wyciąganych szczebelków.

Cena nie obejmuje materaca.
755,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO MARSYLIA 120x60 cm

Łóżeczko pod materac 120 x 60 cm z kolekcji Marsylia. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego.

Kolor biały lub perłowy.

Do łóżeczka polecamy szufladę na kółkach. Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady.
805,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO MARSYLIA MDF 120x60 cm

Białe łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Marsylia MDF.
Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki.

Do łóżeczka dołączony jest dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce").

Do łóżeczka można dokupić praktyczną szufladę na kółkach.
Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.
735,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO MINI 120x60cm (róż lub szary)

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Mini. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Do wyboru detale w kolorze różowym lub szarym. Bez materaca.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady. Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady.
od:
675,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO MOON 120x60 cm

Łóżeczko Moon pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz ciekawą sekwencję otworów, zamiast typowych szczebelków. Łóżeczko ma możliwość zdjęcia jednego boku (zarówno prawego jak i lewego), a w jego miejsce można zamontować oskrzynię (jedna sztuka), dzięki czemu łóżeczko pełni wtedy funkcję otwartego tapczanika dla większego dziecka. Bez materaca. Łóżeczko Moon jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Do łóżeczka można dokupić szufladę oraz barierkę zabezpieczającą przed wypadnięciem, do założenia po zdjęciu jednego boku łóżeczka. Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady i barierki.
596,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO MOON 70x140cm

Łóżeczko PINIO MOON pod materac 70x140cm, posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz możliwość zdemontowania jednego boku (zarówno prawego, jak i lewego) i zamontowania w jego miejsce oskrzyni (jedna sztuka), dzięki
czemu łóżeczko będzie pełnić funkcję otwartego tapczanika dla większego dziecka. Bez materaca.

Do łóżeczka można dokupić szufladę oraz barierkę zabezpieczającą, która chroni dziecko przed wypadnięciem, po zdemontowaniu jednego boku.

Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady i barierki.
705,00 PLN
 
ŁÓŻECZKO PINIO TOTO 120x60cm (róż lub turkus)

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji ToTo. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Bez materaca.

Do wyboru różowe lub turkusowe detale.

Istnieje możliwość dokupienia pasującej szuflady na kółkach. Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady.
od:
675,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj