Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Łóżeczko niemowlęce TIMOORE ELLE 120x60cm/140x70cm

T08A/B-06-B/G

Łóżeczko dziecięce TIMOORE ELLE  to urocze łóżeczko niemowlęce urzekające prostotą  swej formy. Łóżeczko posiada trzy poziomy wysokości stelaża pod materac oraz 2 wyjmowane szczebelki. Bez materaca. 


Występuje w dwóch rozmiarach: jako łóżeczko 120x60cm i jako łóżeczko-tapczanik 140x70cm, w którym jest możliwość jego transformacji w tapczanik dziecięcy o tych samych wymiarach. 


To łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluszek większy, tym bardziej obniżamy materac. Gdy potrafi już chodzić, wyjmujemy szczebelki. W późniejszym okresie w łóżeczku bez funkcji transformacji możemy zdjąć jeden bok, a  łóżeczko 140x70cm  przemienić w prawdziwy dziecięcy tapczanik. 


Korpus łóżeczka wykonany jest z lakierowanej płyty MDF. Wnętrze, płyciny i część boków z płyty laminowanej. W łóżeczku z funkcją transformacji zagłowie i zanóźe łóżeczka jest dzielone w części środkowej. Szczebelki wykonane są z naturalnego drewna bukowego. Podstawa zrobiona jest również z drewna bukowego i występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym.


 Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. 


Do łóżeczka można dokupić tapicerowany przewijak do montażu na łóżeczku oraz tapicerowaną barierkę zabezpieczającą łóżeczko po zdjęciu boku - są one dostępne w oddzielnych zakładkach. Te elementy, widoczne na zdjęciach nie są ujęte w cenie.

Cena: 1 210,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
Szukaj